Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Cześć dziewczyny co do wózków to są dwa rodzaje jedne foteliki montuje sie na stelarzu i ja właśnie taki kupuje , a inne wklada sie do wózka tak jak napisała gandziulka jak byłam ogladac wózki to właśnie kobieta mi tłumaczyła , że te foteliki które wklada sie do wózka nie mają osobnego stelaża i dlatego zdecydowałam sie na jumpera , bo on ma ten stelaż , a mi chodzi o to , ze jak gdzieś pojadez maluchem to bede zabierać tylko stelaż i foteliki , zeby nie musiec brać całej gondoli .Te wózki znacznie różnią sie ceną , bo te be stelaża kosztuja tak gdzieś w granicach do 600 zł , a te ze stelażem ok 1200 przynajmniej ten który ja zamówiłam , no ale ja akurat taki potrzebuje , ale jak ktoś nie potrzebuje to spokojnie mozna fotelik włozyc do wózka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla tych ktore poluja na Leviroo bo pamietam ze byly takie:) dostalam taka odpowiedz od sprzedawcy babs_2005 z www.allegro.pl : \"wózek jeszcze będzie w sprzedażny tak za około 2 tygodni jednak z kilkoma zmianami bo wyprodukowany został teraz w Polsce u producenta który produkuje już od ponad 30 lat. Wcześniejszy model był sprowadzany z Chin i co prawda był trochę tańszy ale na Polski rynek został nowy bardzie przystosowany. Zostały poprawione hamulce i amortyzacja jest dużo lepsza. Zostalo dodane jeszcze kilka funkcji.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka czyżby to dzisiaj był ten wielki dzień ? ojejku ale to zleciało - trzymam kciuki i powodzenia jak tylko będziesz w domu to daj nam znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie pytalam goscia o ten leviroo i maja znowu byc jakies lepsze nowsze modele wlasnie. nie wiem na co sie zdecydowac :) ale ja to uwazam ze mam jeszcze tyyyyyle czasu. obym sie nie przeliczyla:) a moze po cichu na to licze hehe. wlasnie wracam od dentysty, niestety nic mi nie mogla zrobic oprocz zalozenia lekarstwa i kazala wrocic za 2 miesiace do plombowania, bo w ciazy jestem a musi zrobic przeswietlenie najpierw.. wykorzystuje ten czas bo mam teraz dentyste za darmo. goja --> i gdzie ten grubas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za takie miłe komentarze! Wy potraficie człowieka tak podbudować... Ale wiecie, kilogramy mówia same za siebie:( gandziulka - ja nie mogę, ty już za dwa dni! Dwa dni!!!! a paula to faktycznie zniknęła... Może już tuli swoje maleństwo:) A ja już padam! Gorąco, jestem zmęczona, a jeszcze muszę zdążyć ugotować obiad i zakupy i szkoła rodzenia i padnę na twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandziluka ale masz fajowo- wiedzieć, ze za 2 dni będziesz tuliła własnego bobaska ;-) Falsa ja też z tym czasem tak sobie tłumaczę ale mogę się zdziwić bo mój dzidziuś może mieć inne plany niż ja ;-) Goja- no własnie gdzie ten grubas? Chyba, ze schował się w ciemnościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violcia najprawdopodobniej weźmiemy ten zielono czarny bo te beżowe nie zabardzo mi się podobają a ten granatowo czarny jest zbyt ciemny jak miałabym mieć dziewczynkę to wziełabym ten z czerwonym no ale będzie chłopczyk więc myślę że zielony będzie ok i jak to pani powiedziała napewno będę widoczna na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s -a widziałaś ten czarny w białe kwiatki ? bo ja sie w nim zakochałam on jest z innej firmy nie z tako tylko z firkona , i jest dużo cięższy w prowadzeniu , ale ta babko powiedziała mi , ze postara mi sie załatwić jumpera wte biał zarne kwiatki , zeby mi uszyli na zamówienie , a jak nie to chyba wezme czerwony , albo zielony , bo on tez mi sie podoba .A będziecie kupować wcześniej czy jak urodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.10 ślicznie wyglądałas w jasnym blondzie przy tych pięknych oczach...naprawde świetnie :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris --> jak ja juz pisalam wczesniej wolalabym wozek ze skrecajacymi przednimi kolami (kolem), moim zdaniem o wiele lzej sie taki prowadzi, szczegolnie na zakretach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris---> ja szukam właśnie czegoś z takimi kołami tylko takiego 3 w jednym że mam gondole, spacerówke albo zalozyć (np. w hipermarkecie) na stelaż sam fotelik. Chodzi mi o coś takiego http://www.allegro.pl/item429636806_topmark_spacerowka_gondola_fotelik_0_13kg_gratis.html tylko niekoniecznie z takimi kołami. Ten baaaaaardzo mi sie podoba tylko nie można zrobic jeżdzącego fotelika http://www.allegro.pl/item431058874_x_lander_wozek_spacerowy_x_1_gondola_x_pram.