Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

hej dziewczyny! widzę, że przygotowania pełną parą bo pustki tutaj! My na szczęście zdrowi- tfu tfu, krzątam się w kuchni od rana, w sumie mama większość mięs, ryb pod każdą postacią zrobiła moja mamcia, która w niedzielę wróciła wypoczęta z sanatorium :) Michalina szaleje na sankach! bo kupiliśmy Alkowi pod choinkę i stoją w pokoju i Miśka je uwielbia! falsa-->witaj! najważniejsze, że jesteście w domku :) burdel się posprząta ;) conqita-->a Milenka nie drapie tych krost? to po szczepionce ta ospa??? ja nie miałam jeszcze ospy- ponoć im człowiek starszy tym gorzej przechodzi! co do choinki- lada moment mężulek wraca z pracy i zabieramy się za choinkę! a jutro jedziemy na pogrzeb :( zmarła mama męża mojej siostry ciotecznej :( i pogrzeb w Wigilię bo on pracował w Norwegii i dziś z niej wrócił :( straszne! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakoś zakręcona jestem bo bez ładu i składu ta moje wypowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyczyść dziś buciki, niech błyszcza wspaniale, może się spotkają z Świętym Mikołajem. Ustaw je przy progu lub pod swoim łóżkiem, a skryte marzenia wyszeptuj w poduszkę. Mikołaj usłyszy, bo to taki święty, który wszystkim rozdaje prezenty." ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.* ___$*_______*_________.*$__** ____$*_________________*$__* ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używała któraś z was xylorin? Czytałam, że ponoć super udrażnia nos podczas kataru i działa całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, chcielibyśmy Wam życzyć : świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów od Mikołaja - świąt Bożego Narodzenia dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy 2010 Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija... Życzymy Wam, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór, aby przy świątecznym stole nie zabrakło Wam światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby w Waszych domach pojawiła się radość, szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń. Aby w dniu Wigilii ogarnęło Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamienił się w żywe iskierki w oczach. Aby samotność odeszła w niepamięć, a Wasza twarz i twarze bliskich Wam osób zawsze były rozpromienione uśmiechem, bez trosk, problemów, smutków, i aby w Waszym życiu były obecne same dobre myśli oraz wiara i nadzieja na lepsze jutro. Wesołych Świąt i Do Siego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne ____________/\ _________< ♥♥♥ > __________¯¯\/¯ ___________X✿X ___________X♥X _______O__X(Ѽ)X__O _______█_X*X✿*X_█ _______XX♥X(Ѽ)♥XX ___O__XX♥X✿X*X♥X*_O ___█_XX(Ѽ)X*X♥X✿X_█ ___X*XX♥XX✿X(Ѽ)X*XXX O__♥XXX✿XX♥XXX✿XXX*XXX_O █_XX(Ѽ)♥X✿X(Ѽ)X♥X✿X*XX_█ XX✿XXX*XXXX✿XXX(Ѽ)XX✿XX XX(Ѽ)XX✿X♥X(Ѽ)XXX✿X(Ѽ)XX __________XXXXX __________XXXXX __________XXXXX ______XXXXXXXXXXXXX Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich dla Was osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazdka z nieba leci, Niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba pada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie. Wesołych Świąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo szczęścia,zdrowia i powodzenia, to tradycyjne najszczersze życzenia, Wesołych Świat i Roku szczęśliwego. niech obficie, da co ma najlepeszgo. WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu same życzenia świąteczne, a my w kiepskich nastrojach:( Wiktor się całkiem rozchorował i jest na antybiotyku:( ale dobrze, że poszłam z nim dzisiaj do lekarza, bo inaczej bym go całkiem załatwiła przez te trzy wolne dni! My też Wam życzymy ciepłych, rodzinnych świąt! zdrowia dla maluszków, spokoju dla mam! To są nasze drugie wspólne święta i oby było ich jak najwięcej! Mamuśki - wszystkiego naj naj naj dla Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥ _____________▓▓▓▓▓___________ ♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ *Najlepsze Życzenia* z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku,aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość,pokój ,nadzieję i miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki: zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia - reszta jakoś się ułoży:) pozdrawiamy i