Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Asiurka bardzo Ci dziękuję kochana, ale Ty sądzisz że ja mu zostawie te ksiązki? Kochana 3 tom sagi znaku siedmiu i wszystkie części zmierzchu. No nie żartuj. Przyjeżdżam z książkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka - te drzemki to ostatnio się zrobiły takie długie. Ale dzisiaj to przez baaardzo kiepską noc:( No i ta pobudka o 6 z rykiem. Więc to nie norma, norma są 2 drzemki po godzinie do półtora. W sumei tez nieźle, bo ja na siłę go nie kładę, jak nie chce spać to go zabieram z łóżeczka i dalej rozrabiamy:) październikowa mamo - ależ wybaczam:D Ja też mylę się na fb i nk, bo niektóre nicki nie mają nic wspólnego z imionami:P paula - u mnie podobnie, wygląda jakby szły kły, bo są takie szpiczaste i wypukłe. I mi się wydawało, że rosną tez w miejscu, gdzie są trójki. Ale moja pediatra mi uświadomiła, że to tak wyglada jak nie ma najpierw jedynek i że to na bank dwójki. Trójki generalnie wychodzą ok. 1,5 roku- 2 latka i jest to ciężkie ząbkowanie. Ale wiesz jak to jest, nie ma reguły i mogą wam teraz wyleźć:) Byleby nie męczyły go za bardzo! My wróciliśmy właśnie z basenu, Wiktor migusiem zjadł i padł jak muszka:D Super się bawił, wymęczył i mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza niż ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10... kobieto daj temu dziecku rano chlebek z serkiem, pasztetem itp. Nie musi pic mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że nie odpisuję każdemu z osobna ale nawet nie mam siły:-( Muszę się wygadać bo chyba zwariuję!!!!!! Dzisiaj przeżyłam chyba największy horror w swoim życiu:-( Po południu miałam sie wybrać z Zuzia nad jezioro.Przebieram ją do wyjścia(rozebrałam do golasa) i zobaczyłam na jej ciele pełno czerwonych podskórnych krosteczek.Z ciekawości zmierzyłam temperaturę choć nic nie wskazywało na gorączkę a tam 39.4.Zadzwoniłam na oddział czy mnie przyjmą.Z wielka łaską ale się zgodzili.Lekarz bada małą i mówi : no ja nie wiem co to jest,trzeba szybko jechać na oddział zakaźny żeby wykluczyć meningokoki,sepse:-(Boże nogi się pode mną ugięły, myślałam że tam padnę:- (Pojechaliśmy do Koszalina na oddział zakaźny, zrobili małej morfologię i inne badania.Sepsa i inne dziadostwa zostały wykluczone.Kurcze ile ja się tam strachu najadłam, płakałam razem z Zuzią.Bidulkę kuli dwa razy bo za pierwszym razem pobrali za mało krwi do badania.Z tej złości to myślałam że ich tam za to pozabijam.Teraz czekam do 22 żeby zadzwonić tam bo mają być kolejne wyniki krwi...jak mi się ten czas wlecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wisienko - współczuje! zaraz 22, jak bedziesz wiedziała co to, to szybko napisz. głupie pytanie, ale moze to jakas zwykla alergia? albo od wody z jeziora cos dostała? najwazniejsze, że choroby zakażne powykluczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka...bidulko napisz szybko jak juz będziesz wiedziała. Może to trzydniówka tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) wszystkie wyniki w porządku, to ta pieprzona trzydniówka!!!!idę spać bo od tego płaczu to mi łeb już wysiada.Ta lekarkę u nas w szpitalu to powinni na emeryturę wysłać a nie ona się bierze za rozpoznawanie chorób:-( Dziękuje że się przejmujecie moja Zuzią Podawała może któraś z Was już paracetamol?Jakie dawki wam zalecili?Ja mam dawać 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcztea moje najdrozsze, ostatnio cos mi sie nie chce pisac, napisze 2 linijki i stweirdzam ze nuda i nie mam weny i do tego synus sie na mnie rzuca i na laptopa i wylaczam. ale jestem na biezaco i duzo ostatnio napisalyscie, chyba asiurka na nowo forum rozkrecila :P. obserwuje was z ukrycia :P. no ale w skrocie: wisienka --> :( oby to tylko trzydniowka byla, wlasciwie to tak wlasnie wyglada trzydniowka z ta goraczka i krostkami. oli moze ogladac bajki non stop szczegolnie BabyTV one sa dostosowane do wieku od 6 miesiecy wiec sporo go interesuje. no i dostalam okres.. alb jakies krwawienie okresopodobne, trzecie od urodzenia oliego. bylismy dzis w restauracji i wydalismy fortune, ale bylo bogato :). dopiszcie mnie do klubu