Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

asiurka Wszystkiego najlepszego :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A ja padam z nóg :( Truskawki się zaczęły więc koniec lenistwa A nawet nie wiecie jak na ten piątek czekam :( Artigiana wilk wygląda super :) Przyznam się, że Ci zazdroszczę :) Może kiedyś jednak se zrobię tatuaż :) Dziś Damian miał nogi dosłownie czarne :) biegał w sandałkach po drodze na której jest szlaka a on dodatkowo lubi kurzyć :P Poza tym do tej pory nie zakluczałam go jak spał ale od jutra zacznę :( Dziś słyszę hałas w domu więc idę na górę a on w połowie schodów!!! Już myślałam, że z łóżeczka górą wyszedł (chociaż szybciej by wypadł niż zszedł:( ) ale nie - wyrwał szczebelkę i wyszedł :) cwaniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteśmy sami w pokoju to od dawna się zakluczamy :) Na podwórko też skubany potrafi :) A na podwórku co do furtki to wyjdzie na nią zdejmie drut ze sztachet i idzie w długą ;P A poza tym zaczął się zabierać za klamki w samochodzie i zacznie się zabawa w zabezpieczenia w samochodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm jem właśnie bób z masełkiem i koperkiem.... pyyyyyyycha Kamika, my zakleilismy klamkę taśmą klejącą:P, bo u nas te zabezpieczenie przed dziecmi jakies felerne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jeszcze nie wiem jak u nas się sprawdzi bo tak na serio to w niedzielę mąż mi powiedział co i jak ;P Chociaż nie za ciekawie wygląda opcja, że za każdym razem muszę kluczykiem kręcić w drzwiach!!! Ale znając naszego cwaniacka to taśma się nie sprawdzi :( On wszystkie nam zrywa :( Z TV i kompa to razem z osłonkami od paneli :( K**** chyba kolacja wraca mi do gardła :( załamka bo mdłości już mnie mają wykończone a co jak pójdzie dalej :( Wtedy pewnie trochę schudnę bo jak na razie mam wrażenie jak by mi brzuch się już trochę wywalił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika, mdłości niedługo powinny minąć. ja dzisiaj spotkałam znajomą z córcią w wieku Franka. Budziła się jak ten mój. odstawiła cycka, czekali tydzień i cwaniara przesypia całe noce.... a ja zeszłam z cyckiem do 3 razy - tak wiem, że dla niektórych to smieszne, ale dla mnie sukces, bo z cyckami nie mam juz problemów. teraz odstawie karmienie dzienne, pózniej wieczorne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, po ostatnich bojach na placu zabaw, kupiłam dzisiaj granatowy wózeczek dla lalki:). Wozi w nim samochód, albo wodę i jest bardzo szczęsliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana-->super tatuaż- to musiało boleć , co?? dzagusia-->zazdroszczę maratonu, ja niestety mam prawie 70 km do multikina, więc mam nadzieję, że M. da się namówić w piątek na wypad do kina. maglsom-->odzywaj się częściej Kochana! Hubercik to mały geniusz :) super! Moja Michaśka liczy 3, 2, 1 i mówi start i biegnie ;) polal-->pogoda do opalania była w ten weekend wymarzona :) My całą niedzielę spędziliśmy w Rowach :) ja1210--> data ustalona? asiurka--> sto lat sto lat :) kamika-->trzymaj się dzielnie! paula--> spokojnie i Tobie się uda odstawić niedługo Franulka od cycusia :) nikt się nie śmieje! goja-->a u Was jest poprawa? Dziś wzięłam nocnik na ogród, ale Miśka dwa razy się zesikała w majty. Niby kilka razy usiadła na nocnik, postękała ;) nic nie zrobiła i tyle. Jutro kolejne podejście :) dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Damianem mdłości od 8 do 12 tyg zamieniły się w częste wzywanie boga reeee w kibelku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u nas bez zmian ,młody rośnie mamy lepsze i gorsze chwile ale ogólnie jest super artigiana wilk czadowy i pasuje do ciebie ,czym sie kierowałas przy wyborze magslom witam :) i jak płucka Hiubcia ? zdolniacha ten twój synuś ... kami wiesz ze nie pierwszy i nie ostatni