Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

folsa - uwielbiam cię!! Normalnie aż mi ciary przeszły, jak czytałam twoją wypowiedź. Otworzyłaś mi oczy! Masz rację, jestem ostatnio wredną, narzekającą, nieczuła babą!! Wkurza mnie to jego lenistwo, ale też i to że się bardzo od siebie odsunęliśmy. A prawda jest taka, że to ja jestem ciągle zmęczona w nocy, że to ja się ciągle na niego wydzieram i że to ja mam zawsze o coś pretensje. A dzisiaj wracam z pracy a tu cały dom posprzatany, dziecko śpi, mąz zrobił mi jedzonko. I co ja zrobiłam? Wydarłam się na niego za jakąś pierdołę! Ale ja jestem faktycznie durna baba... Bo miłość jest, ja to wiem i dlatego tak panicznie balam się tego, że to może być koniec. Ufff... Trochę mi ulżyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja..widzisz nasza falsa to skarb :) oby wam się poprawiło a ja swojej kupiłam na dzień dziecka taki 3 częściowy namiot z tunelem w netto. fajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> ciesze sie :). wczesniej nic nie pisalam, bo nie wiedzialam jak to moze zostac odebrane. najlatwiejszym sposobem jest zwalenie calej winy na niego, ale to do niczego fajnego nie prowadzi. znam ta sytuacje z autopsji i od kiedy zmienilam nastawienie bardzo zmienilo sie na korzysc miedzy nami. ja pracuje tylko kilka godzin w tygodniu i jestem zmeczona wiec nawet nie wyobrazam sobie jaka ty musisz byc zmeczona, plus jeszcze mojq praca polega na tym, ze jak z niej wychodze to nie musze o niej myslec, ide, odrobie swoje, wracam, ty za to masz jeszcze tyle na glowie i robote w domu. do tego wiktor teskni za mamusia i nie daje jej odpoczac bo chce sie bawic, przytulac, pomarudzic. wiec rozumiem, ze nerwy ci sie udzielaja. i teraz nastepnym krokiem dobrze bylo by porozmawiac z mezem - ale nie o nim tylko o tobie, jak sie czujesz, i go przeprosic za swoje zachowanie nie wspominajac nawet slowem o jego. pozwol niech on to sobie przemysli. i moze wroci do ciebie zeby ci powiedziec jak cie kocha i z przeprosinami ze swojej strony. no i na pewno doceni gest z twojej strony w jego kierunku. domyslam sie, ze on moze czuc sie podobnie.. siedzi w domu, nie z wlasnej winy, zfrustrowany, zajmuje sie mlodym, zrobi ci obiad zaraz po twoim powrocie do domu podaje, a po twoim powrocie sie klocicie, bo go zaczepiasz znowu o cos i jemu moze sie wydawac, ze go nie doceniasz, albo obwiniasz, albo nawet juz nie kochasz. nie ma nic gorszego. no i z tego co piszesz widze, ze sie stara chlopak, tylko obecnie jest troche przyduszony. na pewno tez sie boi i profilaktycznie sie od ciebie odsuwa. spojrz na niego lagodniejszym okiem, przeciez go kochasz,a on ciebie. jestescie cudowna rodzina i macie pieknego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas upal! wczoraj bylo 27 stopni w cieniu, a ze taki klimat jest ze mamy wysoka wilgotnosc przez caly rok to ledwo co mozna wytrzymac w tej duchocie. dopiero polowa maja a lato w pelni! no ale jeszcze tylko dzisiaj i jutro i ma sie oziebic troche. bo wyszlismy dzisiaj na spacer i ledwo co sie dowleklismy do domu bo cienia nie bylo :) wymeczylo go to slonce i w domu padl od razu. a wogole z takich nowosci z mojego zycia, to wyobrazcie sobie, ze moj R dostal przeniesienie, a jak wiecie pracujemy w tej samej firmie tylko, ze w innych miejscach i od dzisiaj R jest moim szefem!!! oj ciezkie bedzie mial ze mna zycie. poki sie nie zwolnie :) ale przynajmniej nie bede miala w koncu problemu z godzinami i ustawianiem ich pod siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazdziernikowa mama --> wygladalas przeslicznie, gratulacje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - jak mi się cieplo robi na sercu jak ciebie czytam...:) Wykorzystam twoje rady na pewno! A mnie już trzeci dzień boli strasznie głowa. I to w taki dziwny sposob, jakby mnie ktoś uderzył w kark i się ten ból tak ciągnie do uszu i gardla. Nawet tabletki przeciwbólowe nie pomagają. A schylić się w ogóle nie mogę bo już ból jest nie do zniesienia. Może miałyście kiedyś takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów mi post zginął :( Na szczęście większość miałam skopiowane na wszelki :) pazdziernikowa mama - ślicznie wyglądałaś :) - aż mam ochotę wyciągnąć album i se swoje wesele przypomnieć :) goja co do bólu głowy to może źle leżałaś??? Mnie od kilku dni boli wieczorami z tyłu prawie w karku i też tabletki nie za bardzo pomagają :( Mam właśnie wrażenie, że źle spałam ale takie to po dniu lub dwóch kiedyś przechodziło a teraz to nie wiem :( może od oczu lub od tego co w głowie siedzi :( Z czasem może pójdę do lekarza ale na razie mam ich dosyć i mi się nie chce :( Chociaż jutro pomyka do kardiologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. No i zostałyśmy same do piątku wieczora. Oczywiście żadne z nas nie byłoby soba gdybyśmy się nie starli przed wyjazdem więc efekt taki, że dziś wyjechał rano bez słowa. Ja udawałam że śpie, Bartek udawała że w to wierzy. Cóż.... Październikowa mamo!!!!!!