Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

ja nie wyobrazam sobie sama isc na taki zabieg a co dopiero ma czuc i jak bardzo bac sie taki biedny maly franek. ale dobrze ze juz po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dobrze, że miałaś siostrę :) Ja se nie wyobrażam czegoś takiego ale póki nie jesteśmy w danej sytuacji to i tak nie wiemy jak byśmy postąpili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Franek juz chyba zapomniał, tylko jak cycka ssie to mocniej! u nas jesień zawitała, wstretnie jest. robie zeberka w sosie własnym, puree ziemniaczane i brokuły na parze.. Jutro na 8 mam fryzjera, na 14 basen, a na 16 urodziny siostrzenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usiadłam z nim na fotel, ale juz sie zaczął wyrywac, wtedy powiedzieli ze nie dam rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to już jest jesień :) No i na te jesień my się przeprowadzamy :( normalnie strasznie ciężko to przeżywam :( jakoś nie potrafię w tym wszystkim znaleźć pozytywu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka jak ten czas leci! czytam Was kochane codziennie, ale mam taki koioł, ze nie mam kiedy pisać. zaraz uciekam do domku- przyjezdza moja świdkowa z czego się niezmiernie ciesze no i jutro znow wesele :) po tamty mam mega odcisk na palcu i nie wiem jak jutro uda mi sie wlozyc szpileczki :( to tak co u mnie..... A! Miska szogun chodzi non stop- nie chce już nawet za raczke chodzic tylko sama! ostatnio ma okropne nocki- budzi sie z placzem, po 2 godziy w srodku nocy, to zasypia, to sie budzi, chodzi po pokoju! a my niewyspani.... cos jak u marceli ;) paula--> bardzo dobrze, ze Cie wyprosili bo pewnie bys zaczela tych lekarzy za rece lapac zeby nic Frankowi nie robili! oj dobrze, ze to juz za Wami! a co do tej szczepionki po roku- niby jest obowiazkaowa, ale moja siostra nie szczepila bo sie bala i nikt jek nie kazal. dylamat bede miec tez z tym pewnie! artigiana--> Ty też kobitko miałaś cięzki okres! jejku jak dobrze, że wszystko juz dobrze no i wracaj do zdrowka! Blanusia jutro ma roczke? dobrze pamietam??? falsa--> super pomysl z paznokciami. ja mam ponoc smykalke do malowania i chcialabym pojsc na kurs wizazu, ale najblizszy w trojmiescie (ponad 100km), wiec narazie odpada!bo co 2 tyg. caly weekend to lipa... kamika-->moze ta przeprowadzka nie bedzie az taka zla! glowa do gory! milego weekendu!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku u nas ciężki dzień dzisiaj. Wiktor spal tylko 1,5 godziny, bo go teściowa obudziła swoim darciem! No i się teraz męczy, a ja go spacv nie położę, bo będzie do 23 wariował i już calkiem mu sie poprzestawia. Jestem dumna z mojego męża, bo oduczył Wiktora jeśc w nocy:D Miał takie warunek, jeśli chce jechac za tydzień na weekend z kuzynami do Szwecji. Nie maiłam serca mu zabronić, ale nie chciałam, żeby sobie myślał, że tak bez niczego może nas zostawić. Więc dałam mu warune - jeśli w ciągu tygodnia oduczy Wiktora jeść w nicy to może jechac. Pierwszej nocy młody 4 razy się budził i pił herbatkę. Drugiej nocy tylko raz. A już za trzecim razem przespał całą noc!!! Nawet nie wiecie jak się cieszę! Może wreszcie po niemal roku będę wyspana! Zimno tez u nas się zrobiło, czuć jak jesień nadchodzi. falsa - moja kumpela ma taki kurs i małe dziecko. Robi paznokcie w domu, ale ze względu na to, że nie potrafi się zareklamowac to nikt prawie do niej nie przychodzi. A szkoda, bo ładnie robi i się długo trzymają. Więc jak dla mnie to pomysł super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś wytrwaliśmy i mlody już śpi słodziutko. Tylko ze zmęczenia nie chciał już jeść. Ale dam mu na śpiocha później, nic straconego:) Były u mnie dziewczyny z dzieciaczkami i normalnie czułam się jak w żłobku:) Jedna ma małego synka niecałe 5 miesięcy i już normalnie zapomniałam, jak to jest z takim maluszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane w rossmannie sa zajebiste skarpetki antyposlizgowe z silikonowa podeszwa. 