Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

ja1210...a w jakim konkursie jeżeli można wiedzieć? no moja wczoraj w końcu zasnęła po 15 dopiero i musiałam ją budzic przed 17. Teraz leży w łóżeczku od pół godziny, nie śpi ale też się nie drze jak zawsze. Zobaczymy. Ja piję kawkę i udaje,że mnie nie ma :) u nas strasznie zdechła pogoda, ale jest nawet ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli-->a jakbyś wzięła na rączki i pośpiewała? ja tak usypiam Michaśkę-że je butlę, a ja jej śpiewam "Cicha noc" ;) i jak skończy to jeszcze chwilkę ją trzymam, ona mąci tą pieluchę w rączce i zasypia. Chyba raz czy dwa się zdarzyło, że sama zasnęła- zawsze na rękach i jej śpiewamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami..moja nigdy od urodzenia nie była usypiana na rękach, ona nawet nie lubi być za długo na rękach. (poza tym 13 kg nosić).Zawsze odkładałam a ona zasypiała, teraz tak tylko kilku dni coś jej się nie chce spać, myślę ze to przejściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli--> pewnie przejściowe! :) a moja Klucha na rękach- zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana-->napisz Kochana co tam...... a na nk zdjęcie Michaśki w taczce ;) idę poczytać- "Ono" Terakowskiej- niezła książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za zainteresowanie i pamięć. No więc dopiero 3 próba podjecia tematu zakończyła się jako takim sukcesem. W bólach, łzach i wielkim trudzie wywalczyłam choć kawałek swojego. Z resztą już jedną imprezkę z tego tytułu zaliczyłam. W telegraficznym skrócie stanęło na tym, że ja mam sobie planować jeden wieczór w tygodniu, a on od czasu do czasu zaplanuje dla siebie i kumpli jakąś wyceczkę w góry na parę dni - mnie w to graj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana.. no to dobrze,ze sobie porozmawialiście. no i nie śpi, 45min przeleżała a drugie tyle darła się, bo chciała zebym jej włączyła teletubisie, franca jedna. Zamiast spania chce bajki. Ale ja nie włączyłam jej, tylko jak nie chce spac to wyjęłam ją z łózeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Moje ma tez problemy ze snem w dzien . Mimo tego , ze dlugo spi przez noc to w dzien marudzi - jak nie spi . Pada plackiem jak duzo biega na spacerku :) CZekamy na puzzle z fotosika . Mam nadzieje , ze bedzie to cos porzadnego ... Artigiana dobrze , ze po malu u ciebie sie prostuje A mi jakos weny brak . Poza tym duzo ostatnio spacerowalysmy , bo pogoda ladna . Wczoraj urzadzili w gdyni festyn dla dzieci . Masakra ! Masa ludzi , pelno stoisk , Dominika wrzeszczaca , tanczaca ... nie mozna jej bylo od niczego oderwac . Nawet balonem sie zainteresowala na krotko . A dzis pada . Wlasciwie juz od wczorajszego wieczora :( My na dzien dziecka nic nie wyprawiamy ... niewiem nawet co podarowac malej . Zabawek ma cala mase . A z ciuchow to nie za bardzo ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzagusia poproszę o nazwe hotelu !!! :) Zawsze lepiej sie sugerowac wyborem kiedy ktos szczerze poleca . Na takich polecanych w necie mozna sie naciac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - konkurs(wiedzy) z pracy, zajal 2 miejsce na polske ;) a ja jutro mam zamiar potraktowac sie rozjasniaczem.. ciekawe co z tego wyjdzie (poki co mam czarne - farbowane) Jakis rudy pewnie.. przezyje jakos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka prostuje jak prostuje...to milimetrowy krokj na wielokiometrowej drodze, ale fakt ważne że do przodu. W ogóle chciałam Wam bardzo wszystkim podziękowac za pomoc i wsparcie któe mi okazujecie. Gdyby nie wy nie wiem jakby i co było ze mną czasami. Kocham Was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja - gratulacje dla męża :) A w ogóle dziewczyny ja też się pochwalę. Dziś były wyniki tego konkursu Listy do nikogo....zajęłam 6 miejsce nap ponad 10 tysiecy zgłoszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana--> Kochana cieszę się bardzo! dobrze, że zrobiliście krok do przodu! :) ale więcej entuzjazmu! proszę! i wielkie gratulacje! :)super miejsce!!!! nagroda jakaś będzie? ja-->to czekam na fotkę po Twoim eksperymencie z włosami ;) co do jutrzejszego dnia to tak spokojnie, Miśka dostała już pieska, myśleliśmy żeby jechać do Ustki na jakiś tak plac zabaw wypasiony, ale przy tej pogodzie? pada, szaro i ponuro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , że ostatnio przyszła do nas pasja na wygrywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w rmf tylko raz zagralam , nie wygralam i przestalam :) Z fotosikiem jakos fuksa mielismy , ale to bardziej zasluga mojej slicznotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula właśnie przestudiowałam drogę do tego CPN-u :) Mniej więcej wiem jak jechać i tak szczerze to chętnie bym się wyrwała stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądałam pogodę, ten długi weekend ma byc najcieplejszy tej wiosny :) a moja to silna jest z tym spaniem, nie dość ze nie spała to dopiero teraz łaskawie zasypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana cieszę się bardzo,że doszło wreszcie do rozmowy. Gratuluję 6.miejsca:) Pozdrawiamy