Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

fasolka --> witaj w naszym gronie:) zawsze to jedna przyjazna dusza wiecej! pisz czesciej:) u mnie z seksem to teraz jest tak se.. ostatnio (jakis tydzien temu) musilismy przerwac bo sluz zabarwil mi sie na rozowo, domyslam sie, ze to byla krew i taki z tego urok. po tym moj chlopak sie przestraszyl i od tego momentu nic. zreszta jak mnie dotyka w wiadomych celach to omija moj brzuch, wiec sie spytalam czy robi to specjalnie, a on, ze jestem dla niego atrakcyjna i wszystko we mnie jest seksualne oprocz brzucha no bo tam jest dziecko przeciez a on nie moze tak dotykac mojego brzucha i sie podniecac. w sumie racja.. no i wogole zrobilo mi sie totalnie niewygodnie, ruszyc sie juz nie moge wogole bo mnie zaraz boli i pach, po calym uroku. trzeba przecierpiec. tesknie za takim nieskrepowanym seksem! czasem sobie wspominamy jak to fajnie bylo kiedys haha. wczoraj w sklepie sie zagalopowalam i mnie zaczal brzuch bolec ze ledwo co sie powloczylam do kasy a babka przy kasie bez pytania zaczela mi wszystko pakowac, patrzy na mnie i mowi: ja rozumiem, widac, ze ci nieduzo zostalo, tez przez to przechodzilam.. :P a ja dzisiaj zajecia w szkole rodzenia, dzisiaj bedziemy zwiedzac oddzial i miec zajecia o wyjatkach rodzenia typu cesarka, rodzenie z paciorkowcem itd.. moj chlop niestety w pracy wiec tesciowa chce isc ze mna. ale on tak naprawde nie jest mi tam potrzebny, niech lepiej na rodzine zarabia. chcialam sie obrazic wczoraj jak mi powiedzial, ze musi byc w pracy ale mi sie nie udalo bo mi w sumie tak nie zalezy zeby on tam byl bo to tylko o rodzeniu jest, skurczach itd. a w poniedzialek studia.. od poniedzialku do piatku codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki :) wklejam wam link do forum - poród na wesoło - kolezanka mi dąła i tak sbie czytam to mi troszke sie humor poorawia :P http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=51401962&s=0 jakby link nie działał - to trzeba go skopiowac i wkleic tam gdzie sie adres wpisuje jak chcecie strone otworzyc - w którymś miejscu jest spacja w adresie i trzeba ta spacje usunąc i dopiro wcisnąc enter i strona sie otworzy - tak sie czasem dzieje jak sie wkleja tu na kaffe długie linki to sie wklejają ze spacją..... dziś w nocy dopoadły mnie niestety koszpamrne męki - typu rozwolnienie i wymioty :( pono sie organizm oczyszcza tak przed porodem... ale czy nie moze w dzień? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myslałąm w adres weszła spacja po cyferce "72" - musicie zrobi wg. instrukcji które dałam wam wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka ja mam też przeboje od wczoraj. bolał mnie ząb cały dzień wczoraj a wieczorem to myślałam że umrę. najgorzej że dziś wcale nie jest lepiej. nie dość że nie przeszło to boli mnie brzuch ale wysoko po bokach pod żebrami, może to żołądek albo co....skurcze to nie są napewno. idę do wyrka paula fajna fryzurka:) mam podobną i jest super wygodna. a zwierzątka super. piesek taki dość duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 :-D Paula: pisałam wczoraj wieczorem,że Artigiana prosiła przekazać,że nie zatrzymają jej w szpitalu i wraca do domu:-( Chociaż nic się nie odzywa, więc może coś się zaczęło dziać:-) A ja dopiero wstałam:-D Odprawiłam męża do pracy na 8:00 i siup do wyrka:-) Ale nie lubię jak w soboty do pracy musi iść:-( Zresztą muszę Wam powiedzieć,że mój Tomek jest ostatnio taki kochany,że szok:-) Naprawdę mam szczęście,że mam takiego męża: Fasolka: Witaj u nas i zaglądaj jak najczęściej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - ale masz fajny brzuchol:D A tego hardcoru to chyba ten wielki pies dodaje:P Ja właśnie posprzątałam trochę i jestem cała mokra. NAjgorzej, że to przeziębienie nic nie mija i chyba będę musiała iść po antybiotyk, bo to już półtorej tygodnia trwa. Jeszcze zostały mi łazienki do umycia i koniec. Pogoda u nas okropna, siąpi deszcz i zimno. Ja znowu miałam koszmary - śniły mi się te lalki, co na nich wczoraj ćwiczyliśmy w szkole rodzenia:( Dzisiaj mój misiu złożył łóżeczko i wstawił do sypialni. Tak ładnie pasuje:) Już najchętniej bym tam wpakowała pościel ale bez sensu zeby się kurzyło. Wytrzymam jeszcze parę tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No więc wczoraj się sprawy rozegrały tak. Pojechałam połozna od razu ktg podłączyła i czekamy na lekarza. Przyszedł pogdybał pokiwał głową i mowi no to chyba bedziemy ciąć za dwie godzinki