Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Mataii to Ty będziesz listopadóweczka tak jak ja? Aga ściskam Cię mocnoo Święta będą super-zależy tylko od Ciebie...pędzę na serial cmok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, wczesniej czy pozniej na pewno Ci sie uda. Jakby co, po roku zrob sobie badania. Medycyna poszla na przod,wiec moze dostaniesz leki na stymulacje jajeczkowania i zajdziesz w ciaze szybko. Glowa do gory, jak widzisz dziewczynom sie udaje. I prosze nie myśl tak obsesyjnie o ciąży, wiem co to znaczy, ale staram sie wyluzować bo to jeszcze gorzej.Pociesz sie tym, ze niektore dziewczyny zachodza po dlugim czasie. Trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, tak wesoło się zrobiło, że z przyjemnością zaglądam. Dziewczyny wesołych świąt:-D. I abu wczorajszy i dziisejszy obtymizm się utrzymał, a bociany nas zalały:-). PS. Wkońcu wiosna nadeszła, chociaż za oknem mam śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta27🌼Hannaa🌼Agusia79🌼Martt]kwiatek] madu🌼melcia24[kwiatek kathreen28🌼 Karo91]kwiatek]Elmirka85🌼EMKA_007🌼aga25_🌼 miumiumiu🌼 Dziewczyny dzięki za miłe słowa. ❤️ chciałabym żebyśmy wszystkie już były zafasolkowane. Agusia tak będziemy lisopadówkami {kwatek] jeszcze nie mam terminu porodu bo nie byłam u lekarza, ale będzie ok 21.11, do tabelki wpiszę termin jak mi gin poda. Aga nie smuć się, bardzo bym chciała żebyś już była w ciąży. Przesyłam Ci Dużo ciążowych fluidków. Elmirka - też mam takie delikatne skurcze, ale częściej niż u Ciebie, tak może jeden na godzinę, i do tego zaczęły mi swędzieć sutki. No i ciągle jestem zmęczona a przed świętami tyle pracy w domu a i w pracy część ludzi wzięła urlopy to też nie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki! 🌼 Miumiu Ty hakerze suuuuper, że jesteś!!! ❤️ spryciara no! Jak Twoje staranka? Mi się za 2-3 dni zaczną te dni a jak na złość pokłóciłam się wczoraj ze swoim o wiadomy nam temat ;-( wśiekła jestem na niego jak nie wiem! Madu podaję wyniki- wyszły ok, ale to dopiero I faza, teraz musze zrobić w II i lece do gina: Estradiol - 67,80 (norma w fazie folikularnej 24,5-195_, FSH 6,02 (norma 3-20), LH 7,90 (norma 2,4-12,6), testosteron 0,526 (norma 0,06-0,82) Jak samopoczucie u Agusi, Karo,Elmirki i Mataii? Jak Wasze brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też będę listopadówką i myśle że termin bardzo zbliżony do twojego Mataii - gdzieś ok 20-ego któregoś listpada (nie mogę sama dokładnie obliczyć bo mam niergularne cykle) ale fajnie, będziemy razem przeżywać wszystko- to zawsze jest raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Miumiu Ci faceci... Ach szkoda gadać co było wczoraj u mnie! Najpierw źle zrobił a potem wyciągnął jakies stare brudy żeby odwrócić kota ogonem! No bezczelność. Ale wczoraj byłam wyjątkowo spokojna,az się sama podziwiam. Zacisnęłam zęby, poszłam spać, ciężko było mi zasnąć bo byłam poddenerwowana,ale się udłało. Nie odzywam sie dzisiaj do niego. Szkoda mi tylko nadchodzących dni żeby zaprzepaścic szansę na dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) A propos mężów. Wiecie co, ja z moim mężem przeszłam bardzo wiele, pomimo krótkiego stażu. Kłóciliśmy się bardzo. Ciągle były łzy, żale, krzyki, ach szkoda gadać. NAwet doszło do tego, że zaczęłam się pakować i wyprowadzać. Ale siedliśmy i porozmawialiśmy naprawde szczerze. Była to bardzo długa i bolesna rozmowa. Jednak od tamtego momentu wiele się zmieniło. Są sprzeczki oczywiście, że są, ale już jakieś inne. Chyba nabraliśmy dystansu do wielu rzeczy. I pomimo różnic staramy się jakoś żeby nie było tak jak kiedyś. Nie mówię, że jesteśmy idealnym małżeństwem, ale jest nam dobrze ze sobą. I to chyba najważniejsze. A faceci niestety tacy są, że potrafią w kłótni powyciągć takie rzeczy, że włosy dęba stają. Chyba po to żeby udowodnić, że są silni czy jak ? Nie wiem, nie rozumiem tego. Ale my babeczki jesteśmy mądrzejsze i dlatego nie powinnyśmy