- Co to za dyskryminowanie nk? FB mi sie wywala co 10 minut a też chcę zobaczyć te zdjęcia. My mamy 18 czerwca 5 rocznicę ślubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. o ile mnie jeszcze ktos pamieta to sie melduje ze wrocilysmy cale i zdrowe. poczytam i nadrobie to napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandziulka jakie to było głupie :P . Nie no nikt Cię nie pamięta , kto ty jesteś niby? :P Witaj kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziula --> swietne zdjecia. zazdroszcze ci tych wakacji, a julka sie opalila wyglada jak mulatka :P artigiana --> a o co wam poszlo?? ale uparci jestescie.. ta udaje ze spi, ten udaje, ze nie wie, ze ta udaje.. :) na serio jest zle czy to tylko takie sprzeczki zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa - głównie to są pierdołki ale biorąc pod uwagę że ja jestem uparta a Bartek to jednak jakieś cechy mamuni przejął czesto to urasta do poważnych problemów. Kiedyś się tym przejmowałam bardziej, teraz korzystam z chwili ciszy jak się Bartek obraża. Może w piatek wróci w lepszym humorze do domu :P A póki co cisza i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja wlaśnie wychodzę do lekarza... Obudziłam się z jeszcze większym bólem głowy niż wczoraj, ledwo wytrzymałam 7 lekcji, kręciło mi się w głowie cały dzien i stwierdziłam, że to trzeba sprawdzic, bo nie jestem w stanie funkcjonować! Zjadłam 4 ibupromy i nic nie pomogło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju marsz do lekarza!Moze to od zlego spania,moze od kregoslupa albo przesilenie...Mozemy sobie gdybac,ale ze zdrowiem zartow nie ma. Falsa to badzo madre co napisalas do Goji.Ja ostatnio jestem nieznosna dla mego M.ale wyjasnilam czemu.Jestem ciagle spieta i zdenerwowana,spac w nocy nie moge.Doszlo nawet do tego,ze wywalilam M. z pokoju,zeby w koncu sie wyspac(chrapie i do tego tak sie wierci w lozzku,ze wygladalam jak zombi rano,mam czuly sen neistety :( )M.powiedzial,ze rozumie i dal mi wolne,pomaga wiecej i nie narzeka na razie ;) Dzis bylam w obsludze klientow ws rachunkow za prad,wkurzyli mnie maxymalnie(przyslali mi gigantyczne rachunki 😠,ale dowiedzilam sie co i jak.Po raz kolejny dowiodlam,ze trzeba o wszystko pytac i sie...domagac :( W dodatku te powodzie "ogluszyly " mnie...to straszne co pokazuja w tv,domyslam sie,ze na zywo wyglada to jeszcze gorzej 😭 My ludzie wobec natury jestesmy tylko robaczkami :( Ale co ja tu bede smecic... Dzieci juz drugi tydzien choruja,tym razem na poczatek goraczka potem kaszel no i na razie nie wychodzimy z domu.Dzis nawet ja nie wychodze,bo porzadnie u nas wieje i do tego zimno,raptem 14 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanie bylam dzisiaj z małą na szczepieniu, wyrwała mi się podczas wbijania zastrzyku tak,że aż się igła wykrzywiła ale wyszła cała. Marysia po jakiś 4 godzinach bawienia sie i leżenia ze mną w łóżku chciała zejść ale zabolała ją ta noga no i się zaczął mega płacz musiałam po teściową dzwonić zeby mi pomogła bo nie mogłam jej nawet leków podać. Pytanie moje następujące: czy to normalne, że ją ta nóżka boli? czy mogło jej się tam coś stać z nerwem np?? kurde panikuję ale mój mąż mnie wyprowadził z równowagi twierdząć że to zapewne przez tą babę.dałam jej 2 czopki i teraz śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa mamo...hmm, chyba nie powinno nic byc, myślę,ze po prostu boli ją noga od szczepienia. Ale obserwuj ją jutro. goja... też mam nadzieję,że to nic poważnego. daj znac a mojej się coraz częściej zdarza,że nie śpi w dzień, a potem pada o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdziernikowa mamo- po pierwsze straszne wyrazy wspolczucia dla kolezanki to straszne musi byc co ona przezywa nie moge sobie tego wyobrazic... ;( Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia oby wasze malzenstwo bylo piekne zgodne i pelne milosci i wzajemnego zaufania. Kitka- Julka