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina ja mam właśnie x-landera - zielonego . Moje dwie kumpele bardzo sobie go chwala . Tylko ja mam 3 kolowego . Tata sie uparl ;) ja chcialam 4 kolowego ze skretnymi przednimi kołami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowitamina ja mam podobny, fotelik się montuje na stelaż, jest lekki i się fajnie prowadzi. ma tez skrętne koła przednie jak się chce oczywiście. i wydaje mi się że ma tez porządniejszą spacerówkę. mnie się kolor czarny w kwiaty też podobał ale mąż uznał że dziecko na metala wyrośnie heheh i kupiliśmy pistacje. na żywo prezentuje się super. mam nadzieję że się go będzie dobrze używało a oto link do mojego wózia. zobaczcie że bardzo podobny http://www.allegro.pl/item430966785_wozek_3_funkcyjny_hebart_omega_fotelik_869_zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:-) Goja: prześlicznie wyglądasz!! Że niby ile Ty przytyłaś?? Aż się wierzyć nie chce, no chyba,że przed ciążą anoreksje miałaś:-) Wyglądasz cudnie i w życiu bym nie powiedziała,że Ci nogi i ręce puchną! Gandziulka: jeszcze 2 dni?? Szok,jak ten czas leci! Teraz to już konkretnie zaczynam panikować:-D Ale Ci zazdroszczę,że będziesz już miała maluszka ze sobą:-) Viola: widziałam ten wózek (czarny w białe kwiatki) jest śliczny! Ale mój mąż się uparł,żeby wszystkie kółka były duże(nieskrętne), bo się nasłuchał,że te skrętne kółka w wózku jadą jak chcą i trzeba się nieźle nakombinować,żeby go \'po prostej\' prowadzić. Ale jeszcze postaram się go przekabacić:-D Dzisiaj jadę na konsultację do kliniki gdzie chciałabym rodzić. Zobaczymy czego się dowiem:-) A wczoraj gadałam z teściową, i mówiłam jej że tam gdzie chce rodzić każdej kobiecie dają ZZO. Była oburzona,że jak to rodzić ze znieczuleniem? Przecież ona rodziła bez, i miliony kobiet też rodzą bez znieczulenia i żyją. Że w razie czego to mam się nie zgodzić na znieczulenie itp. itd.... ehhh no mówię Wam, moja teściowa to naprawdę światowa kobita! :-D Nie wiem czy to tylko ostatnio mam na nią taką alergię,czy po prostu zawsze mnie wkurzała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paletka - dziękuję za tak miły komplement:) Powiem szczerze, że kusi mnie znowu zrobić sobie jasne włosy... Dziewczyny jak ja się cieszę, że mam z głowy wybór wózka! Teraz nie miałabym normalnie siły szukać, bo to jednak pochłania sporo czasu i energii. Bardzo ładne te wasze wózki:) Jejku a ja znowu nieprzytomna siedzę wpracy. Czy ktoś z was jeszcze pracuje na pełnym etacie? Pocieszcie mnie i powiedzcie, że tak to przestanę tak marudzić! Wczoraj to wieczorem padłam ze zmęczenia na twarz! Po szkole rodzenia już jak wracałam byłam zupełnie nieprzytomna. Chyba obroty mi spadły w tej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisia - nie miałam anoreksji, po prostu to zdjęcie to zasługa mojego męża:) A przytyłam naprawdę 19 kg! Od tego tygodnia jestem na diecie, więc mam nadzieję, że już skończy się to tycie. A twoja teściowa to ma dziwne podejście. Można też powiedzieć, że ludziom się amputuje kończyny i żyją! Ja rozumiem, że gdyby znieczulenie było bardzo groźne dla dziecka i ciebie to można tak mówić, ale jeśli masz wybór to się nie zastanawiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Goja ja nie iem jak ty nadal mozesz do pracy chodzic.. Nisia - zgadzam sie na 100% z goja, kobiety rodzily bez znieczulenia bo znieczulenia nie bylo ale jak masz okazje to sie wcale nie wahaj. Ja jutro mam spotkanie z anestezjologiem, tutaj 90% kobiet rodzi ze znieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, Karo: no właśnie, też jej mówiłam,że teraz w większości szpitali znieczulenia nie dają bo brakuje anestezjologów ale na zachodzie ZZO to standard. I to nie żadna ujma rodzić ze znieczuleniem, bo mamy XXI wiek i nie chodzi o to by poród wspominać jako masakrę tylko jako wspaniały dzień. Niektóre babki rodzą kilkanaście godzin i z samego przyjścia maleństwa na świat już niewiele pamiętają bo są \'wyprane\' psychicznie i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nisia----> skrętne kółka w wózkach (w wiekszości modeli) da sie zablokować i wtedy sa nieskrętne i nie jadą gdzie chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalach państwowych porody naturalne nie sa znieczulane (tak twierdzi mój lekarz). Dlatego ja wybrałam prywatną klinke bo chcę rodzić po ludzku (a cena jest śmieszna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisia --> a gdzie ten twoj chlop chcialby tylko po prostym chodzic? :) prowadzilam niedawno taki 3-kolowy z dzieciaczkiem po sklepie na zakupach z kolezanka i powiem wam, ze rewelacja, byl tak obrotny, ze sie wszedzie upchalysmy, miedzy kazde polki, wieszaki i zakamarki. goja --> podziwiam cie, ze masz sile jeszcze do pracy chodzic, ja juz po zakupach w tesco jestem zmeczona, nie mowiac o innych rzeczach typu wieszanie prania, od razu musze odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×