Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Czekam czekam i chciałabym miec już to z glowy - w tym cyklu owulacja była na delegacji, a cudów nie ma ;) Ale nic to - sierpniowy cykl jesli nic się nie przesunie wypada mi na urlopie he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka 🌻 Dzięki za info. Co do meczu to też tak przewiduję... obaczymy jak będzie, hehe Madu...to fajnie z tym urlopem. Na urlopie podono najfajniej sięr obi dzidzie i najbardziej efektywnie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za miłe powitanie :-) Ja jestem dopiero po pierwszym cyklu starań (a skoro tu jestem, to znaczy że swoje pierwsze rozczarowanie już mam za sobą) no i podobnie jak Madu zapowiada mi się \"pracowity\" urlop, z tą różnicą że u mnie wakacje będą już w lipcu :-) Miumiumiu - mam nadzieje, że z tą efektywnością na ulopie masz rację :-) A co do wyników meczy to jak do tej pory większość meczy wygrywały drużyny dokładnie przeciwne którym kibicowałam... hmmm, może to by była niezła taktyka na obstawianie zakładów :-) Polubiłam włochów - wygrali hiszpanie, chciałam, żeby wygrała portugalia - wygrali niemcy. Teraz ucieszyłaby mnie wygrana hiszpanii, więc założę się że wygra rosja, podobnie z niemcami i turcją, więc koniec końcem, pewnie skład finałowy będzie taki jak i Wy obstawiacie - Niemcy : Rosja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie Was czytam od początku i pomimo, że nadal nadrabiam zaległości w tematach poruszanych, to wdzę że tabelka nadal funkcjonuje - ja też się dopisałam: aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....8...........26. 06......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 19.06 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....11..........01. 07.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa KATARINA20....Kasia...........21......4...........1.06.. ........Bdg Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07......W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia I gratulacje dla tych szczęśliwych, którym już się udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...zapomniałam się wpisać jk ostatnio zjrzałam i napisałam ze byłam na pierwszym USG:)to już sie dopisuje do dolnej tabelki i wierze że bedzie wszytsko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....8...........26. 06......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 19.06 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....11..........01. 07.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.2009....Bdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Lejdis 🌻 Mój M wczoraj mało zawału nie dostał na meczu... no i ma żałobę dzisiaj, po przegranym meczu :O Eh...faceci :) Ale mnie też się udzieliło, bo mecz był wyjatkowo trzymają cy w napięciu...hehe Kathreenka ❤️ ale Ty kochaneczko to już przesadzasz z tym wypoczynkiem...:P wracaj już. :) To chyba dzisiaj powrót.....:) Madu, Szemka, Emka, Katarina...i Pozostałe...Panie :) ❤️ co tam u Was....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez witam, Tak wlasnie czekalam az ktoras z Was sie odezwie :-) Ja zaczynam prace juz o 6 rano, wiec chyba zjawiam sie tutaj pierwsza. A zaspana jestem dzisiaj jak nie wiem co... No i teraz jak chcialabym cos odpisac to zaczelo sie cos dziac w pracy, wiec pewnie jeszcze chwila minie zanim to wysle :-( Probowalam ogladac wczoraj mecz, ale wstyd sie przyznac, bo poleglam jak bylo 2:1 - a tak chcialam obejrzec... Ale to wszystko przez to moje poranne wstawanie. Mam nadzieje ze dzisiaj wytrwam, bo dzisiejszy chcialabym zobaczyc nawet bardziej niz wczorajszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) No coz u mnie po staremu czekam na @ ma przyjsc 1 lipca :( Mam skierowanie na badania wiec bede widziec na czym stoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu - współczuję Ci kochana tej załoby związanej z meczem :-)oczywiscie wierze, że emocje opadną i cudnie znów bedzie. hugosia - ja planowo prawie tydzień po sobie, więc poczekajmy razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka jak tak sledze tabelke to my @ mamy mniej wiecej tak samo :) Moze nie przyjedzie :) małpiszon jeden !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanata27
