Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

mirabel :) mamy dzieciaczki w tym samym wieku :) starsza w tym roku bedzie miala 10 latek a mlodasz jest z 29 pazdziernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszna akcja... jak ozywic atmosfere i ujawnic ukryte podczytywaczki... wystarczy rzucic haslo znikamy i zakladamy forum zamkniete... smiac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dobrze ze wyjaśniłyśmy sprawę tego kopiowania bo wzięłam się za kopiowanie i tym print screenem już mnie trafiało. I sama już zaczęłam kombinować jak zmniejszyć te dziadostwo. Chyba zawitała u mnie wiosna - bynajmniej od 11-tej. Bo z rana brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema..
gandziulka - jest mi bardzo przykro :( Wyciągasz błędne wnioski, bynajmniej pod moim adresem.... Kami25 - mam nadzieję, że wrzucisz na Wasze forum moje listy... Artigiana liczę, że poprzesz prawdziwość mojego istnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema--> napisałam dziewczynom co i jak i powiem szczerze, ze mamy małą dyskusję na ten temat czy przyjmować czy nie i jednak większość jest na nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema..
Kami - ok. Szanuję Waszą decyzję i pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż - trudno tak z rozpędu akceptowac kogos kto sie przez 3 lata istnienia forum nawet przedstawić nie raczył. Prywatne forum założyłysmy własnie po to by jak sama nazwa wskazuje mieć TROCHĘ PRYWATNOŚCI. Więc jeśli pomarańczom zależy na dołaczeniu to proponowałabym zacząc sie udzielac najpierw tutaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Październikowa - na prawdę głupie pytanie. Na prawde. Oczywiście ze tak. Pisz do falsy na fb po namiar kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziernikowa mama --> napisz do mnie na fb albo nk albo do dziewczyn o linka na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka0266
uuuu a co to się porobiło że Was wywiało? Na razie przeczytałam wszytko pobieżnie, zaraz będę mam nadzieje w temacie jak dokładniej poczytam Nie miałam parę dni laptopa bo umarł śmiercią naturalną.Już dwa razy go robiłam(raz system, raz dysk)a trzeci nie mam zamiaru także zrobiłam sobie prezent na zajączka:-) i na razie zgłębiam tajniki wiedzy nowego nabytku Poza tym Zuźka mi się trochę pochorowała ale już wychodzimy na prostą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ema..
Dziewczyny proszę Was, mi jest na prawdę przykro. To są jak dla mnie za duże emocje. Jeśli kogoś uraziłam, to przepraszam. Przepraszam, że nie znam znaczenia polskich słów. Wycofuję się. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa!!!Trzeba było sie do mnie odezwać ze ty to ty. Już powiedziałam dziewczynom kto jesteś. Niep owinno być teraz żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajcie troche dziewczyny bo nad tym myslimy, ok? a nie jest to latwa sprawa teraz zdecydowac. zalozenie bylo takie ze to tylko dla nas.. wiec jednakmusmy przedyskutowac. dzagusia --> a ty szybko wskakuj! tylko ciebie brakuje!! nie daj sie prosic, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak myślałam o Karo bo ostatnio się uaktywniła i znów cisza! Karo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach przerwy śniadaniowej wzięłam się za kopiowanie i już 20 stron poszło. Kopiuję wszystko tak że w wordzie mam czarno niebiesko :) Ale idzie szybko wiec moje 300-400 będę chyba miała za niedługo zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde utknęłam ... zaczęłam podczytywać o naszych porodach i znów było chlipanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabel78, wisienka --> napiszcie do mnie na maila kej23 (at) o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka0266
