Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

gruszki a nie chcesz zrobić Bety ? wtedy bez gina będziesz wiedzieć co i jak - a gin tylko potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super :) :) Aga - wiec juz nie mierzysz? Moze ja tez tak zrobie na nastepny cykl, wyluzuje sie troche.. Za miesiac mamy sie tez przeprowadzac (tzn pierw wymalowac nowe mieszkanko a w marcu przeprowadzka) to moze bede o czyms innym myslec, bedzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszki - no tak test z krwi - na pewno już wykaże co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zmykam trzeba się szykowac do pracy miłego dnia wszystkim jesli kogoś uraziłam tymi staraniami się to przepraszam nie co miałam na celu, wiem że każda z was to przeżywa i robi co może zeby się udało:) rozumiem was doskonale i tego wam życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to trzeba być pewnie na czczo? jutro wybiorę się do kliniki, zrobię prywatnie i będę miała z głowy :) Musze wam przyznać, że moja euforia jest bardzo opanowana. Kiedyś jak test wyszedł mi pozytywnie (dwie kreski) też myślałam, że jestem w ciąży... lekarz wykluczył zreszta już drugi test wykluczył akurat wtedy się cieszyłam, ale teraz sama nie wiem...zawiedziona bym była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo od dwóch cykli przestałam mierzyć, miałam do tego wrócić ale uzgodniliśmy z mężem że nie, im bardziej celowałam w owulację tym rozczarowanie jest u mnie większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy na czczo czy nie - ale rozumiem cię gruszki doskonale jeśli miałaś już takie przejścia z testem. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare godzin - 3-4 - ale to pewnie też zależy od labu i o której godzinie przyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale sie rozpisalyscie :P Witam nowe starajace sie ;) A ja glupia nie wytrzymalam do @ i zrobilam znowu dzisiaj test i znowu to samo czyli jedna krecha, glupia jestem wiem.. Ale w tym terminie juz brzuch powinien mnie bolec a ja nic nie odczuwam :/ A oto moja data @ NICK...........Imie............Wiek......Cykl staran.....data @ Karo91........Karolina..........23............1......... ...09.02 Elmirka85.....Ania..............23...........3.............. ...... kamila82......Kamila...........25............3............ .03.02 ołówek........Wiolka...........29............1.......... ........ aga25_........Agnieszka.......25............3........... .12.02 madu..........Asia..............29............3......... ....07.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Kamila test moze być jeszcze negatywny więc nic innego ci nie pozostaje jak czekać , czekać i czekać;) dobra zmykam a jutro pewnie będę mieć pół dnia czytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedze w pracy... Ale jakos do pracy mnie nie ciagnie, lepiej sie tutaj czuje ;) Kamila82 - jeszcze jest szansa ze jestes w ciazy, moze za wczesnie na test..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam quick Vue a tam jest napisane ze mozna juz 6 dni po spodziewanym zaplodnieniu, wiec pierwszy tak zrobilam... Dzisiaj jest 10 dzien po owulacji.. No nic musze czekac do @ nic innego nie pozostaje :D Ale tak bardzo juz bym chciala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - lepiej poczekaj na dzien @, wtedy bedziesz wiedziala. Ja tak sobie mysle ze poczekam nawet dluzej niz do 9tego bo czesto mialam dluzsze cykle, ale nie wiem czy wytrzymam.. Juz teraz mi sie wydaje to tak dluuuuuugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek......Cykl staran.....data @ Karo91........Karolina..........23............1......... ...09.02 Elmirka85.....Ania..............23...........3.............. ...... kamila82......Kamila...........25............3.......... .. .03.02 ołówek........Wiolka...........29............1.......... ........ aga25_........Agnieszka.......25............3........... .12.02 madu..........Asia..............29............3......... ....07.02 kamka82......Kamila...........25............1........... ...6-7.02 gruszka.......Sylwia...........26.............1..............26.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyram jak dziki osioł na codzień ;) może nie codzień czasem mam luzy jak dziś - ale ogólnie to czasem nie wiem w co ręce wsadzić i siedzę czasem do 20.00 nad robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszukuje pracy, jak juz wczesniej pisalam ;) Poki co przygotowuje sie do ostatniego egzaminu ktory mi zostal a ktory jest w czwartek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz gdzies pisalam pracuje w biurze. Czasami mam sporo pracy ale czasem wrecz przeciwnie nudze sie.. Dzisiaj mam troche pracy ale nie chce mi sieeee...... Kamila82 - trzymam kciuki za egzamin, a z czego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Sieci komputerowych, to moje kolejne podejscie, mam wszystkie 8 semestrow zaliczonych tylko ten jeden z 7 sem. egzamin mi zostal i nie umiem sobie z nim poradzic ;/ Mam nadzieje, ze tym razem sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno sie uda i juz bedziesz mogla isc do pracy! Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tu cicho! :) Kolezanka z pracy wybiera sie wlasnie na wakacje i powiedziala mi ze jak wroci to juz bede wiedziala czy jest czy nie.. Jak by tak przyspieszyc czas...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×