dać się zwariować i dalej robić swoje. A nasi mężowie zmądrzeją na pewno :) A naszych nerwów szoda, od nich to tylko prolaktyna szaleje :) Ja od 7 rano na nogach :) Już byłam w ADMie załatwić sprawę i na kończących zakupach na święta :) Teraz kawusia i do roboty, muszę skończyć sprzątanie :) 2 gą część okien sobie odpuściłam, deszcz pada więc to nie ma sensu :) A poza tym ja mam tak ułożone mieszkanie, że okna mam przez całą długość mieszkania i razem mi wychodzi (bo mam powdójne) okien tyle co łącznie u moich rodziców w domku. Więc naprawdę z 24 okien wymyłam 12, jestem rozgrzeszona :) Wiecie co, niegdzie u siebie nie mogę znaleźć cukru waniliowego, wszędzie tylko te wanilinowe, a one nie dość że są niezrowe to nie tak działają jak powinny :) A mam upiec 3 babki (dla każdej mamy i dla nas jedna), więc czeka mnie chyba jeszcze niestety wyprawa do Tesco za cukrem :-/ Jeszcze będę robic te moje słynne śledzie. Dla nas jedne i dla mojej mamy bo prosiła żebym im zrobiła. Kiełbaska biała musowo :) No ale się rozpisałam :) Oki idę się odprężyć przed telewizorkiem na chwilkę i wracam do pracy :) Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka Mataii super,że będziemy listopadóweczki-ja wstępnie wyliczyłam na 17 listopada ale też mam nieregularne cykle więc nie wiadomo.Też czuję się zmęczona....więc jak tylko mogę to się kładę.......pracuję w szkole więc od wczoraj mam wolne!! ❤️ Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy...Agusia 🌼 całuję Was paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Bidactwa :( współczuję bardzo! Ciekawe jak to u mnie będzie po kilku latach malżeństwa. Nigdy nie miałam jeszcze takiej poważnej kłótni z moim M żeby parę dni się nie odzywać. Ale oni wszyscy tacy sami więc zobaczymy za parę lat. Zdecydowaliśmy się z M na ślub kościelny w przyszłym roku w czerwcu :) więc moje staranka będą krótkie, żeby potem nie wypadło, że do oltarza pójde w 9 msc ciąży. Więc albo teraz zdążę zafasolkować albo już po czerwcu 2009. Ale i tak z Wami zostanę, najwyżej już jako doświadczone mamuśki będziecie mi pomagały i radziły w okresie ciąży i po porodzie :) A może jednak wcześniej mi się uda.... no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu🌼 madu, kamila82, aga25🌼kamka82 ,valeri, Łezka,ashia ,virtualia ,ania741 ,samanta, melcia anna6889 🌼Hannaa ,Martt ,Sylka ,Karo91 .Agusia79,Elmirka85 ,mataii - życzę Wam zdrowych, spokojnych i rodzinych ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI!!! JA NA MOMENT BO MAM PROBLEM. DZIS MAM 3 DZIEŃ @ ,SPÓŹNONEJ ZRESZTA O DWA DNI U MNIE TRZECI DZIEN TO JUZ TAKIE MAŁE KRWAWIENIE A TU MASZ JAKIEŚ SKRZEPY MI SIE POKAZAŁY .IDE Z TYM DO GINA BO WYJEZDZAM NA 10 DNI ZAGRANICE I NIE WIEM CO TO JEST. KURCZE ZAWSZE COŚ MI MUSI WYSKOCZYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za zycząnka:-D. Ja z moim mężem też się kłoce, jestem zdania, ze nawet dobre małżeństwa mają cichę dni. Tylko u nas ja jestem bardziej uparta i stanowcza i mąż pierwszy rękę do zgody wyciaga, więc czasem lubię się pokłócic bo pozniej się bardzo stara:-D. Ja to jestem, no nie? Dziewczyny te, które już maja swoją fasolke, jak się czujecie, ja pierwszą ciąże bardzo zle znosiłam dlatego me pytanie? Dziewczyny te, które czekają na te swoje fasolki ( w tym ja) wiosna idzie, słońko zaświeci ( jak stopnieją śniegi:-) ) i bocianki powrócą. Nigdy nie zatracajcie nadziei:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wszystkiego Najlepszego ze Świętami!!!! Niech się spełni Wasze największe marzenie :) Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów mam dołka, nie wierzę w to że sie uda, i wiem że sie nie uda skoro psychika ma takie znaczenie, ale nie potrafię nie myślec nie martwić się po prostu nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę na jakiś czas zniknąć bo wam tylko będę zaśmiecać forum smutnym gadaniem...... powodzenia dziewczynki:) wróce jak mi dołek minie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, no