Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

A co z ta nasza tabelka, nikt nie ma checi sie wpisywac, czy poprostu zapomnialyscie?? Przypominam ;) : NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... oliwkabambino...28.........kalisz................... 5.10.... Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10.... Karo91............24..........Fr......................19.10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mam pojecia dlaczego wyskoczyla taka ciemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... oliwkabambino...28.........kalisz................... 5.10.... Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10.... Karo91............24..........Fr......................19 .10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 8 tygodniu, ja też trochę panikuję, zwłaszcza, że chwyciło mnie przeziębienie, no ale z przeziębienia już praktycznie wyszłam i wszystko jak na razie jest ok. Ja cały czas sobie mówię, że będzie ok. I jak na początku czułam się jak idiotka mówiąc to do siebie, tak teraz powoli zaczynam w to wierzyć ;) Mówię Ci Karo rób tak samo i nie myśl, że coś złego może się stać z dzidziusiem. Grunt to optymistyczne podejście do życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Masz racje! Trzeba myslec pozytywnie bo i to negatywne myslenie nie jest za bardzo zdrowe dla dzidzi, potem bedziemy miec nerwuska! ;) Wpisz sie do tabelki jesli chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ......POROD... oliwkabambino...28.........kalisz................... 5.10.... Martha1977......31.........SZCZECIN.............15.10... . Karo91............24..........Fr......................19 .10... 30 na karku......31..........wiocha w Polsce :P... 18.10... ja zapomniałam wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazdy o tej tabelce zapomnial, musialam sporo szukac zeby ja odnalesc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że może część dziewczyn jeszcze nie jest pewna i nie wpisuje się, żeby nie zapeszyć :) ja spadam na razie, bo gości kawkowych mam za 15 minut ;) wpisujcie się dziewczyny, w kupie raźniej!!! no i cieplej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe. Dobrej kawki zycze :) Wpisujcie sie pazdziernikowe przyszle mamusie! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 na karku:) wyczytałam ze 21 stycznia zmajstrowaliscie dzidziolka:) my tez tyle ze w zeszłym roku:D a dzis juz nasza Maja ma prawie 4 miechy hehe:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - dzięki kawka rzeczywiście pyszna była (jak piję jej teraz mniej, to bardziej smak doceniam ;) ) mal_a - super :D możecie obchodzić 2 rocznice ;) a kiedy Twoja mała sie urodziła, bo mnie z jakiejś strony internetowej wyszedł poród na 18 października (chociaż będzie pewniej inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc drogim paniom ja mam taki zapieprz w pracy ze ledwo sie wyrabiam , teraz znalazlam chwilke zeby wejsc na neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydałby mi sie wolny dzien bo juz od 2 tyg takieggo nie mialam , i przez najblizszy tydzien tez nie mam co marzyc. JESTEM PADNIETA serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz mowi ze bardzo sie upierdliwa zrobilam nie wiem czy to przez ciazre czy przez robote, no i jescze te bolace piersi , ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 na karku - termin miałam na 21 pazdziernika ale Maja urodziła sie 19 pazdziernika :D dobrej nocy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwkabambino - ja pytałam się mojego męża o to jak się zachowuję, ale on stwierdził, że zawsze byłam upierdliwa ;) a tak poważnie mówiąc, to jeżeli tylko możesz, to zafunduj sobie kilka dni wolnego, ja mimo, że mam zadatki czasami na pracoholiczkę, to nawet jestem zadowolona, że przeziębienie zmusiło mnie do zwolnienia :) jakoś tak bezpieczniej czuję się w domu ;) mal_a - jak wszystko pójdzie dobrze i urodzę 19 października - to potem spotykamy się na wódce ;) (nie przepadam za wódką, ale się poświęcę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widocznie nie ma nikogo.. No to sobie sama pogadam.. ;) A przeczytacie mnie jak juz bedziecie. Wczoraj bylam po wyniki badan na toxo i rozyczke. Wyszlo ze bylam szczepiona na rozyczke w dzicinstwie (nie wiedzialam, a mama nie pamietala) a na toxo nie mam przeciwcial... tego sie spodziewalam, wiec bede miala badanie na toxo co miesiac i uwazac na mieso, koty itd... A wy wiecie czy macie przeciwciala na toxo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karo ;) ja jeszcze żadnych badań nie miałam robionych, może na następnej wizycie. Chociaż diabli wiedzą jak to się ułoży, bo dziś dla beki zrobiłam sobie następny test (leżał w domu na zapas), fakt, że zrobiłam go około 11 (czyli nie rano) ale wyszedł skubaniec negatywny!!!!! :( i jestem głupia, ciąża stwierdzona przez gina, piersi bolą, brzuch pobolewa, mdłości się zaczęły, a tu test negatywny!!!! Nie rozumiem tego :( łudzę się, że to dlatego, że w początkach ciąży beta jest jeszcze niska, no i mocz nie był poranny, no ale do cholery upłynęło 3,5 tygodnia od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam becie nie wierze
30tka na karku-rzeczywiscie dziwne ... test powinien wyjsc ... a pierwszy Ci wyszedl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 mi wyszły szczerze mówiąc :( pierwszy z praktycznie cieniem kreseczki zrobiony przed terminem spodziewanej @ i drugi w dniu spodziewanej @ gdzie 2 kreseczka była blada, ale bardzo dobrze widoczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jutro pójdę na betę, czy czekać spokojnie do 19 lutego ??? Jak myślicie, w końcu co ma być to będzie :(-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test robiłam 5 lutego, a zapłodnienie było 21 stycznia (na 100%) - i wtedy była ta blada kreska, w tym samym dniu byłam u gina i on na podstawie zasinienia szyjki macicy stwierdził ciążę, dał zwolnienie (przeziębiona byłam) i kazał przyjść 19 na wizytę i usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze inne te testy robilas? Tzn jeden tej marki a drugi innej? Moze ten co robilas dzisiaj jest mniej \"wrazliwy\"? a bete robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bety nie robiłam, test inny ale wykrywalność od 25 tak samo jak inne :(, dopóki mam "objawy ciążowe" wyjdę z założenia, że test nie wyszedł po prostu i poczekam, trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnego nawet najmniejszego krwawienia nie mam, piersi bolą dalej, niedobrze mi jest, czekam do 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to moze rzeczywiscie test poprostu nie wyszedl. Nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczyna się 6-ty tydzień ciąży (od zapłodnienia) i nie mam wymiotów. Mogą jeszcze przyjść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×