Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Ja też mam taką nadzieje ❤️ To by było super miesiąc przed ślubem taka super wiadomość 🌼cieszyć się tak jak Karo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri - Na pewno szybciutko bedzie wiecej, czytalam troszke inne \"starankowe\" topiki i szybciutko ich tabelka zmieniala sie, zamiast daty @ bylo napisane ciaza :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri z chęcią bym się wpisała w tabelkę... :) ale powiecie, że mnie pogięło ;) w każdym razie jestem kasia, 1 staranko, a @ 1-6.02. Reszta niech będzie milczeniem....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiuMiuMiu - nie musisz wpisywac wieku jesli nie chcesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kcem, ale się wstydzem...hehe. Jak już będzie... ;) to się przyznam ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu - faje, że jesteśmy dzisiaj tu z tego samego powodu .Jakoś mi raźniej. I tez masz na imię Kasia! Ja jak wspominałam wcześnie staram się intensywnie już 6 m-c. I nic.. Czasem już tracę nadzieję, ze się uda chociaż wiem, ze 6 m-cy to narazie żadna tragedia.. Mówię Wam jak mnie dzisiaj ta wiadomość Karo o ciąży pocieszłyła, zmobilizowala i dodała wiary ze i mi się wkońcu uda! Mam nadzieję, ze do końca tego roku będziemy wszystkie z brzuszkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu nie ma się co wstydzić każda ma prawo na dzidzie i nie ważne w jakim wieku, aktoreczki tez sobie pozwalają to co ty nie możesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen wpisz się do tabelki :) miumiu ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valeri...już Cię kocham ;) Kathreen dobrze będzie...6 miesięcy to jeszcze nie powód do zmartwień. Zobacz jak tu dziewczyny...pączkuja pięknie :) Będziemy zaglądały częściej i się udzielały i zobaczysz jak fluidy przenikną :):) Uda Ci się uda.... głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe słowa - Tobie też się uda i wszystkim innym konietkom. Ale pozytywny ten topik! Karo już dzisiaj zrobisz badanie i wynik tak szybko - super. Ale mężuś będzie miał niespodziankę!!! Ja mam dostać @ 13 gdybym nie dostała to byłby świetny Walentynkowy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1........... ......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3............07. 02 kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1............26.0 1 valeri..........Aga..............28.....3..........3-5.0 3 ....katowice Kathreen .... Kasia ...........31.....6..........12.01. Wr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1........... ......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3............07. 02 kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1............26.0 1 valeri..........Aga..............28.....3..........3-5.0 3 ....katowice Kathreen .... Kasia ...........31.....6..........12.01. Wr miumiumiu....Kasia..............:).....1..........1-6.02...ok.Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka fajna wiadomosc i dluga napisalam i mi sie skasowala :( No nic ale widze ze i tak sie wpisalyscie do tabelki super, tylko Kathreen jesli chodzi o @ to wpisujemy date tej ktora dopiero mamy dostac a nie ostatniej ;) Karo przeslij troszke fluidków na nas i nie zapomnij opisac jak tam test beta i reakcja meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh widze, że miumiumiu nie będziesz miała spokoju póki nie powiesz ile masz lat ;) Zawsze można dyplomatycznie wybrnąć ze sprawy i powiedzieć, że ma się \"zawsze i niemiennie 18\" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne ile masz lat ważne na ile się czujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz miu miu jak dziewczyny zaciekawilas :P Kathreen to Ty teraz jakos powinnas nie-dostac @ tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen...no stara d...a jestem ;) Pisałam, że powiem później, jak coś będzie... ale daleko Ci do mnie... :) trochę to taki mój ostatni rzut na taśmę. Ale co tam... Ruda Bre z "Gotowych na wszytsko" urodziła w wieku 45 lat piękne, zdrowe bliźnięta i to była pierwsza ciąża!!!! A mnie jeszcze daleko do niej... chociąz aż tyle czasu sobie nie daję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos późnych ciąży - mam taka przyjaciółkę 3 lata temu mając 39 lat zapragneła dziecka (pierwszego) - była po niedawnym rozwodzie z mężem i w nowym związku z 29 latkiem ;) Starali się równo rok :) mając 41 lat urodziła pierwsze dzięciątko - synka :):) Absolutnie zdrowe, poród bez żadnych komlikacji, ona czuła się świetnie i w ciąży i po ciąży. Aż normlanie zielenieję z zazdrości - też bym ta chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu...bo to tak jest w zyciu. Zawsze i we wszystkim trzeba miec odrobinę szczęścia... Ja syna sama wychowała, teraz od 4 lat mam nowy związek, mój Pan też ma synka no i tak wespół zespół, a raczej bardziej pod moimi naciskami uradziliśmy, że jestesmy na TAK... ;) jakaś tam stabilizacja, jakas pracka, jakieś lokum ;) no i wiadomo dzidzia bardzo łączy ludzi, a już by miało dzieciątko dwóch taaaaaakich dużych braci. Wszytsko ZA.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu a czy wasi synowie nie maja nic przeciwko? WIedza w ogole o waszych planach? Przepraszam ze tak pytam, jak nie chcesz nie odpowiadaj :) Moja mama tez od ok 10 lat jest w nowym zwiazku, dopiero jakies 3 lata temu zdecydowali sie zalegalizowac. Jak ja marzylam zeby miec mlodsze rodzenstwo, ale nie dali sie uprosic :P Wiec mam tylko starsza siostre ktora 1,5 roku temu urodzila mi piekna chrzesnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - tak własnie źle wpisałam się do tabelki z tą @ - obiecuję,ze zaraz poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Karo91........Karolina..........23.....1........... ......FR Elmirka85.....Ania..............23.....3.............. ...... kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka...........29.....1................. ... aga25_........Agnieszka.......25.....3...........12.02.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29.....3............07. 02 kamka82......Kamila...........25.....1...........6 -7.02...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1............26.0 1 valeri..........Aga..............28.....3..........3-5.0 3 ....katowice Kathreen .... Kasia ...........31.....6..........13.02. Wr miumiumiu....Kasia.............. .....1..........1-6.02...ok.Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jedne chłopczyk ma 20, a drugi 10.... obydwaj bardzo by chcieli. Tak, rozmawialiśmy na ten temat.... chłopcy i ja bylismy za, tata przeciw i tak przgrał głosowanie...:) Poważnie, to poprostu twierdził, że juz mu się nie chce nieprzespanych nocy, bujania, pieluch itd. Ale teraz juz zaczyna zagladać do wózeczków i sam pokazuje mi słodkie buziaczki maluchów :) poza wszystkim jest troche młodszy ode mnie... a zachowuje się jak jakiś stary ramol ;) Oj dzisiaj mam dzień zwierzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu słuchaj jaka stara d.. Valeri Ci napisała - najważniejsze na ile się czujesz. Powiem Ci,ze mojej przyjaciółki siostra urodziła w zeszlym roku 3 dziecko (córcię) w wieku 39 lat. Nie wiem ile Ty masz, ale wnioskuję, że coś koło tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×