Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

magslom --> trzymam kciuki kochana za ciebie! artigiana --> wez mnie nie stresuj kobieto:) goja --> ja nosze kurtki i bluzy mojego faceta, ostatnio nawet dobralam sie do jego spodni dresowych haha. a w pracy sie smiali chlopaki z niego, ze pachnie damskimi perfumami:) a slonce moje, taki deficyt tu ostatnio byl, jakies sztormy i powodzie, ze sie nie podziele, cale moje, o! ;) viola --> moja mama zawsze uwazala na mnie zebym sie cieplo ubierala i co kilka tygodni chorowalam, a jak sie wyprowadzilam i zaczelo mi brakowac czasu na to zeby wysuszyc glowe przed wyjsciem w zime to tak sie zachartowalam, ze wychodze pol nago czasem na wichury i deszcze i do tego z mokrymi wlosami ze prawie wcale nie choruje. ostatnio zlapalam jakiegos wiruska od mojego chlopaka, na jeden dzien, i przeszedl bez echa, on mial goraczke a ja pilam same herbatki z cytryna na bolace gardlo i przeszlo wszystko po jednym dniu. stwierdzilam, ze nie ma co przesadzac z opatulaniem itd, dziecko tez nie bede przegrzewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana --> skurczami, ze rodzisz! najpierw gandziulka (co ja sie nastresowalam tego 11 wrzesnia..) a teraz ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa kochanie każda z nas urodzi wczesniej czy poźniej. Od 12;00 mialam 3 skurcze więc jak się nic nie zmieni to pewnie dziś pojadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana: może to głupie pytanie ale napisz mi proszę, jak Ty czujesz te skurcze? Bo ja mam czasami takie bóle jak na okres i myślę,że to właśnie skurcze. No ale pewności nie mam więc wolę zapytać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Tu pazdziernikowka 2007 :) Torby juz macie spakowane??? :) Jak nie to sie kochane pakujcie :) Ja mialam termin na 6.10.2007 a 19 wrzesnia jeszcze pisalam z pracy, dziewczynom na forum, ze musze sie w koncu spakowac, no i nie zdazylam bo 20 wrzesnia o 5 rano odeszly mi wody a 22 wrzesnia urodzilam Majke:) Wiec pakujcie sie pakujcie :) Powodzenia wszystkim u nas w niedziele pierwsze urodzinki :) Ps: a tak w ogole to sa juz u was jakies dzidziusie pazdziernikowe, ktore sie pospieszyly? Goraco pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nisiu mnie sie zaczęło od tego że od razu po wstaniu z łóżka rano złapał mnie skurcz taki zwykły ale dosć mocno spieło maciće, a w miarę upływu czasu te skurcze dziś zaczęły boleć. Takie uczucie jakby mi ktos w imadle macicę trzymał. Z tym że dość krotkie takie jak skurcze przepowiadające ale z kolei co kilkanaście minut. Tak co 15-30 minut od 9;00 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
Artigiana ... ale masz fajnie, w sumie też bym chciała juz rodzic, jutro zaczynam 37 tydź. No właśnie jak wyglądają te skurcze? Bo mnie czasami pobolewa brzuch ale raczej to skurcze nie są. Miałam dzisiaj kiepską noc i teraz też kiepsko się czuje. Takiej zgagi to ja nie miałam jeszcze, pół nocy przesiedziałam na łóżku, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje dla mamusiek!!!! A i dodam jeszcze ze ja nie mialam objawow zapowiadajacych ze urodze wczesniej, po prostu odeszly mi wody a skurcze dostalam dopiero na drugi dzien po oksytocynie :) Nie znacie dnia ani godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja Ci tego zycze!!!! Fajne chwile przed wami i cudowny rok!!!!!Porod wspominam mimo ze byl ciezki bardzo milo z perspektywy czasu wiec nie martwic sie!!!!!Za rok bedziecie pisaly do pazdziernikowek 2009 ;) A moje dziecie wlasnie tanczy przy mojej nodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Artigiana:-) Aż się stresować zaczęłam! Podziwiam Cię za ten spokój! Ty to jednak twarda babka jesteś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana -z tego co pamietam to Ty miałaś mieć cesarke tak? czy