4 pary za 19zl. sa w dwoch kolorach niebieskie i rozowe. sa w uniwersalnym rozmiarze ale nie martwcie sie Julka nosi buty 21 i sa na nia dobre a jak je zobaczylam to sadzilam ze beda malutkie. goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super gandziulka -dzięki za info właśnie jestem na etapie poszukiwania takich skarpet :) jutro zerknę w naszym rossmanie i mam nadzieję ze będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia mialam sie Ciebie spytac jak tam "różne" oczka malego przystojniaka?? czy nadal sa takie rozne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandziulka - u nas muszą być rajstopki bo skarpetki ściąga natychmiast i goni boso po całym mieszkaniu wymachujac skarpetkami jak uszami jamnika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana --> ale chlopcu w rajstopkach nie do twarzy :) drogie te wasze skarpetki musze przyznac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa a dlaczego nie?? moim zdaniem chodzi o to zeby bylo mu cieplo wiele razy widzialm chlopaczkow w rajtuzkach:) artigiana rajstop z absem nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chłopcom nie wypada chodzić w rajstopkach :0 dlatego mój smyk nosi kalesonki ( tak na rajstopki mówi mój mąż) i wszyscy zadowoleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do skarpetek to udaje mi sie czasem wylapac takie co sie dobrze na nozce trzymaja (1 para na 5) i ktorych nie sciaga bo sa wygodne - marks and spencer ma fajne skarpetki. ale w domu to caly czas lazi bez skarpetek bo jednak ta nozka sie lepiej przykleja do podlogi a siniakow nam nie brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie rozumiem dlaczego chłopaki mają nie chodzić w rajstopkach??? Przecież takie są fajne, z dinozaurami, krasnalami, koparkami itp... Tylko faktycznie nie znalazłam jeszcze takich z abs... Ale w zasadzie to ja nie o tym miałam - Tośka zaczęła dziś sama chodzić :-D I to od razu tak z rozmachem - do tej pory robiła sama 3-4 kroki i siadała, a tak to zawsze chociaż jeden mój palec potrzebowała do asekuracji. A dziś ją puściłam w pewnym momencie i od razu posajdała przez całe mieszkanie, włącznie z okręcaniem się dookoła i zawracaniem :-D I teraz nawet w wannie chce chodzić podczas kąpieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceli - gratulacje!!! Gandziulka - my też mamy panele ale Blance to w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na parkiecie to nawet abs nie pomaga:) Wiktor chodzi w kapciach i wtedy najlepiej stawia nóżki. A zasuwa jak mały robaczek:) Już prawie nie raczkuje. No i już pięć nocy mamy przespanych! Musimy zacząć organizowac pierwsze urodziny. Ciekawa jestem czy można jeszcze gdzieś kupić serpentyny? Chciałabym zrobić takie przyjęcie z balonikami, czapeczkami, serpentynami. Żeby było kolorowo! Do tego marzy mi się tort w kształcie samochodu, ale nie wiem czy takie u nas robia. A mam pyszną cukiernię i w innej wolę nie ryzykować. Marceli - gratulacje! Tak sobie pomyślałam, że to topik o ciąży a ten czas tak szybko leci i nasze fasolki maja już roczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wszystkie mamuśki odsypiają:) My już nie cycusiamy w nocy i też początkowo dawałam Czarkowi pić a teraz już od ponad tygodnia praktycznie sie nie budzi...chyba ten mój smyk wreszcie dorasta.Złapał trochę katarku i właściwie nie wiadomo jak mu pomóc bo właśnie zdarza mu sie czasem obudzić przez zatkany nosek...oprócz maści majerankowej nic nie wskóram bo on nie cierpi jak mu się nosa dotyka a chusteczki boi się jak diabeł święconej wody. Zgadzam się z dziewczynami, że rajstopki nie są tragedią.Cieplutko, wygodnie i są też takie męskie typowo.My mamy same czarne,szare,granatowe bo młody