lecimy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia :) Przede wszystkim dużo zdrowia dla Waszych rodzin i dla Was :) No i bogatego gwiazdora i mokrego dyngusa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh wlasnie widze ze moje zyczonka nie pojawily sie... w takim razie raz jeszcze Kochane zdrowych wesolych i pelnych milosci swiat. a przede wszystkim to zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagarniam wszystkie wasze życzenia zdrowia! Tego nam niestety brakuje:( Wiktor ma wysoka goraczkę i się męczy. Dobrze, że poszliśmy wczoraj do tego lekarza i ma antybiotyk. Mnie ścięlo z nóg wczoraj wieczorem. Siedzimy wszyscy tacy rozmemłani. Najbardziej się martwię o młodego, bo sama jakoś przetrwam. Nawet jeść mi się nie chce tych smakołyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie świętujecie, tylko ja tu zaglądam... A dzisiaj malo zawału nie dostałam, bo Wiktor miał 40,1 stopni goraczki!!! Aż się telepał! Boże jak ja się wystraszyłam, w dodatku święta i jak coś to tylko ostry dyżur. Ale dzięki Bogu ibuprom i zimne okłady pomogły:) Goraczka spadła, nawet katar się zmniejszył i moje dziecko dopiero leży w łóżeczku! A ja dostałam od męża pod choinkę całą serię tej sagi "Zaćmienie" i tylko szukam wolnej chwilki, żeby przeczytać choć parę stron:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju wsp[olczuje,biedny Wiktorek :-( Zyczymy Wam duuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzoooooooooooooo zdrowka,niech Wam takze mile SWieta mijaja :-) 🌻dla smyka. Goju czy to angina?oskrzela?Czemu taka wysoka goraczka?Co powiedzial lekarz? My obzarci,teraz pije z mezem winko a dzieci ani mysla spac :-0 SZaleju sie napili u dziadkow czy co? Ja wczoraj urobilam sie,bo byla u nas Wigilia(pierwsza w swoim zyciu zrobilam),dzis u tesciow a jutr o u rodzicow.Wiec dzis i jutro odpoczywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołeczek - Wiktor nie ma ani zapalenia gradła, ani uszu, płuca czyste. Ale wczoraj wieczorem wyszedł ząbek - druga czwórka! I wydaje mi się, że to przez to. Wiktor zasnął dopiero o 0.30!!! Płakał ciągle, chyba go tak bolało:( A dzisiaj już nie ma ani goraczki, katar o wiele mniejszy. Śpi teraz już drugą godzinę. Mam nadzieję, że najgorsze już za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta i po świętach... My tych świąt w ogóle nie poczuliśmy:( Wiktorowi na szczęście prawie przeszło. Gorączka nie wróciła i ma dobry humor. Mi za to nie bardzo:( Ciągle mam katar, kaszel, a wczoraj wypiłam pół drinka i mi się słabo zrobiło. idę trochę poczytać, póki małego nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba wszystkie takie przejedzone że nie mają siły nic napisać:-) Jak tam po świętach??? goju--- my również nie odczuliśmy tych świąt i były chyba one najgorsze ze wszystkich do tej pory:-(Zaliczyliśmy trzech lekarzy i pogotowie, bo Zuzia bardzo wysoko gorączkowała i ciężko było jej zbić temperaturę:-(Już w czwartek byłam z nią u lekarza przez gorączkę ale wg lekarza dziecko jest zdrowe.W piątek kolejny lekarz i to samo stwierdzenie.W nocy miała 40 stopni i się przez to trzęsła, więc zadzwoniłam na pogotowie ale oni zbyt wiele nie pomogli.Kazali jedynie zwiększyć dawki ibufenu oraz paracetamolu na 10m no i okłady które nawet po nocach robiłam.Dzisiaj kolejny lekarz, bo wczoraj wieczorem jak ja kładłam gorączki nie było a o 2 w nocy już 39,5.Każdy mówi że to od zęba ta temperatura, bo nic innego jej nie dolega.Wychodzi dolna czwórka i zwalają to na nią.Przyszło mi do głowy że może ma zapalenie dróg moczowych ale ponoć wtedy temperatura sama z siebie by nie spadała.Dla świętego spokoju zrobię te badania jutro na własną rękę,bo lekarz stwierdził że nie ma potrzeby Goju a dlaczego dostaliście antybiotyk skoro Wiktor jest zdrowy???Dużo zdrówka Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, Goja i Wisienka - bardzo współczuje przeżyć. Goju - faktycznie - skoro osłuchowo czysto, to po co antybiotyk? U nas zębów nadal nie widać:). Święta super, Franek w miare grzeczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po świętach...no u nas też zęby dały w kośc, dwa dni to były paskudne, ciagle krzyczała, tylko sie umordowalismy przez te swieta, ale gorączki nie miała tylko darcie i wkładanie palców do buzi. Daliśmy jej 1/3 apapu nawet i po jakims czasie