Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

dziewczyny powiedzialyscie juz rodzince ze jestescie w ciazy ja aeszcze czekam , no i troche sie boje, sama nie wiem czego ale jakas taka obawa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczynki ja idę do gin pod koniec w połowie 7 tygodnia. Myślicie, że będzie już coś widać. Bety nie robiłam jeszcze. Poczekam na wizytę u gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że się w tapok wcinam :D nie jestem jakaś niemiła czy źle wychowana, ale tak sobie was czytam czasami, jakbym dołączyć miała :D oliwkobambino mam małe pytanko - czy w twojej stopce nie ma chochlika, bo pisałaś że będzię 2 lata różnicy między maluszkami, a pisze że Wojtuś urodził się w 2007 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzince juz powiedzialam, bo wiedzieli ze sie staralismy wiec i tak by sie wypytywali.. Wiec wszyscy juz wiedza, ja tez sie obawiam a co to bedzie jak cos bedzie nie tak itd, boje sie ze moze za wczesnie \"pochwalilismy sie\".. ale mama mi powiedziala ze nie, wrecz przeciwnie, ze tak ludzie o nas beda myslec w modlitwie i im wiecej tym lepiej! No przekonala mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedy pojde pierwszy raz do gin (4 marca) to bedzie 5 tyg i 4 dni od zaplodnienia :) czyli 8 tyg od ostatniego @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwkabambino -tez mialam wlasnie zapytac o ta stopke... ty w 3 miesiace po porodzie zaszlas w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znów ja! chciałam serdecznie przeprosić za błędy w moim poście. mam nową klawiaturę i jakoś te literki są w innych odstępach i trudno mi się przyzwyczaić. mam nadzieję że każdy rozumie o co mi chodzi i nie będzie miał mi za złe. no już uciekam i dopóki nie będę wiedziała że jestem w ciąży to się nie pojawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jaka ja glodna! No nie moge wzielam sobie 2 jablka jedno na rano drugie na popoludnie, pierwsze zjadlam godzine temu drugie teraz chetnie bym zjadla ale nie zostanie mi nic na popoludnie...przerwa na lunch za godzine... Sorry ze tak marudze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to oliwkabambino mamy podobną sytuację , moja córeczka przyszła na świat 06.09.2006 .... a kolejne będzie w pażdzierniku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październicza cos tam bedzie widac, za pierwszym razem jak bylam w ciazy i robilam usg dopochwoqe w 7 tyg. to wygladem dziecko przypominało jakby krewetke , troche dziwne porównanie ale mnie wlasnie tak sie skojazylo, no i w srodku tej "krewetki " bijące serduszko i to bylo naprawde niesamowite. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po raz drugi urosdze w pazdzierniku. normalnie u mnie w domku cala rodzinka bedzie z pazdziernika z wyjatkiem mnie bo ja z poczatku listopada, takze blisko. a tak maz , synek, no i drugi maluszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maritha nie boisz sie troszke ze to za mala roznica wieku? tzn ze jak sie maluch urodzi to to starsze dziecko bedzie " malo delikatne" w stosunku do nwotodka. nie wiem jak to napisac poprostu chodzi mi o to ze zrobi mu niechcacy krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze do tego czasu maluch bedzie juz sprawnijszy, nie mam za bardzo porownania co potrafi 2-letnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulijankaaaaaaa
Dziewczyny :D ... może głupie moje pytanie ale co tam :D w serialu \"Na Wspólnej\" widziałam jak ta Laska Filipa była na badaniu i dostała do domu CD z nagraniem tego obrazu.. bijącego serduszka itd :) mozna byłow domu na dvd zobaczyć :D Czy żeby coś takiego otrzymać to trzeba prywatnie ?? Czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to zależy od tego jakiej jakości sprzęt ma lekarz...te nowsze aparaty dają możliwość nagrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulijankaaaaaaa ja jak byłam w pierwszj ciąży to byłam na usg3D i dostałam płytkę z nagraniem ...... oliwkabambino, co do Twojego pytania to już teraz zaczynam małej tłumaczyć że u mamy w brzuszku jest dzidziuś i musi uważać żeby mu krzywdy nie zrobić, pewnie trzeba będzie zwracać na jej zachowanie większą uwagę, ale mam nadzieję że wszystko będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga Kinga Kinga -ja tez mialam, nie stresuj sie i idz do ginekologa, to podobno sie czesto zdarza na poczatku ciazy ale zawsze trzeba sprawdzic u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz na pogotowie albo od razu do szpitala, dadza ci leki i polezysz dwa dni, bedzie wszystko ok, tylko jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w szpitalu :( krwawie dość mocno :( zrobili mi usg NIC tam nie widać :( zadnego pecherzyka :(:(:( ... Lekarz mowil, ze to moze dlatego ze za wczesnie bo to poczatek 5tyg jego zdaniem i przepisal duphaston ... Dostalam tez zastrzyk w posladek ehhhh za tydzień mam sie zglosic i zobaczyc czy jest pecherzyk, ale stracilam już nadzieje :( :(:( czuje sie strasznie !!! Nic nie zrobilam źle :( nic !! ... nie dzwigałam, nie bralam gorących kapieli, bo o to tez pytal lekarz :( wiec dlaczego ??? DLACZEGOOOOOOOOOO ?? jest mi źle jestem zła smutna i wszystko na raz !! Przykro mi strasznie :(:(:( cały czas płaczę :( Jak tak bardzo chcialam tego dzidziusia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, ale moze wszystko jest w porzadku! Nie trac nadziei prosze cie! Moze rzeczywiscie jeszcze za wczesnie zeby cos widziec... Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne ze nie ma pecherzyka, ja bylam na usg w 3,5 tygodniu i pecherzyk mial 12 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×