mleko modyfikowane dostaje tylko na noc, a rano je na mleku krowim platki albo lane kluski. Paula- julka pije strasznie duzo 1.5litra to minimum niestety to tylko herbata i woda smakkowa samej wody nie ruszy Pieluch od poczatku uzywam Pampersow dlatego tez nie pomoge Wyjazd udal sie super.w samolocie julka byla bardzo grzeczna i zniosla lot w porzadku bez zadnych problemow.na miejscu zaklimatyzowala sie strasznie szybko. W moim bracie sie zakochala jak wczesniej nie chciala mowic wyjo tak tam ujo i ujo. ogolnie julka do hiszpanskich dzieci jest wiiiielka kazdy dawal jej 3 lata:) te dzieciaki ich sa takie malutkie i chudziutkie. Morze to cos pieknego Julka zakochana w piasku i wodzie nie moglam jej utrzymac w cieniu dlatego jest jak murzyn, moj maz tez ciemny a mnie slonce nie lubi :) Takze urlop zaliczam do bardzo udanych ale niestety za krotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkieo naj dla wszystkich MAMUSIEK!! dziewczyny co kupujecie maluchom na dzien dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki wszystkiego naj z okazji naszego święta :) Podczytuję że piszecie o pieluchach. JA w sumie na początku stosowałam pampersy, potem przerzuciłam się na hagginsy (ze wzgl. na cenę). I używamy 4 Hagginsów do tej pory czasami kupujemy też zwykłe Happy Bella. Jak dla mnie nie ma różnicy. Sugeruję się ceną. Pokusiłam sie też o tańsze z aro ale są do d..py. Jesli chodzi o opinie innych to moja znajoma wylookała z tesco fajne pieluchy i sa naprawdę super niemalże takie jak pampersowe - nie wiem czy nie lepsze. Ale to każdy musi sam ocenić. Ja użyłam ich raz i potwierdzam że są dobra ale ja mam tesco nie po drodze :) A u mnie w domu istna kafejka internetowa. Jak pokazałam mamie i tacie facebooka to oszaleli. Mama ma swój nik i gra na farmie i wyspie a tata to siedzi na moim albo na mojej siostry, I szał przez cały dzień. Normalnie dopchać sie nie można :D Mam nadzieję że ominęła was fala powodziowa. U mnie ma być z piątku na sobotę. Spodziewają sie mniejszej niż w 1997 roku. Tyle że wtedy część wylało na stronę niemiecką. A teraz oni pobudowali sobie super wały. I niestety szykuje sie że Dolina Dolnej Odry znajdzie sie pod wodą :( A zapomniałam dodać że od 2-ch dni Szymek chodzi znów do żłobka. Tfu, tfu, tfu na razie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :))) coz za piekne swieto ;) PolaL - potwierdzam co do pieluszek, tzn moja kolezanka uzywa tych z tesco i ponoc sa bardzo podobne do pampersow I nie narzeka Choc ja osobiscie wolalam zostac przy pampersach gandziulka - mnie akurat omija szukanie prezentu dla malego, bo tak jak pisalam jakis czas temu w rossmanie byla taka promocja ze jak sie kupi 2 paczki pampersow to dostaje sie zabawke z fisher price, my wzielismy taka: http://allegro.pl/item1056332729_fisher_price_piesek_snoopy_do_ciagania_h9447.html a ze Aleks kocha pieski pewnie sie ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja----fajny piesek-zabawka :) Jestem pewna,ze bardzo mu sie spodoba ;) Polal ponoc Odra jest tym razem bezpieczniejsza od Wisły.Trzymam kciuki,zeby waly wytrzymaly.Ja mieskzam tuz przy Wisle i caly tydzien mialam z glowy.Takiego stresa to nigdy nie mialam.Ale juz opadla i od soboty ma byc juz bezpiecznie,bo waly caly czas nasiakniete,a alarm jeszcze nieodwolany. Wszytkim mamusiom najlepsze zyczenia :) duzo kwiatow🌻🌻🌻 oraz slodyczy(caluski od naszych maluchow sa najslodsze,prawda? ) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ktoś tu pisał o kręgosłupie i ponoć u mnie te bóle od kręgów szyjnych. Dostałam w tyłek zastrzyk z ketonalu i pomogło gdzieś po 2 godzinach. W każdym razie muszę zrobić prześwietlenie a teraz biorę leki na rozluźnienie mięśni karku no i ten ketonal. Dzięki bogu poszłam wczoraj bo nie byłabym w stanie funkcjonować. Głowa mnie jeszcze pobolewa ale po lekach mniej. Życzę wsystkim mamom zdrówka! Ja dostałam od synka piękne róże miniaturki w doniczce:) A tatuś ma dzisiaj urodziny, więc go bardzo przeprosiłam za moje ostatnie fochy i zły humor:) Dostał rano prezent a za 2 godzinki przyjda goście i mam dla niego tort - niespodzianke:) I falsa miała rację - zmieniając swoje nastawienie zmieniłam nastawienie męża:) Falsa - wielkie wielkie buziaki dla ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snoopy jest genialny julka ma go od jakiegos roku i jest w nim zakochana. kladzie go spac, spiewa mu i wyprowadza na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×