Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

hugosia - takie wahniecia mieszczą się normie regularnych cyklów :) najlepiej kupić testy owu, albo mierzyc temperaturę, sprawdzać sluz i szyjkę. Z wyliczanek ci nic nie wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madu - opowiedz mi jak mierzyc temperature i jaka ma byc ? cos tam kiedys czytalam ze jak jest wyzsza to sa dni płodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu na mój rozum to chyba po bzykanku leci się do gina i pobiaerą próbkę (jak np. do cytologii) i no kurcze sama nie wiem... Może coś znajdę to Ci podeślę. Hugosia spokojnie, pewinie przeżywasz i martwisz się czy wszystko u Ciebie w porządku, ale 4 m-ce to naprawdę nie jest długo. Zrób sobie badania jeśli chcesz wykluczyć nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Słyszałam, że do badania pobierają sluz i plemniki, ale i tez jest (dodatkowo) badanie krwi, ktore pozwala określić \"przeciwciała plemnikowe\" (czasem organizm traktuje plemniki jak ciała obce i je niszczy :-D :-D :-D podpytam swojego gina i skrobne coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen, Emka 🌻 nie spieszy się babeczki i tak najwcześniej za 2 tyg pójdę. Znów mamy kolejny cykl w plecy ze względu na delegacje :O Ja TZowi juz powiedzialam - rozpisze mu grafik owulacyjny do końca roku, niech da w pracy i niech wsadzają delegacje tym co juz maja dzieci, bo normalnie jeszcze chwila i szlag mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Madu - fajny pomysł - grafik owulacyjny! Dobre! Ja zawsze tez ostrzegam swojego kiedy ma być koniecznie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ja też ;) A tak serio mam dziś bajernacki dzień, byc może dlatego że to piątek a tyrałam w tym tygodniu jak Łysek na pokładzie Idy, ale wstalam dziś i słuchajcie wywęszylam lato i tak mi się jakos fajnie zrobiło, że siędzę i susze zęby od rana :) Miłego dzionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane... Ja tylko tak z pewną dozą nieśmiałości...:P chciałam poinformować, że....wróciłam do gry :):):) Całusiam 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu, witaj na pokładzie ;-) Myslalam, że twoje stranka ponownie ruszyły, tym razem z wielokrotnioną siłą, że nie masz czasu do nas zajrzec. A jak twoje sprawy z M??? Dalej przeciąganie liny czy może zawieszenie broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu...CMOK ❤️👄 hihi :P Emka no własnie tą zajawką chciałam przekazać, że.... jest dobrze i nie trza psuć...jak na razie. Choć u nas same wiecie...włoska rodzina hihi Ale ciiiii, bo jest poukładane...narazie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo miumiumiu🌼 to teraz będziesz chyba częściej zaglądać do nas;) a u mnie bez zmian, czekam sobie na @ i trochę się denerwuję choć nie wiem po co skoro wszystko jasne:O jutro mam 2 egzaminy i to jest jeszcze większy stres bo na jeden umiem tak średnio, a na drugi zero!! nastawiam się na zwolnienie za projekt, gość mówił tylko że kto miał po angielsku to nie pisze egz ale nazwisk nie podał więc nie wiem jak będzie i jak będę pisac to 2.0 jak nic!! mam niespokojne sny i wogóle jest nie za fajnie, aż wolę iść do pracy bo tam nie mam czasu myśleć... a tak poza tym to jest mi smutno bo moja sąsiadka, jednocześnie koleżanka z podstawówki jest w ciąży->wpadka po kilku miesiacach a ja??????????????:( ale już nie wiem co mnie teraz bardziej dobija czy studia czy brak dziecka.. tak się martwię tymi egzaminami jutro że mi się płakać chce😭 wolałabym iść do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aga_25 dobrze Cię rozumiem,znaczy się jeśli chodzi o studia...ja też mam jutro egzamin z biologii medycznej i dopiero zabieram się za nauke bo dopiero dostałam zagadnienia;/dziś mi nic tak poza tym nie idzie;/wracałam od ortopedy tramwajem i co??zepsuł się!!!to czekałam na następny a potem jeszcze M mnie wkurzył telefonem i jeszcze muszę z psem iśc do weterynarza i nic mi nie wychodzi dzisiaj no ale przecież nie bede marudzić bo to co miało wyjść wyszło, ozywiśćie chodzi o dziecko ale dziś mam doł i mam ochote tylko płakać ;(;(;( pozdrawiam dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miu- superowo! Uaktualniam tabelkę za 2 ostatnie m-ce bo ostatnio zapomniałam. Niestety nie zdążę zrobić hsg przed wyjazdem bo przyszła dopiero dzisiaj ii wiem, że do wtorku tak zupełnie mi nie przejdzie. No cóż zrobie po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....8...........26. 06......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 4.......... 22.05 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....11..........01. 07.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolskie kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę, bo zapomniałam :P Mam nadzieję, że uaktualnie w przyszłym misiącu...i spadnę do II ligii na dół, hehe Bardzo ksem :P:P:P Miłego weekendu Laseczki !!!!! Kathreenko....:):):) Ty wiesz co chcę Ci powiedzieć. Będę skrobała...a teraz CAŁUSIAM i przytulam ❤️👄 aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....8...........26. 06......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 19.06 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....11..........01. 07.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolskie kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miu wiem kochana ❤️ zerknęłam tylko na chwilkę bo zaraz zmykam, ale ciekawe te Rozmowy z Bogiem.. wciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam:( aga25_........Agnieszka......25.....8.........5.07.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....8...........26. 06......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 19.06 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....11..........01. 07.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolskie kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze sorki ale nie mam humoru i nie cieszy mnie nawet fakt że poszło mi na uczelni spoko i prawie po sesji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki i ja uaktualniam tabelkę z wielkim smutkiem, co prawda :-( :-( :-( aga25_........Agnieszka......25.....8.........5.07.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....8...........26. 06......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 19.06 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia samanta27...Agnieszka........27.....4......... przerwa....Irlandia melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....11..........01. 07.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......4...........06.07.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolskie kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję:)mogę jeszcze prawda?!co tam słychac u Was panienki?!coś widzę że topik potrzebuję jakiego mega poruszenia żęby znowu był taką świetnością;)czemu tak milczycie/opowiadajcie jak mija dzień...Ej brzuszki a Wy??gdzie się podziewacie?!pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jakos mało brzuszków przybywa, wiec i humory podupadają. Mam zamiar za miesiąc zrobić sobie kompleksowe badania. Jak ostatnio robiłam, wszystko niby ok, poza tym że stosunek lh do fsh 2:1 :-( :-( ale nie jest to pco, bo żadnych innych objawów nie ma. Może poza wypryskami ktróre czasem się pojawiają przed @. Dziewczynki, czy wiecie co to moze oznaczac, że stosunek jest nieprawidlowy, chociaz same poziomy sa w normie. Martwie sie ze moze cos jest nie tak. Jutro planuje isc i zrobic sobie fsh i lh raz jeszcze bo ostatnio robilam w koncu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem kluski z rosołem :) i ja się melduję - opóźniona jak zwykle alem w delegacyji ;) jutro/pojutrze bede pewnie miała owulacje i zmarnowane cholera jajo :O ale co robić? Kathreen 🌻 kiedy śmigasz na urlopik? Miu - aż TAK intensywnie nadrabiacie straty, że nie wpadniesz na stare smieci? ;) ❤️ Emka - a po co robiłaś LH i FSH pod koniec cyklu? Ja też mam taki stosunek jak ty i mam dużo jajeczek w jajnikach, ale owulacje mam, więc to takie niby PCO-nie-PCO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×