Hej dziewczyny troche mnie nie było, ale miałam cały czas nadgodziny no ogolnie zmeczona jestem po pracy czesto spie. Tez ogladałam wczoraj meczy i nie jestem zaskoczona wynikiem. Ja obstawiam finał Niemcy-Rosja dzisiaj tez bede ogladac meczyk z M. W sobote ide na 2 usg teraz moja fasolka powinna byc wieksza. Ogolnie czuje sie dobrze nie mam mdłosci ale piersi mam strasznie nabrzmiałe. Szemka witam w naszym gronie. Katarina20 a ty jak sie czujesz? Emka, hugosia trzymam kciuki oby @ nie przyszła. Aga25_ trzymam kciuki na pewno badania wyjda Wam dobrze. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, dziękuje Samanta za zainteresowanie:D u mnie chyba z dnia na dzien coraz lepiej,chociaz ostatnio mdłości ustępują w ciagu dnia za to rano wymiotuje;/tak poza tym jestem strasznie senna i zmęczon, praktycznie non stop bez przerwy;/ale terz jedziemy na weekend z M na działke to może się troszke pozbieram:)ciesze sie że u Ciebie wszytsko dobrze :* pozdrawim wszytskie Panienki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz zmykam oglądać meczyk z moim Mężulem, ale jeszcze na chwilkę zajrzałam zobaczyć co tam u Was słychać. Jak tak sobie czytam o tym, że jesteście senne i zmęczone, to sobie myślę, że gdyby nie fakt, że w sobotę mienie tydzień jak przyszedł @ to miałabym naprawdę realne podejrzenia, że się udało... Od jakichś 2 tygodni jestem non stop senna i zmęczona. Jak wracam z pracy, to muszę sobie uciąć mała drzemkę, bo już o godzinie 20 jestem nie do życia. Najgorsze jest to, że nie mam pojęcia czemu czuję się taka senna cały czas... Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać do urlopu. A jeszcze bardziej do chwili kiedy będę będę mogła dołączyć do grona mamuś które codziennie spacerują sobie po moim osiedlu z wózeczkami, albo siedzą sobie w cieniu na ławeczkach i doglądają maleństwa w wózeczku... Ehhh, jak miło pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj z rana musiałam pojechac na uczelnię odebrac od koleżanki indeks potem do pracy i w domu po 22:O ja też jestem ostatnio padnięta, na nocach ok rozumiem bo spanie w dzień to nie to samo, ale teraz?? przedwczoraj spałam do 10 wczoraj do 8 a dziś do 9.30 no fakt że późno chodzę spać ale śpię po 8-9 a nawet 10 godzin i chwilami ledwo żyję, te upały mnie wykończą... jutro na szczęście mam wolne:) troszkę się stresujemy tym badaniem, jak już będzie po oddaniu nasienia będzie pewnie lepiej tylko potem stres związany z wynikami... no ale wierzę że będzie ok choć mój mąż mi powtarza że jest bezpłodny:( ja to chciałam żeby finał był rosja-turcja no ale teraz z dwojga złego mam nadzieję że wygra hiszpania, nie to żebym im kibicowała ale nie chcę żeby wygrali niemcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, widzę że czeka Was trudny okres. Na szczęscie na wynik nie czeka się zbyt długo. Musisz teraz wspierać swojego mężulka. Po pierwsze wcale nie wiadomo czy rzeczywiście ma problem z płodnością, po drugie medydyna poszła na przód i wiele może poradzić, a po trzecie nawet gdyby coś nie było tak (ale pewnie wszystko jest OK) to nie jest to koniec swiata, są inne metody. Jestem przekonana, że dzidzia się u was pojawi i wynagrodzi wszystkie te cierpienia związane z jej oczekiwaniem. Trzymaj się ciepło Kochana ;-) A jak studia - zakończone? Czekasz już tylko na obronę? Samanta - dzieki za wsparcie. A propos meczu, też chce by wygrali Hiszpanie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka masz rację to trudny dla nas czas, trochę się boje jak sobie poradzimy gdyby wynik był niepomyślny, ja jestem gotowa i czuję się na siłach to znieść, ale trochę się boje czy ON się nie załamie... ale bardzo go kocham i sobie poradzimy:) ale mu powiedziałam że gdyby tak było naprawdę to od adopcji się nie wykręci choć przeraża go ten cały proces adopcyjny... ale damy radę:) co do studiów to muszę jeszcze trochę pracę dopracować i obrona we wrzesniu ale jak na razie mi się nic nie chce, wczoraj mieli pierwsze obrony u mojego promotora i ocenki od ale dziekan ich przetrzepał troche i starał sie wyprowadzić z równowagi.... poważnie się obawiam tej obrony... ale to później:) urlop będę mieć od 31 lipca do 18 sierpnia:) nareszcie się wyśpię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Emka...dzieńdoberek ❤️ A gdzie reszta Lejdis??? Cos topik nam podupada :O Madu, Kthreenka...