raz nas dzieci doprowadza do łez trzeba byc silnym własnie dla nich i szybko zapominac te złe chwile...tak to sobie tłumacze ;P a maraton juz jutro :):):) goja i tam spanie popołudniowe ? pola wstaw jakies fotki z nad morza :) u nas ze szczotką,szmatką podobnie ale mysle ze to po tatusiu ma bo to taki pedancik :P ja i jak data ustalona ? zazdroszcze tego siusiania asirka dużo szczęścia i ałodyczy 🌼 kamika jakie truskawki ???? jak u mnie w mieście to już dawno po i nigdzie nie można kupić jak masz za dużo to ja z checia pomogę - w jedzeniu oczywiście :P...tak ci zazdroszcze tego dzidziunia :) moja kierowniczka tez jest w ciazy ale jeszcze nikt oprócz jej meza i mnie nie wie paula nie patrz na innych :) Franek to mądry chłopczyk i jak przyjdzie jego pora to tez zacznie nocki przesypiac. A jak u was z siusianiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale literówek walnęłam :P sory późno jest i piszę jedną ręką bo leżę w łożku i drugą podpieram sobie głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s na Kaszubach się zaczęły truskawki :) Na szczęście moja mama nie ma za dużo i dlatego tych truskawek jestem pewna bo im było szkoda kasy na opryski ale po sąsiedzku bym nie tknęła bo widzimy jak rano wieczorem pryszcze a rano zrywa!!! Ale truskaweczki super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki za pamięć i życzonka:) żeby było śmiesznie to i mój nygus wczoraj przepchnął piłkę pod siatką zabezpieczającą na balkonie i wyrzucił - tyle tylko, że na ogródek a potem się popłakał bo kazał mi ją podać sobie...głuptasek ja już drzwi na schody zamykam od kilku miesięcy bo niestety klamka jest nisko a w samochodzie po prostu zamykamy centralnym wszystkie zamki jak wsiadamy, bo też już podczas podróży majstrował.Poza tym jak jedziemy we troje to ja jednak przeważnie siadam z małym z tyłu .A wy? kamika- współczuje tych mdłości. nie daj się i przetrwaj ten okres. No niech ci w głowie nie siedzi teraz chudnięcie!!! paula - Twój Franio to ma się z tymi ząbkami, a i ty przy tym się nacierpisz... ja1210 - no pochwal się datą!wrzesień polecam :P zmykam do moich krzykliwych gagatków w przedszkolu a od jutra odpoczywam od nich :P Może zaczniemy z Czarkiem walkę o nocnik. Ale mam tylko 1,5 tygodnia wolnego. Mam nadzieje,ze się uda choć po posiadywania go zachęcić. Młody ma fazę na rzucanie się na ziemię i zapierniczanie na czworaka (mówię o podwórku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpisalam sie jak nie wiem co ale zapomnialam skopiowac i zjadlo mi posta :(((( Kami, dzagusia, asiurka- Bylismy wczoraj w kosciele, data ustalona :) 20 sierpien 2011 :))) teraaz juz nie ma odwrotu ;p co do truskawek to u nas jeszcze stoja,ale znowu sa drozsze ponownie 6zl/kg asiurka - spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe :) paula - dobrze,ze kupilas mu ten wozek maly szczesliwy i Ty masz spokoj :) i niezly gagatek.. przez balkon ten traktor wyrzucil ;p? kamika - tak jak pisaly moje poprzedniczki, mdlosci pewnie niedlugo sie zakoncza, a pozniej bedzie juz tylko lepiej ;) P.S przez moje maniakalne branie udzialu w konkursach znowu cos wygralam - glosniki do komputera ;) POZDRAWIAM GORACO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle piszecie o truskawkach a u nas chyba już po sezonie, bo jakoś wysyp był z miesiąc temu ;( a szkoda. Ale bobu to ja bym sobie wciągnęła :D ale dopiero co widziałam w jednym sklepie i to po cenach ..... U nas zabezpieczenia nie działają na półkach i szafkach. Jak miałam na drzwiczkach od szafek to je powyrywał, a taśma była na szafce z 2 dni i wsio. Co do zdjęć z "wakacji" to wstawię jak wrócę do domu bo cały czas coś mi wypada. A... dziś jadę do ginekologa to może wstawię jutro :) U nas taki skwar że przyklejam się cały czas do fotela w pracy :( a ja do urlopu jeszcze miesiąc :( i