czytelnika:) a co czytacie? bo ja "gre aniola" zafona. oli w nocy spal 6 h do pierwszej pobudki. ewidentnie chce sie do cycka poprzytulac. w dzien lubi jesc normalne jedzenie - ostatni hit makrela wedzona:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko! No najwazniejsze ze nic groźnego. Co do paracetamolu, to moja pediatra mówi, że to sie podaje wg wagi, ale ja nie miałam tego na mojej ulotce. swoja droga to dziwne te trzydniówki. franek dostał wysypke 6 dni po temperaturze, a Zuzia od razu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz to ja postawiłam dobrą diagnozę, a nie jestem lekarzem (chociaż pracuje w przychodni :) ) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęście to nic poważnego...trzymajcie się dziewczynki. dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedząc w wannie stwierdziłam że jestem strasznie głupia i to do potęgi!!!!Chyba Wam nawet pisałam że w niedzielę w nocy podejrzewałam gorączkę(idąc spać pogłaskałam ja po główce,i która była bardzo rozpalona)rano temp. była 37,4 także to olałam.Pewnie potem też miała gorączkę tylko ja super mama o tym nie wiedziałam!!!!Zuzia bardzo dobrze znosi gorączkę(już raz miała i nawe po 39 stopniach nie było po niej widać)i dzisiaj gdyby nie ta wysypka to nawet bym jej tej temperatury nie zmierzyła:-( Wszystko się zgadza 3 doby gorączka i potem wysypka.Gdybym pomyślała o tym wcześniej zaoszczędziłabym dziecku tego horroru i łez:-( Brak mi słów dla samej siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka2_2 na ogół po dzieciach widać że coś dolega a skoro po twoim nie to nie masz co se pluć w twarz :( Niestety przeżyłyście koszmar ale dobrze zareagowałaś i szybko wykluczyliście najgorsze! Miłej nocki dziewczyny mój smyk niby był zmęczony ale jak wypił soka to teraz stoi w łóżeczku i czeka aż wyląduje z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka2_2--> Boże! ale musiałaś się najeść strachu! jejku! odpocznij kochana i dobrze, ze wszystko się tak skończyło! Artigiana-->gratki dla Blanki :) :) paula, goja-->no widzicie- zęby wychodzą chłopakom jak grzyby po deszczu ;) co do smoczka Michaśka musi mieć go przy usypianiu choć jak jak kiedyś była bardzo zmęczona zasnęła bez niego. Narazie nie myślę o odstawianiu! a co czytacie? ja też uwielbiam książki. Właśnie zaczynam 4 część :"Zmierzchu" - "Przed Świtem". i wspominałam Wam, że zamiast kwiatów chcieliśmy książki? więc mam nową kolekcję i w każdej wolnej chwili czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziernikowa mama-->ja czytałam Carolla pamiętam w szkole średniej- Krainę Chichów" i "Kości Księżyca" czytałam pamiętam :) artigiana--> a Ty jakie książki kupiłaś? kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. to ja tez dobra lekarka jestem - nie widzialam a zdiagnozowalam :P. mlody tez mial trzydniowke ale nasza trwala jeden dzien. i nawet za bardzo sie nie zdazylam nia przejac bo moze i byl rozpalony i bardzo duzo spal ale ladnie jadl i nic mu wiecej nie dolegalo. a teraz to ja bym sie przestraszyla takiej goraczki niestety bo u nas juz na swinska choruje coraz wiecej ludzi, tylko w ostatnim tygodniu nastepne 100 tys. w tym siostra matki rhysa - zeby tylko nie przewlokla na rodzine.. ide spac laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMI - ja własnie kupiłam wszystkie części zmierzchu bo wczoraj obejrzałam w końcu film i mnie wmurowało w fotel. Potem pod wieczór jeszcze raz z mężem oglądałam, oczywiście soundtrack ściągnięty i wrzucony na odtwarzacz mp3. Kurde dawno mnie tak nic nie wciągnęło. Ksiązki są dobre? Nie mogę się doczekać aż przyjdą i biorę się natychmiast za czytanie. Ja czytam własnie 3 tom sagi znaku siedniu Nory Roberts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuu ale u nas dramatyczna pogoda :(młody wstał dzisiaj o 5.30 naszczęście zjadł i poszedł jeszcze spać do 7 potem ładnie się bawił zjadł bułeczkę z dzemem popił herbatką i właśnie znowu zasnął wisieńka ale miałaś przezycia :( dobrze ze wszystko w porządku ...mała już pewnie zapomniała o tych kłuciach a przynajmniej badania masz porobione więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...i