falsa-- napisałam Wczoraj napisałam że wychodzimy na prosta z chorobą.Po 10 min od tego postu zmierzyłam tem Zuzi no i pokazało 38,5 Dzisiaj byłyśmy u lekarza.Niby nie jest źle ale gardło wygląda na wirusowe i gorączka najprawdopodobniej od tego Buuuuuuuuuu i to teraz kiedy w końcu robi się ciepło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zaczne od tego ze nie chce w zadnym wypadku abyście mnie prosiły :D żebym dołączyła do forum :P nie moge uwierzyć w to co sie stało ...:( byłyśmy takie zżyte ,własciwie traktuje was jak rodzine ,wiem ze moge na was liczyć i żyje waszym zyciem...jest mi tego wszystkiego tak cholernie żal.Nie rozumie skąd teraz tyle agresji ??? przecież zawsze byłyśmy świadome że sa osoby trzecie niejednokrotnie komus udało nam się pomóc właśnie dzięki tej atmosferze która udało nam się utworzyć inne dziewczyny nas czytały ...bo nie wszyscy mają odwagę pisać ale skoro jest tyle nowych twarzy znaczy że stworzyłyśmy zupełnie nieświadomie coś pięknego ... Przepraszam was kochane za moją decyzję ale nie dołączę na prywatną stronę,zostane tu tak długo jak długo coś bedzie się tu działo.Nie wyobrazam sobie aby to mogło się skończyć !!!! A podczytywaczki jak je nazwałyście naprawdę w niczym mi nie przeszkadzają...być może są kims innym a może sa właśnie takimi matkami jak my i nieświadomie im ubliżacie .Sory ja sie na to nie pisze Artigiana cieszę się że się udzielasz,trzymam kciuki za ciebie i przesyłam buziaki dla Blanusi i choć mam trochę zal że to wszystko rozpętało sie poniekąd za twoja sprawą (wiem ze tego nie chciałaś i nikogo do niczego nie zmuszałaś raczej sam fakt kolejności wydarzeń na to wpłynął)to nie ukrywam ze całym serduchem jestem z tobą .Mam nadzieję ze nie zraniłam cię tymi słowami bo jest to ostatnia rzecz którą bym chciała .Wierzę w ciebie i w to ze wszystko bedzie dobrze i ze wybaczysz mi ta szczerość. a tak na marginesie mi też idzie fajnie kopiowanie i może stąd te emocje normalnie siedze i ryczę bo nie chcę was stracić tyle razem przeżyłyśmy ale też nie chce się zamykać przed innymi jutro rano mam pociąg do Dąbrowy wracam w niedzielę późnym wieczorem i nie wiem jak zniosę rozstanie z maluchem :(:(:( ale biore laptopa więc chociaz przez skypa go zobaczę ściskam was mocno i błagam nie gniewajcie się na mnie za to co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka0266
dzagusiu----ale tam jest wszytko to samo, te same super babeczki, te same tematy, problemy.Fajna atmosfera itp tylko po prostu w innym miejscu. To tak jakbyś przeprowadziła się do nowego, lepszego domu.Wszytko pozostaje takie samo a jakoś lepiej ci się żyje mimo że w poprzednim mieszkaniu tez było fajnie:-) To takie metaforyczne porównanie ale tak to właśnie odbieram Czy to ważne gdzie się pisze?Ważne są tylko osoby a nie miejsca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie...chyba nie przywiązałyśmy się do strony tylko do ludzi... i ta zmiana to była nasza wspólna decyzja, nie przez kogoś czy coś bo juz się dawno nad tym zastanawiałysmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa wcięło mi posta! i ten link się wkleiło zamiast moich wypocin! wrrrrrrrrrrrrr!!!sorrryyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jeszcze raz! dzagusia strasznie jestem zaskoczona Twoją reakcją, szanuję ją , ale kompletnie nie rozumiem. Nie ukrywajmy, że to forum już wymierało, a tam teraz mamy reaktywację i falsa odpierdzieliła nam takie forum, ze aż milutko :) i to nie przez Artigianę! ja tu czasami krępowałam si napisać coś bardziej prywatnego właśnie przez pomarańczowe osoby, więc jak dla mnie jest bomba , że jesteśmy na nowym. A i super, że kopiujemy to forum bo będzie pamiątka, a całe życie pewnie byśmy tego forum nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa dama
Witam pazdziernikowe mamy ! Tak, jestem pomaranczowa; tak, jestem cicha podczytywaczka i tak jestem tez mama z pazdziernika 2008. Czytam was od zawsze, powiem wiecej - czekalam na taki temat. Czesto porownuje (chociaz nie powinno sie :) )moja corke do waszych pociech oraz korzystam z rad i doswiadczen innych mam. Forum to jest dla mnie skarbnica wiedzy, "przyjaciolka" czyms waznym. Zawsze ujmowalo mnie to, ze panuje tu kultura i szacunek dla innych, a czesto dobry humor. No i przepisy kulinarne - pycha ! Zachowajcie to prosze dziewczyny. I co wazne - osob czytajacych jest wiele, to jest forum otwarte, od trzech lat piszac tu musicie miec tego swiadomosc. I nie kazda "pomaranczowa" to wrog publiczny. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×