👄 Ja dzisiaj 10 dc, chyba polecę do apteki po testy owulacyjne...:P zobaczę, bo nigdy tego nie stosowałam...a w przyszlym tygodniu mam gina...3.07, może już będzie po owu, to zobaczy czy jajca pękają :P a jak przed to powie czy są ready...:) Aga obrona nie jest straszna... przecież uczelni zalezy, żeby wszyscy się obronili...ja nie znam z mojej przypadku, aby jak już ktoś pracę napisze, to żeby oblała ...:D Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu pewnie i tak i 70 pytań trzeba się nauczyć:O z owu uważaj bo ja ostatnio byłam w szoku jak 12 dnia okazało się ze jest już po owulacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - obrona to tylko formalność, choc każdy się denerwuje. Chyba nie zdaje tylko ten co pracy sam nie pisał. Będzie 5, zobaczysz. Nie poddawajcie się z badaniami. Niech twoj M bierze wit e i folik - tak gin poradzil (oczywiscie po badaniu). Jakby co to idzcie do androloga (męski gin) miumiu - ja stosowalam LH test, kosztuje ok 23-25 zl. Kazdy jest taki sam w stosowaniu, tylko cena różna. Są jeszcze testy elektroniczne, ale są zdecydowanie droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Mam do Was pytanko - widzialam ze na allegro mozna dostac testy owulacyjne po 2zl za sztuke. Czy ktoras z Was z nich korzystala? Myslicie ze skoro sa takie taniutkie to moga zle wskazywac? W poprzednim cyklu probowalismy bez testow - no i sie nie udalo, dlatego chcialabym tym razem sprobowac dokladniej okreslic czas. I mam jeszcze jedno pytanko. W roznych miejscach roznie pisza na temat tego kiedy zaczac staranka w momencie gdy test owulacyjny wyjdzie pozytywny - w jednym miejscu pisali ze tego samego dnia, w innym miejscu, ze dzien po... Moze to glupiutkie pytanie, ale czy ktoras z Was, korzystajaca z testow moglaby mi wytlumaczyc jak to dziala? Sliczne dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szemka ja zamawiałam takie testy ale tez mi się nie udało ale nie wiem czy to wina testów czy nas:O podobno jak test pokaże 2 wyraźne w miarę równe kreski to owulacja nastąpi w ciągu 24-48 godzin więc chyba lepiej nastepnego dnia, wszystko zalezy jak długo plemniki twojego męża będą żyć, bo niby żyją do 72 godzin ale to pewnie sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...chłopaki w pracy mi takie podsyłają... Pani Władzia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej uroczystości. Pani Władzia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Władzi. Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Władzia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost: - Pani Władziu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę. - Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób.... I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz idę do apteki i zakupię testy... Zobaczę co tam piszą to Wam uprzejmie doniosę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko moja drogie :) Ja od wczoraj jestem w 9 cyklu starań..:O żadna to mi niespodzianka wprawdzie, ale i tak zirytowało mnie to wystarczająco. szemka - apropos testów z all - ja używalam tylko aptekowych i wychodzily ok, zastanawialam sie nad tymi z all bo tansze, ale czytałam wiele opinii ze te testy często po prostu nie wychodzą, nie wiem z jakiego powodu. Test owulacyjny wykrywa pik hormonu Lh, który nastepuje na 24-36 h przed owulacją. Czyli dobrze jest się wstrzelić tak, bo plemniki dotrwały do owu i jednoczesnie nie za pozno zeby jej nie przegapić. Tu masz plansze która obrazuje zmiany hormonalne w cyklu (interesuje cię wzrost Lh): http://www.npr.prolife.pl/plansza_14.htm ide uzupelnić tabelkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellohello
tak sobie was czytam od czasu do czasu Aga25 czemu juz myslisz o adopcji dziecka?? Moze teraz zadam głupie pytanie !! Jezeli okarze sie ze facet jest bezpłodny to juz nie ma rady ?? to tylko adopcja?? a jakies banki spermy - nie istnieją ?? dokładnie nieczytalam jaka jest sytuacja Agi - a invitro nie wchodzi w rachube??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellohello
po 7 cyklach juz widziec wszystko w czarnych kolorach ?? badania twoje zle wyszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×