Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

falsa - dobrze, ze wiemy, ze to mamy. Cześc lekarzy wogole tego wymazu nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> dokladnie, cieszmy sie, ze wiemy, u nas tez tego nie zrobia jak sie nie poprosi.. bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, chyba że pójdę na porodówke - powiem Panie doktorze, ja mam paciorkowca, a ten powie - nie przejmujmy sie tym:) mnie to wcale nie zdziwi. Jestem ciekawa, kiedy Franio łaskawie wyjdzie, dalej nie mam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> tak ci pan doktor nie moze powiedziec :P ja mam taka nalepke w swoich ciazowych dokumentach \"uwaga gbs, podac antybiotyk\". wogole to chyba tylko my dwie spac nie mozemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie meczy bezsennosc jak sie przebudze to nie moge znowu zasnac, a jeszcze moj do pracy sie budzi o 7 i wlacza mus ie alarm i znowu wlacza i znowu i znowu... i koniec z moim spaniem ja go zamorduje kiedys. aon sie cieszy ze mu herbate zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-a powiedz mi czy jak ja bede miała cesarke to też musze robic ten wymaz czy wtedy to nie ma znaczenia , bo nie wiem czy mówić coś lekarzowi na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola --> z tego co wiem to przy cesarce to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś też niewyspana! co w nocy się obudzę siusiu to później nie mogę zasnąć :( a dziś jeszcze tak mnie brzuch zaczął boleć jakbym miała dostać okres! czy to są skurcze??? falsa--> śniłaś mi się dzisiaj, niestety nie pamiętam co dokładnie, ale dyskutowałyśmy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja już wstałam, ogarnęłam się, zjadłam śniadanko trochę posprzątałam i czekam na mamę. Mamy się wybrać na zakupy poszukać jej sukienki na wesele kuzyna. Z nosa mi cholera kapie cały czas i w ogóle nie mogę tego wyleczyć. Boję się trochę tego okresu grypowego co się zbliża wielkimi krokami. W ogóle pogoda do bani, znowu mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek brzuszki viola - wydaje mi się że przy cięciu to nie ma znaczenia paula ile ci dni dokładnie zostało? fajna ta niespodzianka:) ja dziś jestem śnięta jak niewiem. pogoda się zmienia to moze dlatego. zero powera zero wczoraj po szkole rodzenia pojechaliśmy z babką oglądac porodówkę, i się zestresowałam tylko. prawdopodobnie nie będę rodzić w tym szpitalu bo mój gin się przeniósł ale stwierdziłam że porodówki pewnie sa podobne do siebie. największe wrażenie zrobiły na mnie łóżka porpdowe takie wypasione regulowane. i ogólnie było tam bardzo sterylnie jakby nic się nie działo. wyobraźnie podsówała różne obrazy..... i efektem wizyty było to że śniło mi się że odszedł mi czop śluzowy heheh ale był taki dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja nie daj się przeziębieniu!! wszystkie mamy chybla lekki spadek formy nie skomentowałam jeszcze fotek na NK bardzo ładne szczególnie to z tymi bucikami słodkie:) aaa musze się pochwalić że mąż mi wczoraj dowiózł komodę do kapieli i pielęgnacji maluszka i stoi juz złożona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> haha a to niezle! :) pewnie w realu bylo by fajnie tak poplotkowac:) tez mialam wczoraj taki bol brzucha wlasnie jakby skurcze, ale u mnie to jeszcze o wiele za wczesnie! chociaz wczoraj wlasnie rozmawialam z taka dziewczyna co urodzila bedac 34 tygodnie i 2 dni w ciazy, czyli tak jakby mialam rodzic juz jutro:) synek jej ma sie dobrze, jest bardzo rozgadany jak na swoje 3 lata, buzia mu sie nie zamyka, komentuje wszystko, ale jest przy tym slodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika --> dzien dobry! i dzien dobry wszystkim mamusiom z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:-) Muszę się pochwalić,że przyznali mi świadczenie rahabilitacyjne i to już po 3 tyg. od złożenia wniosku! Goja: wiem co przeżywasz. Też mi leci z nosa non stop i do tego kaszel mam:-( Ja sypiam w miarę dobrze, co prawda wstaje z 2-3 razy na siku ale potem jakoś zasypiam. Tylko trochę niewygodnie jest. Skurcze też mam ale tylko 1-2 razy dziennie. No ciekawa jestem,która następna się rozpakuje:-D Ja pewnie na szarym końcu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień Dobry Mamuski Mnie jak zwykle z rana przywitał PAW :) jak dobrze że juz tylko 3 tygodnie :) Pan Mąż wziął dziś wolne więc zamierzam dziś zamknąć listę zakupów. Brakuje mi właściwie kilku rzeczy