bo to co prawda jeszcze nie bóle porodowe ale pani już na tym etapie że mozna. No to ja już cała happy. Po czym się zorientował że ja dziś zaczynam 38 tydzień a nie 39 i lipa. Zaczął tłumaczyć zeby dobrze było jeszcze parę dni wytrzymać. Mam leżeć (tego mi nie musiał mówić bo tylko w takiej pozycji nie boli) i jak się samo nic nie wykluje to we wtorek przyjechać znowu i będa decydować.wrrrrrrr Na koncu mnie pożegnał tak że kto wie czy się szybciej nie zobaczymy bo takie bóle najczęściej wskazują na poród do 3 dni....Eh wychodzi na to że nie jest mi dane urodzić w spokoju :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana: naprawdę współczuję:-( Szczególnie,że masz te bóle i musisz jeszcze trochę się z nimi pomęczyć. Miejmy nadzieję,że przyszły tydzień będzie decydujący. Ale ciekawi mnie, dlaczego zrezygnowali bo to 38 tc? Przecież to już ciąża donoszona a i tak muszą Ci zrobić cesarkę, więc co to za różnica czy teraz czy za kilka dni? Trzymaj się kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana biedactwo ale cię męczą po tych szpitalach! Ale to dla dobra dziecka, pamiętaj o tym. I trzymaj się ciepło, bo to tylko kilka dni i mała będzie przy tobie:) A ja już posprzątałam łazienki - coś jakiegoś powera dzisiaj dostałam - i tak się nawąchałam tej chemii, że mi niedobrze:( Idę zobaczyć jak tam mój kochany mąż z moim bratem ocieplają nasze poddasze. jakaś podejrzana cisza jest tam na górze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój małżonek też naparza w łazience-kończy kłaść płytki, ale go słychać więc nie zdezererował hhehe bóle żołądka zakończyły się sraczką-sory że tak dosadnie:) ale mąż zrobił mi miętę i przeszło. notomiast ból zęba sie nasila i jak mama mi dowiezie to wezmę pyralginę. tylko zadzwonię do gina czy mogę. chyba że się orientujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też zaczęłam sobotę od sprzątania i już torbę spakowałam tak na tip-top! Teraz odpoczywam przed tv! Artigiana--> nie denerwuj się! pomyśl, że czekałaś tyle miesięcy i co to jest w porównaniu z tymi kilkoma dniami! Najgorsze,że Cię boli.... Fasolka81-->witam! paula--> zdjęcie niezłe!!! ogromniasty ten brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamałam dzisiaj trochę moją dietę i zjadłam na obiad placki ziemniaczane. Ale teściowa robiła a mi się juz nie chciało osobno nic gotować:( Pyszne były:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja a ja przez Ciebie zlamie postanowienie nie wstawać. Lecę robić placki ziemniaczane...z sosem pieczarkowym mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziewczynki na fryteczki wzieło :) własnie osbie nasmażyłam - od placków ziemniaczanych jest mój M. - znaczy od robienia ich :P zimnica u nas straszna - 8 stopni C :( brrrr na dworze oczywiście - i deszcz siąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa --> mozesz tylko paracetamol albo inne co w skladzie maja paracetamol, nie wiem co w tym pylarginie jest ale mi jakos nie brzmi.. ja tez mialam bolacy zab i ze musze miec przeswietlenie a mnie boli to mi dentystka oczyscila, tzn wywiercila mi ta dziure i zakleila lekarstwem takim bialym zeby mnie nie bolalo a zeby sie dalej nie psul, i mam wrocic jak juz urodze, wiec moze zasugeruj.. bo to troche dretwa sytuacja, ze cie tak z zebem zostawia bolacym, a ty masz wazniejsze sprawy teraz na glowie niz bol zeba co ci pewnie jeszcze stresow przysparza. artigiana --> biedna sponiewierana kobieto.. i tak ci zazdroszcze, ze masz juz tak blisko! ja po szkole rodzenia, byly jeszcze zajecia z opieki nad dzieckiem i z karmienia, ja jako jedyna bez partnera, no coz.. tez lalki do cyckow przystawialysmy :D w sumie dobrze, ze sie skonczyly bo dzis po nieprzespanej nocy myslalam ze padne po tych 4 godzinach. zwiedzalismy sale porodowe- naprawde super i mozna rodzic w wodzie, i pilki sa i fajne lozka takie wygodne co to sie skladaja i rozkladaja we wszystkie strony i polozne bardzo mile no i czysto, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa dobrze że porodówka cię nastawiłą optymistycznie heheh ale jak się widzi że czysto, schludnie i personel miły to poród nie wydaje się byc taki straszny... a z tym zębem to mam własnie tak zrobione jak mówisz, rozwiercił, dał trucizne i myśleliśmy że wytrzyma to dłużej. dzwoniłam do gina i mówił że pyralgin mogę spokojnie. jak do poniedziałku nie przejdzie to wyrwe gada bo mi właściwie nie potrzebna górna 7 , albo niech napcha wiecej tej trutki sama już nie