Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

mam jeszcze chwilkę przed wyjściem to wpadłam zobaczyć co tam piszecie:) w poprzednim cyklu okres mi sie spóźniał, piersi mi się powiększyły, mdliło mnie i nadzieja rosła a potem @ przyszła, nigdy nie miałam takich objawów na @ więc teraz już wiem cykl moze wyglądac kilka lat podobnie a nagle następuje zmiana,przykre to ale prawdziwe co do kredytu na mieszkanie to mogłabym się zdecydować ale zaden bank nam nie da, na umowie mamy ok2300brutto, więc żaden bank nam nie da wysokiego kredytu, zwłaszcza że ja mam na czas nieokreślony umowę u mnie w domu naprawde jest głośno, dzieciaki siostry(8, 7 i 3lata) biją się wrzeszczą i ganiają po domu że aż dudni i lampa sie rusza(mamy dom dwupoziomowy) a siostra na nie wrzeszczy czasem można zwariować, i to na pewno nie będzie dobre dla niemowlaka:( no ale nie ma czym się martwić , nie ma tego niemowlaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila myślę że odchudzanie nie powinno mieć wpływu bo było dość rozsądne choć nigdy nic nie wiadomo wydaje mi się że stres ma tu największy i najgorszy wpływ na nasze cykle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapuszczam włoski, i wiecie co mam ochotę na trwałą jak urosną dłuższe, tylko ne wiem czy to jest modne kiedyś w liceum miałam trwałą, kolezanka mi robiła i potem włosy były zniszczone i musiałam czekac aż urosną i ścinać po trochę, ale moja jedna koleżanka ma trwałą a właściwie już ostatki i nie ma zniszczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie znam sie ale chyba sa juz takie plyny do trwalej, szczegolnie w lepszych salonach, ktore w mniejszym stopniu niszcza wlosy. Ja myslalam o balejazu albo zlocistych pasemkach ale sie boje tego :P Dobra lece, bo znowu sie zagadalam ;) Jak wrcoe to sie odezwe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ty chyba pisalas ze mieszkacie na wsi? Rodzice nie maja wiekszego terenu ze by mozna wybudowac wlasny dom? Oczywiscie w swoim tepie, nie spieszac sie, itd. ? Nie macie takiej mozliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam ;) Oczywiscie stchorzylam i minelam fryzjera, moze po poludniu albo jutro sie przejde :P Test juz kupiony, czeka do jutra ;) Teraz spadam robic obiadek, bede z doskoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, test mozna robic o kazdej porze czy lepiej po obudzeniu rano itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o tak, nie mam zamiaru testu narazie kupowac, jest za wczesnie. Ale moze za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj @ dopiero za tydzien!! tzn mam nadzieje ze nie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze sie cieszymy!! Ty masz jakies objawy miesiaczkowe czy ciazy? Bo ja juz wieeeelee zaobserwowalam!! wyobraznia pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyklad : - Piersi mnie bola od dwoch dni, bardziej niz na @, a za zwyczaj blizej @ ten bol sie zaczyna - Bardzo widac mi zyly na piersiach - Jestem senna caly tydzien spiac minimum po 8godz. na noc - Cos czuje dziwnego w dolnej czesci brzuszka, tak jakby mnie szczypalo ale bardzo delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te objawy moga wskazywac ze jestem w ciazy albo : - Piersi mnie bola od dwoch dni, bardziej niz na @, a za zwyczaj blizej @ ten bol sie zaczyna --> po prostu mnie bola na okres - Bardzo widac mi zyly na piersiach --> pewnie zawsze bylo widac tylko nie zwracalam na to uwagi - Jestem senna caly tydzien spiac minimum po 8godz. na noc --> to siedzenie przed kompem w pracy caly dzien - Cos czuje dziwnego w dolnej czesci brzuszka, tak jakby mnie szczypalo ale bardzo delikatnie --> a to czysta wyobraznia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacje mialam 7/8 dni temu, wiem bo mierze tempke + mialam ten sluz "przed-owulacyjny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty pewnie owulacje mialas tak jak ja, 7/8 dni temu? jezeli @ nie-spodziewamy sie w ten sam dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam nadzieje!! Ale byloby fajnie cieszyc sie razem. Jak myslisz, kiedy zrobisz test? Przed dniem spodziewanej @ czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze luty przyniesie te wszystkie szczescia! :) Rodzinka przyjezdza, to wrazie jakby sie tym razem udalo bys im od razu powiedziala? ja z tym bylem brzucha przed okresowym mam roznie, czasami mnie wcale nie boli dopiero w pierwszy dzien @ a czasami kilka godzin przed @.. Ja zobacze moze nie wytrzymam i zrobie przed 9tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 23! Sorki Kamka, mialam \"rush hour\" w pracy, musialam troszke odczepic sie od kafe! :) Ty masz 25 nie? Zaraz dostarcze tutaj nasza tabelke bo kilka razy chcialam ja znalesc ale nigdy mi sie nie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ja też wszystkie takie objawy sobie tak tłumacze lub tłumaczyłam bo u mnie się już zaczyna @ więc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1...........09.02......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25......4...........25.02....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1.................... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02....podkarpacie madu..........Asia..............29......3............07.02 kamka82......Kamila...........25......1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia...........26......1............26.01 valeri..........Aga..............28......2...........1-3.02....katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda valeri :( ale napewno uda sie za niedlugo! Kamka - tak, bedziemy mogly razem zrobic 7ego jesli chcesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten miesiąc się aż tak nie starałam z powodu wesela który mam na poczatku kwietnia ale w lutym sobie już nie podaruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pesnie dlatego sie nie udalo valeri! A w lutym beda wieksze szanse ;) Kamka - ok, wiec 6tego do apteki, umowa stoi! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcialabym w listopadzie, tzn nie chcialabym by dziecko bylo skorpionkiem bo mam 2 takich w rodzince i dali mamie poparzyc! Mowie ze bym nie chciala ale jesli teraz sie nie uda to napewno bede chciala na listopad! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Swieta dlaczego nie. Mamy roczna chrzesnice z mezem ktora ma roczek a urodzila sie 25.12. Piekny prezent na gwiazdke!! :) :) :) Ale mam nadzieje ze nie bede musiala dwa miesiace czekac, nawet jesli jest na to duzo prawdopodobienstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak skorpion jest od 23 pazdziernika do 22 listopada. No ale moze nie takie straszne te skorpionki, moze tylko te w mojej rodzince! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczylam sobie ze jakby sie od razu udalo to termin bym miala chyba na 20 pazdziernika.. a to byly urodziny mojego eks z ktorym chodzilam przez 4 lata!! wiec raczej bym wolala na 19.10 albo 20.10 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie czytam horoskopu itd, jedyne co wiedzialam to o tych skorpionach bo naprawde narazie zawsze sie sprawdzalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam gdzie sie wprowadzamy to trzecie pietro bez windy ostatnia wlascicielka mi powiedziala ze obydwie ciaze dzieci urodzily sie 3tyg przed terminem przez te schody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mozna i tak i tak. ale chyba lepiej od dnia zaplodnienia bo to zalezy jakie dlugie masz cykle. ale jesli masz jakies "normalnej" dlugosci to moze byc i to i to. Ja mam dluzsze to dlatego obliczalam od dnia zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×