sie uspokoiła. Potem jak zasnęła o 21 to obudziła sie o 9 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka, paula - antybiotyk dostalismy, bo lekarka stwierdziła, że on wygląda na tak chorego, ze boi się go zostawić na święta bez niczego. A ona go zna dobrze i od razu było widać, że jest zmieniony. Ja wiem, że można było czekać i nie dawać mu tego, ale bałam się, że ten katar i kaszel w końcu wejdą na płuca. No a potem ta straszna gorączka mnie przeraziła! Na szczęście u nas nurofen działa bezapelacyjnie! Niestety dzisiaj znowu strasznie marudził i płakał:( Wyszło mu tylko pół tej drugiej czwórki i myślę, że to dalej ten ząb. pomogło, jak posmarowałam dziąsła, utuliłam, zaśpiewałam kołysankę. Ale mamy problem z apetytem:( Ach, widzę, że te święta dla wielu dzieciaczków były ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas święta też ok, Marysia w miarę grzeczna, żeby jak na razie wychodzą bez gorączki ale nie ma jeszcze 4. Jutro wyjeżdżam z mała do Białki. Myślicie, że mogę z nią iść na baseny termalne???pamiętam, że z chrześnicą byłam ale ona miała wtedy już 2 latka. Pozdrawiamy Was i życzymy duuuużżżoooooooooo zdrówka Do siego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa mamo - ja ci nie poradzę:( Ale bym uważała, bo pogoda nie najlepsza. U nas wreszcie cała noc przespana! Ale mi w ogóle nie przechodzi:( A nawet nie mam jak wybrac się do lekarza, bo z młodym nie pójde. Jadę na gripexach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pażdziernikowa mamo, a te baseny są normalnie zakryte? Ja bym szła. Moze na wszelki wypadek zadzwoń do pediatry. My dzisiaj mielismy kiepską noc, budził sie co chwile i cycka szukał. O 6 wstało, powiedział papa i poszedł do ojca który spał w pokoju obok. Tam podobno stał mu przy głowie i spał - na stojąco. W końcu się położył i spał do 9,30. Od rana bawi się swoimi samochodami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka A ja właśnie się dowiedziałam, że dziecko szwagra ma szkarlatynę :( już w pierwsze święto mizernie wyglądała i wtedy też miała kontakt z Młodym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas porażki ciąg dalszy...Zuzia dalej gorączkuje ale już nie tak wysoko, to jedyne pocieszenie.W ogóle bardzo dziwna jest ta jej gorączka.Raz jest raz jej nie ma.Niestety rano zrobiła rzadką kupkę i ma odparzony tyłek:-( Nie udało mi się pobrać moczu:-(Leżała godzinę z gołym tyłkiem i nic...potem założyłam pampersa ale siki zamiast do woreczka poleciały do pieluszki.Jutro robimy drugie podejście Jak ten pieprzony ząb wyjdzie a potem wypadnie to go normalnie w złotą ramkę oprawię Lekarze mówią że przy zębach trzonowych możliwe są wysokie gorączki i staram się im wierzyć, no bo niby jakby miała wyjść jakaś infekcja to od środy by się chyba już pokazała a tu nic-wszystko czyste. Psychicznie jestem normalnie wykończona!!!!Dobrze że mam męża w domu,zawsze to jakaś pomoc:-) goju---jak się nie mylę Wiktor miała zapalenie dróg moczowych???Napisz mi proszę jakie były tego objawy-jaka była gorączka itp oraz czy zauważyłaś zmiany w moczu.Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka - u nas częste były problemy z moczem. Ale raz była gorączka a raz nie. Przy coli była tak ok 38-39 i zwykłe badanie moczu nic nie wykazało, dopiero posiew. I wtedy nie było żadnych innych objawów, ani kataru, ani kaszlu, nic. Jeju a mój małpiszon drze się w łóżeczku i nie chce spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie tylko u mnie jazdy takie.. maly przed swietami sie rozchorowal, goraczka, katar i kaszel, zarazil mnie, rhysa i tesciow akurat na wigilie i pierwszy dzien swiat czulam sie najgorzej, potem olliemu bylo lepiej ale znowu od przedwczoraj chory, jedzie na calpolu caly czas bo juz nie wyrabiam, sama sie zle czuje, nic z tych swiat nie mialam w tym roku, bo nie czuje smaku ani zapachu, a do tego boli mnie zoladek i cokolwiek zjem laczy sie z bolem zoladka przez godzine i wyprawie na kibel. w drugi dzien swiat pracowalam 7 godzin, ale to bez roznicy w sumie bo rhys tez. teraz maly ma od 2 dni goraczke ale jakby zadnych innych objawow wiec moze to zeby. poza tym nadal nie mamy kanapy ani stolu... jak ja mam juz dosc tych swiat mowiac szczerze, chce wrocic do swojej normalnej rytyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×