coś mi sie pomyliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana to ja obstawiam że się u ciebie rozkręci jednak. daj koniecznie znać na komórkę jak coś się wykluje :) jakby co mój nr 501 714 998 u mnie dziś się zaczyna 36 tc. nie sądzę żeby się kacperek pospieszył ale tak jak pisze kitek nie znamy dnia ani godziny więc ubranka się piora i jak to wyschnie wszystko to się pakuję. właściwie siebie już mogę spakowac bo juz wszystko mam kitek serdeczne życzenia zdrówka dla maluszka:) tak się rozczulam ogólnie że już niedługo nie będzie brzuszków, kopniaczków smyrania....ale za to dzidziusie będą z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Artaginko trzymam mocno kciuki żebyś juz dzisiaj swój skarb mogła tulić do piersi :) i przyznam że troszkę zazdroszczę ale tak jak pisałaś na kazdą z nas przyjdzie czas, a masz z kimś z forum kontakt telefoniczny żebyśmy mogły na bierząco wiedzieć co u ciebie? bo gandziulka to chyba od dzidzi nie odrywa wzroku zresztą wcale jej sie nie dziwię :) wszystkiego naj naj naj i łatwiutkiego porodu no i oczywiście zdrowej dzidzi :) magslom- głowa do góry , napewno z bobaskiem będzie dobrze, teraz bedziesz pod opieką lekarzy więc nic złego nie moze się stać a kto wie moze ty będziesz kolejną tulącą swą pocieche mamusią tak tak dziewczyny juz na dobre zaczeły się rozpakowywać :) chyba tylko my z szarego końca tabelki mamy się najgorzej :( o czekanie mi chodzi oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia: masz rację! Ja też na końcu tabelki, dopiero 23.10 a coś czuję,że wcześniej się nie zacznie. Chociaż jak tu pisała koleżanka z pażdziernika2007 u niej też nic nie zapowiadało wcześniejszego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no tak i dzagusia powiem ci jeszcze, ze kazdy porod musimy przezywac, teraz artigiana, zelazna kobieta, oaza spokoju skurcze miewa a ja mysle tylko o tym! wczoraj tez mnie tak brzuch bolal jak w czasie okresu tylko ze mocniej ale ustalo po jakichs 15 min, troche sie pobujalam na boki i do teraz nic. zreszta jak juz mowilam a to sie dziewczyny rozpakowuja i 6 tygodni przed terminem czasem a nawet i wczesniej. ja swojego jeszcze troche podpieke mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wy to chociaz jakieś pobolewania macie i możecie przypuszczac ze to skurcze a ja nic !!! pozatym ja tak bardzo chcę że napewno przenosze i pewnie będę ostatnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisia ja mam termin dzień przed tobą na 22 tak więc może se razem będziemy przeć :) tylko że ty chyba eskulap wybrałaś o ile się nie myle a ja jednak mimo iż mieszkam w bielsku to preferuje szpital jeszcze co prawda nie wiem który a mam do wybrania 2 ale na decyzję mam czas .... ale przyznam że tych ruchów w brzuszku naprawde będzie mi brakować!!!!!!!!!!!! a tak z innej beczki to ostatnio zastanawiałam się co zrobie po porodzie i wiecie co trochę się tego uzbierało: będę wkońcu znowu mogła spać na brzuchu :) wezmę upragnioną gorącą kompiel :) wypije 2 litry coca coli :) i przestanę co chwila biegac do łazienki a już nie wspomnę o swobodzie poruszania się a przede wszystkim zginania :) niby tak nie wiele a ile potrafi dać szczęścia- aaa i marzę zeby móc wbić się w swoje jeansy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ja tu się lenię na kanapie a artigiana prawie rodzi!!!!! Kochana trzymaj się ciepło, pamiętaj o oddychaniu i będzie dobrze! Ale ci zazdroszczę:) magslom - tzrymam za ciebie też kciuki! Szkoda że jedziesz do szpitala w takich okolicznościach ale będzie dobrze! Byleby dzidziuś był zdrowy a reszta się ułoży:) Też mam czasem te skurcze przepowiadające, właśnie trochę jak na okres. Ale tylko od czasu do czasu, więc się tym nie martwię. Jeszcze musimy poczekać, bo wszystkie rzeczy kupione na allegro mi nie przyszły, ciuszki