pewnie się pogoda popsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika - nie zazdrość tylko sama zrób po porodzie :) Kami- dwie godziny bólu jak skur.... Osoba która ze mną pojechała miała sine palce od sciskania. Duża jego część jest na kości dlatego tak bolało... Dżagusiu - dziekuję. Ten tatuaż jest robiony dla kogoś. To taki symbol...Jak zauważyłas pewnie w środku ma w pewnym miejcu takie kropki i kreskę. To podpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiurka co mi po centralnym w samochodzie jak od środka otwierając to zawsze otworzysz drzwi! A poza tym zaczął grzebać przy klamce jak ze mną jechał. A co do jazdy we trójkę to odkąd ma większy fotelik i jest odwrócony twarzą do kierunku jazdy to siedzi sam :) Artigiana pomysł dobry, żeby nie zazdrościć tylko zrobić ale ja pewnie zawsze znajdę jakąś wymówkę :) Aczkolwiek nie powiem stanowczego nie :) Jeny jutro muszę jechać do miasta a strasznie mi się tam nie chce :( ostatnio to już w ogóle nie lubię tego tam miejsca ;P Zwłaszcza jak widzę jak Młody se tu swobodnie biega - a tam wiem, że wyjdziemy na chwilę a potem będziemy się kisić w klatce!!! Na moje szczęście jadę tylko na noc i w czwartek wracam :D I tak do Gdańska pojadę dopiero wieczorem ale z gdańska to upał raczej nie będzie mnie przerażał :D A i dziś Damian chodził bez pieluchy a ja jak głupia co chwilę sadzałam go na nocnik a ten cwaniak i tak się zsikał tak se chodził w mokrych spodenkach ! I jeszcze kupiłam majtki co wcale nie było proste bo nie łatwo było znaleźć takie małe ;) Od ostatniego szczepienia chyba w marcu praktycznie nie przybrał i siedzi w tych swoich 10 kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki kochane moje :) Jaki piękny dzień...tyle powiem. Kamika- ja też 2 lata szukałam wymówki teraz a potem zdecydowałam sie w 2 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na sekundę. Mam stresa strasznego, bo za godzinę mam egzamin w szkole na nauczyciela kontraktowego! Trzymajcie kciuki, bo wiadomo jak z małym bandzorem można się uczyć:) A i od wczoraj oduczamy pieluch, ale niestety nie woła. Jak go wysadzę to sika. Uzbrajam się w cierpiwość. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda super prawda ? :) Na dworzu jesteśmy dwa razy dziennie . Raczej szukamy cienia , bo w słońcu można oszaleć ( + 45 stopni wczoraj ) . Dobrze , ze troszkę wieje . Dziś mam już na plusie 30 , bez słońca ... Ale lepsze to niż te przeklęte deszcze :) Goja trzymam kciuki ! Paula Franek jest bezbłędny :) z tym wózkiem . Dominika też jest na etapie spacerów ze swoim wózkiem . I nie muszę go targać sama :) ciekawe jak długo :) Kamika a na truskawkobraniu byłaś w tym roku ? MI się niestety nie udało . Trochę szkoda , bo to jakby tradycja już była :) O nocniku mi nawet nie mówcie . Dominika owszem woła kupa kupa . Sadzam ją , siedzi i nic . W międzyczasie narobi w pieluchę bbbuuuuuu . Często udaje się oczywiście złapać w nocnik . Mam wrażenie , ze ona sobie z tego wołania jaja robi :) A siusianiem to będzie mega ciężko . Nad tym to ona zupełnie nie panuje. Jak chodzi bez pieluchy to leje gdzie popadnie . Nawet na kanapie , gdy siedzi ! Nie przszkadzają jej nawet mokre gatki na pupie . We wtorek jedziemy na kaszuby , do domku , trawka , lasek i te sprawy . Może tam uda mi się ją podszkolić . Bynajmniej wykładziny mi nie zaleje :) Artigiana muszę cię odszukać na fb :) Jestem ciekawa jak twój tatuaż wygląda . Zawsze mi się podobały . Choć ja bym się chyba nie odważyła ... Boję się bólu ;) chociaż poród jakoś przeżyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy 1 sierpnia na Kaszuby i tez zamierzam ściągnąć pieluchę. Na razie nie mam ciśnienia z nocnikiem. Największym moim zmartwieniem jest stopniowe odstawienie od cycka i opanowanie buntu. Wczoraj poszedł spać o 21, a wstałam z nimo 10!!!!. Obudził