Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

PYTANKO O JEDZONKO: znacie jakiś przepis co można zrobić ze szparagami bo szczerze mówiąc pierwszy raz mam z nimi do czynienia a dostałm całą jednorazówkę no i jestem w kropce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia--> tu masz mnóstwo fajnych przepisów http://pychotka.pl/c/tag/szparagi/ To Bridget Jones gotowała szpragi związane niebieską nicią??? jak dobrze pamietam to tak, więc dzagusia nie popełnij tego samego błedu ;) Najadłam się krakersów i chyba mam zgagę po nich....pieczenie gardła to zgaga?? bo nigdy nie miałam i nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jak masz fajnie z tą gimnastyką :) U mnie nie ma czegoś takiego a na szkołę rodzenia mam dopiero od września :( Ja chyba w końcu rusze na basenik, tylko musze najpierw pójsć zobaczyć ile ludzi, bo teraz wakacje, jeszcze za zimno na jezioro, więc ludzi pewnie niestety chmara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzagusia--> dzięki za informację dotyczącą czereśni :) nie wiedziałam wiec już odkładam na boczek. Ale co zjadłam to juz .... pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - wiem coś o tych czereśniach! Ostatni zjadłam całą miskę i cierpiałam potem okropnie! Właśnie miałam gazy i ból brzucha az do następnego dnia. Pyszne były, ale nie warto tak się męczyć. Szparagów nie lubię za bardzo więc nie znam przepisów:) Karo - mój to żałował, że nie widział, jak małe w wannie szleje pod skórą:) Dla faceta to jest niezapomniane wrażenie! aniołeczek - oj, to ty już się przerzuciłaś na listopad:( Ale zostań z nami, bo możesz zawsze urodzić dzień wcześniej:D Usg mam dopiero na 17 ale jutro z samego rana pochwalę się jak było i mam nadzieję, że będę mogła wpisać płeć do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze szparagami to najchetniej jakas rybka w sosiku zapiekana, kladziesz filety na dno, na to podgotowane 5 min. szparagi, przyprawiasz, polewasz smietana albo takim gotowym fixem do ryby zdaje sie knorra, na wierzch troche sera i do piekarnika na pol godzinki na mala temperaturke. do tego ryz i salata, pychota :) lubie tez zupe szparagowa, wogole to uwielbiam szparagi jako dodatek do obiadu z tarta buleczka, ale mi smaka narobilas! moj brzuszel tez zapowiadal sie na taki rozlany, plaski, ale jakies 2 tyg temu sie podniosl i zwinal w taka mala pileczke zgrabna, pani na badaniach w szpitalu powiedziala, ze macica w pozycji do pepka ulozona jest jak w 24 tyg (a ja jestem w 22). juz nie mialam zadnych krwawien ale chyba pojde na wszelki wypadek zbadac sie na infekcje, bo mam duze uplawy nadal mimo, ze mnie nie swedzi nic ani nie mam zaczerwien, ale sie zaczelam obawiac.. od niedzieli tez zero seksu, normalnie nie moge sie przelamac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - tak to zgaga... Ja sie z nia mecze juz od kilku tygodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedź w sprawie tych szparagów mam nadzieję że coś mi z tego wyjdzie a co basenu to ja jestem załamana bo mi się zblokowały karnety a przez wakacje nie można ich doładowywać a mam na nich ponad 50 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja nie obrazam sie... ja sie z tego smieje wkoncu takie sa uroki noszenia w sobie malego kochanego czlowieczka. gdybym sie wstydzila to bym tak nie eksponowala i sie nie chwalila..:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - ty szczęściaro! Ja też chce spac!!!!! gandziulka - pewnie że trzeba być dumnym z brzuszka! Ja też jestem dumna i czuję się taka wyjątkowa:) Fajnie nosić w sobie takie maleństwo... U mnie w pracy jest już niemiłosierny skwar! Wiatrak mam przynajmniej, bo inaczej nie dałoby rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatrak to ja też mam w pracy ale zastanawiam sie kiedy on nam spadnie z sufitu ;) tak zgrzyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
a nie boicie się chodzic na basen?, można szybko złapać infekcje, zwłaszcza w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie nie boje basenu.. raczej czasami mi sie nie chce ruszyc, jak naprzyklad w ostatnia sobote : mialam sie wybrac z kolezankami i znalazlam jakas wymowke.. w ta sobote MUSZE pojsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ginekolog mówiła że warto na basen założyć tampona żeby włąśnie nie załapać jakiś wirusów. Ale odkąd jestem w ciąży nie byłam na basenie i nie wiem czy można w ciązy założyć tampon?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziwczyny, mialyscie juz skurcze? tzn macicy. Bo nie wiem czego sie oczekiwac. Przed chwila mi brzuch bardzo ztardzial i czulam cos jak skurcz nogi tylko brzucha i o wiele letszy (na seczescie), trwalo to kilka sekund, czy to jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29aga29
czesc mamuśki:) byłam dziś na usg i moja Zuzia wazy juz 1 kg :) strasznie szybko rośnie, wygląda słodko, taka mała pyza: www.studiodg.pl/aga/zuza.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno stosować żadnych tamponów!!! ja tak słyszałm i czytałam a basenu się nie boję bo moja ginka chodzi na ten co ja i mówi że jest wyjątkowo czysty i że po sobie ,po swojej rodzinie i po kobietkach które się u niej leczą a akurat korzystają z tego basenu nie zaóważyła żadnych infekcji po za tym ten basen jest nowy właśnie doprowadziłam mieszkanko do idealnego stanu no może z wyjątkiem kuchni bo mój kręgosłup odmówił już posłuszeństwa i strasznie boli, tak więc zostawię ją sobie na kiedy indziej, a teraz też kładę się do łuzia trochę odpocząć a w między czasie zrobi mi się pranie a pod wieczór zrobię sernik domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29aga29
pomyliłam nick ;) mialo byc 78aga78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilogram ??? to już dużo a w którym jesteś tygodniu? ja miałam tylko takie ukłucia ale nie towarzyszyło im nic co mogło by przypominać skurcz...brzuszek był normalny a trwało to kilka razy po 2 może 3 sekundy , naprawdę ciężko stwierdzić jak to ma wyglądać może mamamalwiny coś więcej nam o tym powie ... w końcu jedną ciążę ma już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin najpierw mialam na 5 pazdziernik (tak sie wpisallam do tabelki) teraz sie lekarze sklaniają bardziej na koniec wrzesnia-26, a tydzien by wychodzil 26 lub 27 sama nie wiem jak to liczyc:) co usg to mi inaczej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78aga - dawno cie tu nie bylo, wpisz plec i imie do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszukalam sie, byla bardzo daleko. Pozwolilam sobie wpisac ciebie, zdecydowanie za wielkie nudy w pracy... ;) no i pozwolilam sobie wyciac te "f" lub "m" bo za duzo miejsca zabieraja, a po imionach mozemy sie domyslec ;) moze tak byc? 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Oliwier? 13.asia555............22......Kalisz....................10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................19.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10.niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Hubert?? 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M..? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was czytam często ale jakoś sie nie udzielam ;) teraz mniej siedze na kompie bo mnie plecy bolą jak zbyt długo siedzę w jednym miejscu:) ale dziś sie chciałam pochwalić jakiego mam już dużego bobasa:) okolo 6 tygodni temu wazyla 300g a teraz już taki wielkolud:) no i wykopy też ma już bardzo mocne aż mi brzuch podskakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek wazyl 550gr ale juz 10 dni temu, wiec pewnie tez sporo przytyl (no ale moze nie do kilograma! ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×