do szpitala i podstawowej apteczki dla dzidzi (spirytus, sól fizjologiczna, gaziki...). Dzis robie ciasto. zapraszam wszystkie tak po 16 ;) Bedzie duuuuuuża blacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nisia ja juz od miesiąca jestem na świadczeniu bo zwolnienie miałam do 15 sierpnia. Swiadczenia kończy mi się 14 października a termin mam na 10. Gdybym nie urodzila do 14 bede zmuszona iść na wczesniejszy macierzyński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda do bani jest.....chciałam iść na spacer, ale zaczęło padać! najchętniej położyłabym się spać! przy takiej pogodzie to widać, że każda z nas co chwilę łapie katar :O falsa--> dokładnie! fajnie by było sobie poplotkować w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> no to wspolczucia bo u nas indyjskie lato :) krotki rekawek i sloneczko cudnie jest. lato mielismy za to przechlapane ale sobie odbijemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też strasznie boje sie przeziębienia , ale jak na razie to złapało mnie tylko gardło to znaczy na szczęście nie boli tylko tak drapie , ale przez to bardzo ciężko mi sie zasypia, chociaż musze powiedzieć , że tej nocy spałam dobrze i tylko raz wstawałam , wogóle ja jakoś mało razy wstaje raz , a czasmi wcale. A gardło to mnie boli , od picia mleka z lodówki , bo od jakiś 3 miesięcy po wszystkim co zjem mam zgage , a w nocy to już masakra dlatego wstaje i pije zimne mleko , a potem sie dziwie , że mam coś z gardłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola --> na bol gardla to tylko ziemne napoje i do tego jeszcze najlepiej z lodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina - nie kuś tym ciastem, bo jestem na diecie:( A już mnie ciągnie do słodyczy... Viola - ale na zgagę powinno się pić ciepłe mleko a nie takie prosto z lodówki:D falsa - rzuć nam tu trochę słońca! Bo ja nie mam swetrów na takiego brzuchola i mam kłopot z wyjściem z domu:P Moja mama napisała, że dzisiaj nie przyjedzie, bo maluje piwnicę:( Trudno, idę więc coś porobić pożytecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już po wizycie. Rozwarcie niby ciut za małe zeby rodzić alem oja lekarka podejrzewa że się rano poród zaczął już....Boli mnie brzuch tyle że cały i skurcze bh mam przynajmniej 2-4 na godzinę. Kazała wrócić do domu, spakować się i obserwować skurcze. Jeśli nic nie osłabnie to jechać do szpitala. Mała tak kiepsko aktywna że szok, gdyby nie to że miałam osłuchiwane serduszko i było to przepisowe 140 to bym chyba z nerwów po ścianach chodziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa-słyszałam właśnie o tych zimnych napojach na gardło , ale jakoś boje sie zaryzykować i takie pić , żeby nie było mi gorzej. Moje dziecko chyba nie lubi jak chodze do pracy , bo jak tak długo siedze to strasznie kopie chyba jest jej już nie wygodnie , ale jakoś wytrzymamy jeszcze do końca miesiąca , bo w pażdzierniku to już sobie odpuszczam, chyba najwyzszy czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magslom
Witajcie mamusie. Dawno nic tutaj nie drukowałam, ale podczytuje Was codziennie. Ja dziś byłam na wizycie u mojego ginekologa i dostałam skierowanie do szpitala, a to dopiero 35 tydzień:( Mały ma już bardzo nisko główke, tak, ze były problemy aby ją zmierzyć, do tego co jakiś czas skurcze. A co najgorsze, to maa małowodzie i waga dziecka to ok 2kg oraz torbiel na nerkach, co może być wlasnie przyzczyną małej ilości wód, a bezpośrednią pczyną może być wada wrodzona pęcherza moczowego :((( A wszystko było tak pieknie aż do dnia dzisiejszego :((( Ruszam zaraz do szpitala, trzymajcie kciuki dziewczyny!!! I zdrowych dzidziusiów życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana -no to duze prawdopodobieństwo ,że będziesz następną rozpakowaną , trzymam mocno kciuki i dawaj znać o przebiegu wydarzeń , wszystkiego dobrego dla Ciebie i Blanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magslom -nie martw sie na zapas , może lekarz sie pomylił z tą diagnozą , ja jestem dobrej myśli zobaczysz Twój dzidziuś będzie śliczny i zdrowy i tak masz mysleć , powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana: kochana może będziesz następna:-) Życzę Ci tego z całego serca! Bo pewnie już masz dość tej niepewności. Tym bardziej,że już odpowiedni tc. Daj znać jakby coś się działo 🌻 magslom: będzie dobrze, trzymamy kciuki! na pewno dzidziuś urodzi się zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×