się o 6, przyleciał na cycka, zjadł i spalismy do 10. a i jeszcze - przyznam się Wam do czegoś, bo juz o wszystkim tu rozmawiałyśmy - mi dopiero wróciło normalne libido i kreska z brzucha zeszła. Widać wszystko przez hormony - odstawiłam cycka w nocy i wszystko wraca do normy. aha, Franek zjadł dzisiaj pojemnik malin, a wczoraj z pół kilo truskawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już po egzaminie i jestem nauczycielem kontraktowym! Atmosfera była super, nawet się nie stresowałam. wreszcie mogę powiedzieć, że mam wakacje! U nas też upal i zdychamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja gratuluję :) A ja mimo iż mam truskawek pełno to nie daję młodemu bo on ich nie chce jeść :( w ogóle ciężko go namówić na jakieś nowości i owoce :( - te owoce to może mieć po mnie bo jakoś nie żebym nie lubiła ale nie jem - chyba, że przymusowo! Co do nocnikowania to szkoda gadać :( łazi bez pieluchy co chwilę sadzam na nocnik a on się zsika w gatki :( dziś nie założyłam spodenek żadnych i tylko na majtkach łaził ale się wywalił na drodze i jet cały podrapany :( Kolano jest czarne od szlaki :( Ciekawe jak to dziś teściowa skomentuje, że pewnie nie dopilnowałam ale niech się goni!!! A na truskawkobraniu co prawda byłam ale raczej tak właśnie dla tradycji :) pochodziliśmy, zobaczyliśmy te arenę i poszliśmy do kuzyna na kawę :) Ja tu piszę i piszę a mody w tym czasie zasnął :) A tak to zawsze z nim poleżę :) A tak dziś marudził, że widać iż nie wyspał się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałam, że dzisiaj nici z drzemki, ale był taki upierdliwy, że kazałam mu iść spać, troche ponarzekał, ale śpi. Chyba te zęby dają się we znaki. Franek tez ma rozwalone kolano, nawet nie wiem kiedy sie wywalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja--> gratulacje :) Kamika--> mój to jest owocowy chłopak, jadłby je garściami, ale niestety cycek nadal jest w użyciu. Co prawda nocami ale ... już chciałabym żeby spał choć z 6h w nocy a nie co 3-4 na cyca. Wczoraj poprosiłam o tabletki na osuszenie pokarmu i zaczniemy odstawiać w sierpniu cyca. Zobaczymy z jakimi efektami. Paula życzę wytrwałości może jak ci się uda odstawić to i mi jakoś tez zejdzie :) U mnie w pracy atmosfera coraz gorsza, normalnie wszystkie są wściekłe na szefową . Zaczyna nam zmniejszać etaty chyba tylko po to żeby nazbierać sobie kasę na wycieczkę zagraniczną. a ty tyraj jak wół i wiedz że inni maja to głęboko w d...pie :( Sorki ale dziś dzień pseudo "wypłaty" - stąd moje rozgoryczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolaL - mój śpi z mężem - więc nie ma siły - cycka nie ma! Dzisiaj 2 dzień nie dostał cycka w dzień. Oby tak dalej. Któraś szczepiła na meningokoki? Bo u mnie sa dwie szczepionki, róznych firm i nie wiem którą szczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula co do libido to moje dla odmiany spadło ;P No ale teraz widzimy się w weekendy więc da się żyć ;P ;P ;P Ale ostatnio mam z rana mniejsze mdłości i szczerze to trochę mnie to niepokoi :( Do tego te ciągłe upławy i niestety swędzenie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA GRATULACJE! U nas z nocnikiem to ciągle nie woła, ale sika jak go wysadzam. Dzisiaj mnie strasznie wkurzył bo mi 2 razy zrobił kupę na dywan! Ale wydaje mi się, że nie zdązył zawołać, mnie nie było w pokoju, więc szedł do mnie i po drodze robił:P Trzeba był prać dywan i czyścić młodego w wannie:) Ale o dziwo, pojechałam z nim na zakupy i załozyłam mu pieluchę. Wróciliśmy do domu a on woła siku! Ściągam mu pieluchę a ona prawie sucha! Więc wyglądało na to, że trzymał siku. Ja mam teraz wolne, więc uzbrajam się w cierpliwość. A podrapany Wiktor to jest caly! Ciągle upada na kolana. Ale na szczęście to tylko zadrapania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×