często po trawie śmiga - na czterech na razie bo dopiero zaczyna przy meblach kroczki stawiać.I tak wszystko piorę po jednym założeniu ale w ciemnych przynajmniej nie wygląda jak ostatni morusek. byłam na kontroli u m ojej ginekolog.Doradziła odstawienie Czarka i odstawienie cerazette...i czekanie na okres ,którego ani widu ani słychu.Sama nie wiem co zrobić.Bo mi tak dobrze...dwa razy pociumka,nie mam zastojów,nie jestem uwiązana wiec po co mam mu butle wtykać.Ale pani doktor powiedziała że czas pomyśleć o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka--> ja też jeszcze nie dostałam okresu, ale jak się o to pytałam mojego ginekologa to powiedział mi ze nawet są kobiety co nie mają go do 2 lat po porodzie. Czy są jakieś inne powody dla których miałąbyś odstawić Czarka?! co do rajstopek to mamy i zamierzamy nosić. Zresztą jżz jak Szymek się urodził to na zimę mu zakładałam. Przecież dla dziewczynek są w większości różowe a dla chłopców ciemniejsze ale również ładne. Więc jeśli chodzi o to to na 100% będziemy zakładać. Dziś kupiłam Szymkowi puzzle piankowe na podłogę bo jak juz zauważyłyście na panelach chodzenie nie za bardzo jest fajne. A jak zobaczył puzzle to zapiernicza po nich - dla mnie też dobrze bo nie słyszę jak sobie siniaki nabija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja--> u mnie tzn. w mojej okolicy (czyt. Szczecin) jest kilka sklepów gdzie można kupić dekoracje na wesela , są tam balony, serpentyny napisy itp. wiec na roczek też powinno być wszystko . Może i u Ciebie coś takiego jest a jak nie to cóż mamy erę internetu :) Ale wyczaiłam też sklep gdzie są dekoracje i ogólnie całe wyposażenie na imprezy urodzinowe. Super sprawa. Ja to mam ambitny plan upiec Szymiemu torta i poozdabiać go masą lukrową. Miał być w kształcie ciuchci ale nie wiem za bardzo jak to później pokroić. Dlatego teraz myślę o standardowym tyle że dwa pięterka i do tego zrobię mu właśnie ozdoby z masy lukrowej. Tyle w teorii, a co do praktyki... 24.10 wyślę wam zdjęcia do wglądu czy coś wyszło z tych planów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiurka znam ten problem. Dostałam okres po 3 miesiącach od odstawienia tabletek. Teraz powinnam była koło 16 września dostać następny i nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dobrze laski, ja karmie i mam okres :( wlasnie cierpie nie mowiac o humorze.. asiurka --> ja mysle o sobie bardzo bardzo duzo, ale nie mam zamiaru sluchac nikogo co do terminu odstawienia od cycka. mialam zamiar skonczyc jak ollie skonczy roczek ale zobaczymy co z tego bedzie. chyba pojde jednak do tej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy chodzi o to, że dopóki karmię to biorę cerazette , a dopóki biorę to nie mam okresu...wiem , że niektóre kobitki maja ale ja nie. no chyba ,że bym tylko cerazette odstawiła i nie stosowała 2 składnikowych tabsów,karmiła dalej i liczyła na to, że na razie Bozia ma inne plany co do mnie niż kolejna ciąża:P Ale mój mąż przez ponad rok przyzwyczaił się do wygody...jak to facet. Pani doktor chodziło tez o to, że należy mieć na uwadze dobro przyszłego, ewentualnego dziecka i żebym się nie nabawiła odwapnienia kości... eh nie była ona taka, że to już,natychmiast i bez dyskusji.to była jej rada.powiedziała też, że już co dobre to młody wyssał, a teraz to tylko potrzeba emocjonalna...różni lekarze , różne zdanie maja na temat wartościowości mleka matki po roku.mam 2 miesiące na zastanowienie. najlepiej to by było jak by się obraził na cycka hehe... choć tak na prawdę to on się tylko wieczorem domaga a rano to juz mu sama wciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiurka - moja pediatra też tak mówiła jak niedawno Blankę odstawiałam. Że to co najważniejsze już dostała, Niby z przymusu to wyszło ale ciesże się że już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×