nie są jeszcze wyprane, torba nie spakowana. Ale ja to jestem prawie na samym końcu, bo mam na 28 października. Chociaż mam nadzieję, że urodze wcześniej. Już bym chciała moje maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magslom może cię pocieszę tym że moja siostra cioteczna rodziła w tym roku w lutym i po porodzie przy kontrolnym usg dziecka też wykryto to co u twojego maleństwa. ponoć jest to częste i w większości przypadków nie wymaga leczenia tylko obserwacji. moja siostra kontroluje tylko kocz małego i jeździ na kontrole. nic się złego nie dzieje. staraj się myśleć pozytywnie:) trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, ja mam termin 27 wrzesnia, z usg wychodzi 29,30. Dzisiaj zaległam, mam straszne duszności, mały słodko się kręci w brzuszku, nic sie nie dzieje. Leże sobie z kotem przez tv i co chwila przysypiam. Pogoda paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula to tobie to już rzut kamieniem został zaledwie jakieś 8 dni :) no to co rezerwujesz już kolejke do rozpakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dzieki dziewczyny. Zobaczymy co się wykluje do wieczora. Na razie dalej sciska ku...wsko. Poprasowałam reszte rzeczy, spakowałam się, na wierzch torby rzucilam paczkę pieluch. Ide się teraz położyć żeby troche odpocząć. Znając moje dupiane szczęscie to Wam tylko apetyt zaostrzyłam i sobie też i nic z tego nie wyjdzie bo przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia, jeszcze nie, jestem przekonana ze bardziej prawdopodobne sa terminy z usg, bo nie pamietam kiedy dokładnie miałam ostatni okres. Ostatnio przegladałam własnie poczatki naszego topiku:) i znalazłam swoje posty, że za nic w świecie nie moge sobie przypomnieć daty.... na pewno miedzy 20 a 30 grudnia. 20 grudnia przeprowadziliśmy sie na nowe mieszkanie i mieliśmy od razu zając sie dzidziulką. Okres miałam dostac na koniec miesiąca, ale którego??? zabijcie mnie a nie wiem. Myslałam, ze po tych wszystkich przebojach z remontem Franio wczesniej wyjdzie, ale cos sie nie zapowiada. Wyglądam jak słoń, małe dzieci patrza na moj brzuch z otwartymi buziami. Ledwo juz łazę, ale w sumie nic mnie nie boli, nawet nie czuje ucisku na cipkę. No i te cholerne duszności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artiganko, Ty sie trzymaj moze juz jutro będziesz miała przy sobie dzidziulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia: hehehe, też ostatnio myślałam,co będę mogła zrobić po porodzie:-) Mówiłam nawet mamie przez tel. że w końcu będę spała na brzuchu, no to mnie \'pocieszyła\',że jak będę karmić piersią to prawdopodobnie też sobie na brzuchu nie pośpię:-( ale za to skarpetki i buty założę bez specjalnych wygibasów:-) paula: wiesz to,że nic się nie dzieje nic nie znaczy. Na dobrą sprawę nawet jutro możesz wylądować na porodówce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisiu, niby wiem:) Wy się tez tak panicznie boicie jak ja? moja fryzjerka powiedziała mi wczoraj jedna fajna rzecz: pamietaj - poród to jedyny bol jaki daje nowe zycie:) a to własnie ona urodziła chłopaka 6200 naturalnie. Pisali o niej 2 artykuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE BRZUCHATKI I JUZ NIE BRZUCHATKI :) Magslom wszystko napewno bedzie dobrze ... Artigiana z niecierpliwoscia bede czekac na dobre wiesci od ciebie :) A u mnie sie okazalo , ze mam "walniety" pecharz . Z badania moczu wyszlo , ze mam mnostwo niezidentyfikowanych bakterii . Musialam dzis zrobic posiew z moczu , mocznik i kreatynine zeby wykluczyc chorbe nerek . A wczoraj to mnie chcieli zatrzymac nawet na oddziale ! Na szczescie obeszlo sie bez tego . Teraz czekam na wyniki. Mam nadzieje , ze to tylko jakies zapalenie pecherza . ech juz sie nie moge doczekac konca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×