serdecznie Jestem zmęczona, padnięta, i jakaś humorzasta ostatnio ale śledzę Wasze radości i troski na bieżąco My na Dzień Dziecka nic nie organizujemy.Tylko jakaś zabawka Chyba duży pluszowy miś bo jescze takiego mega dużego nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, znowu mam zaległości, ale ostatnie dni były bardzo intensywne. Weekend imprezowy (urodziny męża) a w międzyczasie pisałam konspekty. Dzisiaj napisałam sprawozdanie i mogę już złożyć papiery na nauczyciela kontraktowego:) Niestety glowa nie przestała mnie boleć, rano nie daje rady bez ketonalu. Lecz od wczoraj zacząl mnie po nim boleć żołądek! I szlag mnie trafia! Jutro mam dopiero wynik rtg, nie mam jak pojechac po niego i przed długim weekendem nie pójdę do lekarza. Co do dnia dziecka to my kupiliśmy młodemu wór klocków i już dzisiaj się bawil nimi pół dnia (nie udało się schować). A w weekend zabieramy go pierwszy raz nad morze do Władysławowa:) Ze spaniem to u nas zazwyczaj śpi między 12 a 15, ale dzisiaj był bunt i w ogóle nie spał w dzień. Za to o 21 padł jak muszka:P Ja tez już zmykam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez dzis zaszalala,bo taki spioch,a prawie wcale w dzien nie spala.To chyba przez ta pogode ;) Deli mowisz,ze ma byc ladny weekend?Mam nadzieje.W ogole ostatnio wolne dlugie weekendy daja raczej w kosc. Artigiano cudowny wynik.GRATULACJE!!! Paulo przy dwojce dzieci pracy co niemiara,ale jak sie dobrze zorganizuje,to jakos sie przezyje ;) Goju ty to zorganizowana jestes widze,wszystko masz na glowie ale zaliczasz wszystko i pniesz sie do gory.BRAWO! Gandziulka-w-wa praga pólnoc :) Kami mialam napisac tylko,ze mam porabana rodzine,wszyscy o wszystko skloceni,wlasciwie nie wiem o co,relacje kiepskie....Dobrze,ze moj maz ma normalna,kochajaca sie rodzine i z niej czerpie radosc i cieplo.Moglabym tu pisac duzo,ale to nie ten topik ;) My tu mamy pisac o naszych bablach i naszych radosciach,smutkach dnia codziennego,wiec nie bede zbaczac z tematu ;) Ja mam brata,ale niestety kiepsciutki kontakt,moze z racji odleglosci (dosc duzej).Fajnie miec w siostrze najlepsza przyjaciolke,jeszcze taka co rozumie Cie,bo sama tez ma dziecko.A wlasnie jak sie teraz czuje?I co z Alusiem? Jeszcze cos mialam napisac...O stujejce,ze zabieg to juz ostatecznosc(tak nam mowil chirurg),najpierw smaruje sie mascia,jak juz ona nie dziala to nacinanie. My dzien dziecka spedzimy "normalnie".Zabawek mamy w domu tyle,ze mozna sie zabic idac :)W sobote sobie odbijemy,gdZies sobie wyskoczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WASZYCH DZIECIACZKOW! my dalismy malemu snoopiego.. ale u nas jak z wszystkim Pobawil sie 5 sek i zostawil Czyli prezent bez rewelacji ;) teraz naplywaja kolejne od rodzinki ;) nakupilam troche lakoci,ale mysle,ze dla Aleksia najlepsza frajde sprawi kolorowy makaron na obiad - jeszcze takiego nie jadl Bo on uwielbia makaron ;p moglby jest tylko to ;o) Artigiana - dzieqje ;) i gratulacje rowniez dla Ciebie! co to za konkurs ?? Kami25 - co do fotki.. to najpierw zobacze co to wyjdzie na tej glowie ;p a a'propos fryzjera to poszlam dzisiaj z malym.. i juz nie byl taki grzeczny jak ostatnim razem ;) Pani najpierw zrobila troche maszynka a pozniej gonila za nim nozyczkami ;D istny cyrk ;D i pelen podziw dla Pani fryzjerki ;) kitka - a z jakim fotosikiem jesli mozna wiedziec :)? deli - mam nadzieje,ze pogoda bedzie taka jak napisalas Dzieki Tobie jestem optymistycznie nastawiona co do wyjazdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doła dziś mam :( mojej mamie śnił się tata i mówi do niej : Jasia kiedy do mnie przyjdziesz, dawno się nie kłóciliśmy :( masakra jakaś! mama jest u siostry, leży i płacze ;( do tego kuzynka urodziła w niedzielę synka i wykryli wadę serca- zwężenie zastawki aortalnej :( załamana jest! ciągle maluszka badają i czekają na kardiologa bo ma być jutro w szpitalu! przy tym brak pracy to pikuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja dzisiaj zasnęła normalnie:-) ale ja się dzisiaj coś kiepsko czuję. mam nadzieję,że maluszek wyzdrowieje i będzie wszystko dobrze z serduszkiem. Wszystkiego naj naj dla dzieciaczków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Tak nagroda będzie. co to będzie - nie wiem. Ja - to był konkurs literacki dotyczący "Zmierzchu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ... dwie strony wstecz chwalilam sie :) podalam linka nawet ... http://www.fotosik.pl/module.show_document_htm.php?doc=ag_konkurs_nasze_male_sloneczka_wynik to link do strony fotosika . Moja Mycha druga fotka :) W nagrode mozna bylo wybrac : kubek , maskotke , puzzle ... wszystko z mozaika zdjecia wyslanego na konkurs. Niezbyt wielka ta nagroda ale liczy sie , wygrana :) Mam chwile spokoju . Domi zasnela bez zadnego ale :) po dlugim spacerze oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z Kamiką wypiłyśmy dzisiaj kawkę:). Chłopcy sie troszkę pobawili (FB), co prawda franek ma dzień złośnika, ale i tak było miło. Wszystkim wygranym w konkursach serdecznie gratuluję. Ja niestety nie mam szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×