cos TY, po to ttaj jestesmy, żeby sie wspierać i wysłuchiwać...absolutnie to mi nie robi :P więc jesli to jest jedyny powód...wal śmiało :):):) Dziewczynki z okazji Świąt zyczę Wam fasolki, fasolki i jeszcze raz fasolki :):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i nie tylko z okazji Świąt, ale poprostu, bo o tym marzycie 🌻🌻🌻🌻 i ja też.A także i tym, które juz faoslki mają życze spokojnych Świąt spędzonych wsród kochających ludzi, w dostatku i szczęsciu :) Duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziwczyny Zycze Wszystkim Wesołych Świat oraz Smacznego Jajka. No i Oczywiscie zebysmy jak najszybciej wszystkie były w dolnej tabelce. A wszystkim brzuszkom zeby wasze fasolki rosły zdrowe. Ja w sumie to nie czuje nastroju Swiat bo od ponad 2 lat mieszkam za granica i tutaj bez rodziny i bliskich to nie to samo. Mam tutaj dobrych znajomych ale rodzina to co innego. aga25_ kazdy ma dobre dni i złe ale mysle ze lepiej sie podzielic z kims swoimi problemami i odczuciami niz je dusic w sobie chetnie Cie wysłuchamy jestesmy po to zeby sobie pomagac. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem narobiona :-/ Padam na twaz. Porządki mam zakończone. Jutro tylko babki piekę i robię śledzie i wreszcie odpoczynek :) Dziewczynki z tego miejsca chciałam Wam życzyć Wesołych, Spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych. I oby te Święta tknęły w Was nowe nadzieje 👄 Nie wiem czy jutro dam radę do Was zaglądnąć dlatego teraz piszę. aga - ja Ciebie rozumiem, sama wiele razy przechodziłam takie załamanie. Ale ważne jest żeby się nie poddawać. Nie myśleć o tym ciągle. Zająć się czymś innym. Znaleźć sobie jakieś zajęcie co zajmie myśli. Wiem, że łatwo się tak mówi i ciężko jest tak naprawde przestać myśleć. Ale jest to możliwe. Więc kochanie wypłacz się i ruszaj do przodu i życzę Ci żebyś na te Święta odnalazła spokój ducha 🌻 Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wszystkiego dobrego z okazji świat:) i spełnienia najskrytszych marzeń dla każdej z Was PS. Aga, nawet tak nie myśl, po to jestesmy aby sie wspierać. Wiesz, ważni są te osoby wokół nas, którym możesz powiedzieć o swoich smutkach, dołach czy problemach, bo o radości możesz powiedzieć wszystkim. Trzymajcie się cieplutko, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wszystkiego dobrego z okazji świat:) i spełnienia najskrytszych marzeń dla każdej z Was [kwiat PS. Aga, nawet tak nie myśl, po to jestesmy aby sie wspierać. Wiesz, ważni są te osoby wokół nas, którym możesz powiedzieć o swoich smutkach, dołach czy problemach, bo o radości możesz powiedzieć wszystkim. Trzymajcie się cieplutko, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myślałam ze nie wyśle, a jak wyslało to dwa razy :P macie więc podwójne życzonka, co znaczy ze na pewno się spełnią :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam nadzieję, że nie będziesz rezygnowała z forum, ono jest dlatego, aby łatwiej radzić sobię z niepowodzeniami, dziewczyny mają w sobię tyle optymizmu, że na pewno Cię zarażą nim. A mamą bedziesz kiedyś na pewno i musisz w to wierzyć. Chyba jeszcze tak bardzo długo się nie starasz, jeżeli długo natura zawiedzie to przy problemach jest wiele możliwości:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jesteście kochane:) ja po prostu nie chcę żebyście się złościły na mnie że wam zasmucam tu ciągle:( u mnie teraz są dni płodne, wiem ze nie zajdę w ciążę, po prostu to czuję więc nie licze niczego, żadnych testów niczego, kochamy się kiedy chcemy nawet 2 razy dziennie, nie będę sobie tego odmawiać bo to bez sensu, ja ma się udać to się uda a jak nie to nic nie pomoże niech się dzieje po prostu co chce.... Doznajcie w te Święta wyjątkowego szczęścia, poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów. Zrozumcie sens życia i potęgę rodziny. Otwórzcie serca i wpuśćcie ptaki nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×