wiem artigiana kurde sami ci lekarze nie wiedzą z czego zyją, wkurza mnie to okropnie bo albo tak albo tak a nie zmieniaja zdanie co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to dowiedzialam sie ciekawej rzeczy a mianowicie tutaj zeby wywolac porod na poczatku stosuje sie taki zel na szyjke zeby pobudzic macice do skurczow, ktory ma w swoim skladzie hormony ktore znajduja sie w spermie i polozna mowi, ze seks to super sposob na przenoszone ciaze wiec namawia:) sa tez takie tabletki z lisci malin, ale po tym wiele kobiet bierze na wymioty.. jak sie chce mozna zaryzykowac brac juz od skonczenia 37 tygodnia. a do pielegnacji pepka sie niczego nie uzywa, tylko przemywa naokolo okolice sama woda. ani slowa nie bylo o spirytusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja już w końcu po wizycie u lekarza ale byłam u pulmonologa i mi dała zaświadczenie że mam jakąś astmę a tak na dobrą sprawę to mi bezpośrednio o astmie nic nie powiedziała:) a najlepsze jest to, że dowiedziałam się, że w szpitalu nie dali mi recepty na jakiś antybiotyk bo miałam coś w moczu to se poczekam do środy i ewentualnie mój gin mi go przepisze bo jakoś chyba trafiłam na złe dni lekarzy w szpitalu i na koniec: w końcu coś kupiliśmy dla dzidzi :) jakieś mydełko, oliwkę, smoczki, nożyczki ale nie było tej butelki co chciałam i muszę poczekać bo chcę firmy AVENT anytkolkową ale kupiliśmy chociaż małą do herbatek i przynajmniej poprawił mi się tym humorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - wybacz, że przeze mnie wzięłaś się do garów:) Mnie tylko brzuch rozbolał po smażonym. A w ogóle mam od kilku dni ochotę na płatki owsiane a leniwa jestem i nie chce mi się iść do sklepu po nie. za zimno:P falsa - pierwsze słyszę, żeby pępek samą woda przemywać! U nas tylko spirytusem 70%, a moczyć brzucha nie można w ogóle. No bo tam wkoło kikuta zbierają się różne ropne wydzieliny i to trzeba zdezynfekować. W szpitalu to przecierają spirytusem 95%, ale nam położna zabroniła, żeby się na brzuszek nie polało, bo spalimy skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
a właśnie w jakich proporcjach rozcieńczyć spirytus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chudzielce Sobota nudna jak cholera. Połowe dnia przespałam a teraz mnie boli głowa. Pora wystawić gdzieś nosek ze swojej norki :) Ile można siedzieć w domu? Artigiana ---> ja Ci współczuje kochana bo u Ciebie to już naprawdę lada dzień a karzą jeszcze czekać. U mnie się nie zapowiada raczej na najbliższe dni a juz tak chciałabym sie rozpakować. Tak czy siak ostatnie miejsce na podium bedzie raczej Twoje :) falsa ---> tylko pozazdrościć takich mozliwości w szpitalu. Oby jeszcze ten poród był jak wieksze sranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar 1
Hej , dawno się nie odzywałam bo jakoś czasu nie miałam , bo ostatnio tylko piorę i prasuje ubranka , i sprzątam w domku . Ostatnio byłam z mężem na zakupach i już wszystko dla dzidzi mamy , więc mogę rodzić. Pozdrawiam gorąco , lecę prasować bo żelazko czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> no wlasnie tez sie zdziwiliam, ale juz nikt poza mna nie byl zdziwiony. i nie przemywac pepek tylko okolice uwazajac zeby nie zamoczyc i pepek zostawic w spokoju i nie obcierac. humm.. no nie wiem, ale rzeczywiscie tutaj nie ma takich spirytusikow ogolnodostepnych. nie wiem.. moze poprosze zeby mi z polski przywiezli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę teraz zrobic serniczek na zimno z galaretką i wisienkami bo jutro rodzice moi przyjeżdżają.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa ___ ja tu u siebie też nie dostałąm takiego spirytusku nawet w aptece....ale w zamian kupiłam takie nasączone 70% spirytuskiem jednorazowe chusteczki które sa przeznaczone do przemywania pępuszka...moze rozejżyj sie za czymś takim :) każad chusteczka jest pakowana osobno wiec nie wietrzeją - i nie sa drogie - jedna chyba 20 groszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny litości :( Wy ciągle piszecie o jakichś smakołyczkach :( a ja nawet nie osmakowałam drożdżówki którą upiekłam :( a strasznie mnie chęci na jakieś dobre ciasto, choćby np na sernika gotowanego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podium to kochane każda je jeszcze może zająć... goja-spokojnie placki odłożone na jutro. małżonek mój wrócił do domu z pizza.... ale sernik na zimno to bym zjadła chetnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×