nie obwiniaj się bo nie masz o co...ja mam w domu paracetamol ale przy trzydniówce gościu na pogotowiu polecił nam ibufen bo ponoć lepszy a Oli miał 39.6 więc kupiliśmy i rzeczywiscie szybko gorączka po nim spadała Falsa co to ma znaczyć że nie masz weny....pewnie ci się poprostu nie chce pisać i szukasz wykrętów...TY TY TY proszę do nas wrcać z taką częstotliwością jak dotychczas październikowa mamo ja też mam na imię Gosia i komentowałam Twoje zdjęcia więc pewnie o mnie chodzi :P chyba ide spać....jest tak szaro że nic się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> dobry wybór :) ja I część w 2 dni przeczytałam :) super jest! wciąga jak nic :) książka tysiąc razy lepsza od filmu :) uciekam do szkoły bo mam pomóc przy pisaniu (tam gdzie miałam staż) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami mnie wczoraj dosłownie opętało, zawładnęło, pochłonęło. Przed dwie godziny filmu tak naładowałam akumulatory jak po dwudniowym pobycie w SPA. Gdzie ja żyłam do tej pory że nie wiedziałam o takich książkach?Ja!- czytająca do 250 książek rocznie. no i w końcu jakaś dobra muzyka. Z bella lulaby własnie robie dzwonek do telefonu. A ksiazki jak przyjdą to chyba pochłonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny zapomniałam Wam napisać że wczoraj lekarka stwierdziła że Blanka ma za dużo zębów jak na 10 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - no już się ta twoja lekarka za bardzo czepia! Za mała waga, za dużo zębów! No nie przesadzajmy! Dziecko jest zdrowe, pięknie się rozwija, szczęśliwe, zadbane, więc nie ma się do czego przyczepić! Super że masz czas na czytanie, ja swego czasu połykałam książki. Potem zraziłam się na studiach, po prostu było tego za dużo i zanim skończyłam jedną czytać trzeba było już co innego. Nacisk był niesamowity. A teraz zaczęłam "Anioły i demony" i nie mam czasu skończyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - z tym czasem na czytanie to jest tak, że ja poprostu znalzałm sposób by mimo braku czasu czytac. Po prostu czesto robie dwie rzeczy naraz. Jeżdże na rowerze treningowym - czytam. Z małą układam się do drzemek - czytam. Nawet jak się bawimy to ja jedna ręką z nią a w drugiej czesto książka. Z resztą Blanka bardzo lubi siedzieć mi na kolanach i strony ze mną przewracać :D A anioły i demony - świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak Goja:) w LO połykałam ksiązki tonami, na studia poszłam bo chciałam czytać i czytałam, czytałam, czytałam, aż w końcu musiałam zrobic przerwę. Po przerwie nadrobiłam, a teraz Franek za bardzo nie pozwala:/ Aktualnie jestem na etapie kryminałów Pattersona. Zaraz mykam do Cioci na cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - no to jest u mnie jeszcze szczypta lenistwa:) Teraz Wiktor śpi, wywar na zupkę się sam gotuje, więc mam czas, ale jestem padnięta ganianiem po ogródku za młodym od rana:P Ale juz odkładam kompa, robię sobie kawusię i biorę książkę do ręki:) paula - tez studiowałaś polonistykę? Zapomniałam sie pożalić, że młody od kilku dni wstaje ok północy i tak z godzinkę wyje! Masakra! Ale nie daję mu ani jeść ani pić, bo upałów nie ma a nie chcę go nauczyć jedzenia dwa razy w nocy. Mam nadzieję, że to chwilowe i jak zawsze zwalam na zęby:D falsa - ja ci dam nic nie pisać!!! Ani mi się waż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja, dzagusia --> bede pisac! o! tylko nie mam o czym, oli nie ma zebow jeszcze ani jednego! to o czym ja mam pisac?:) artigiana --> nie zazdroszcze lakarza, ciagle cie czyms musi martwic, ci co ja mialam do czynienia sa bardzo na luzie. siedzi? tak. kula sie? tak. o i widze ze bardzo towarzyski. jest ok. zdrowy chlopak. a potem go sprawdza od stop do glow. nie to zeby jakis ignorant totalny byl. ale skoro nie ma sie o co martwic to nie ma. ja czytam jak maly zasnie. w dzien tez nie mam czasu. a juz wogole oli bardzo lubi ksiazki, ale jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - a ja włąsnie tak najlepiej odpoczywam. Może być czasami nie posprzątane jak mam cos dobrego ale czytanie musi być. Na szczęscie mój mąż to rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×