Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Emka...nie wiem jak to sprawdzanie wygląda...ale mój gin nie bada..hmmm kalsycznie :P tylko ma przy łóżku usg i tylko tak bada i od razu widać czy jajeczka poękały....tam jakieś żółtko czy cos tam widać...nie wiem jak to się nazywa dokładnie ;) Ale fakt Kathreenko wstrzeliłam się w termin, bo juz od 3 tygodni czekam... myślałam, że mi wypadnie w owu, ale chyba już nie.... i dobrze. Jajeczka już mi nie raz oglądał, że są i duże i ok...tylko co z tego..wydmuszki same dotychczas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha mIu - wydmuszki ;-) Do trzech razy sztuka. Teraz musi sie udać! Emka podobno tę funkcję można wyłączyć, to dobrze. Z tym, że my wtedy już też nie będziemy widziały kto nasz profil odwiedzał, ale co tam, cała frajda w buszowaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Aga25_ przykro mi z powodu Twojej tesciowej wiem ze Wam jest ciezko. Moja mama miała czerniaka ale na szczescie u niej wykryto go wczesnie i wyzdrowiła chodzi co jakis czas na badania kontrolne i na razie jest wszystko ok. Wiesz zawsze trzeba miec nadzieje. Kathreen28 no to fajnie ze urlop sie Wam udał pewnie jestes wypoczeta. Magisterka ja miałam juz kiedys wypalana nadzerke ale ona i tak pozniej sie odnowila moj ginekolog powiedzial ze to nie ma sensu wypalac nadzerki przed urodzeniem 1 dziecka bo to pozniej i tak wraca. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Aga przykro mi z powodu teściowej, ale nie wolno tracić nadziei 🌼 Co do nadżerki to miałam wypalaną ale że nie stać mnei było na drogiego ginekologa to poszłam do taniego i wynik taki, że mi nie wypalił. Przynajmniej dwoje innych ginekologów tak stwierdziło. Więc u następnego poszłam na pędzelkowanie, czyli chyba zamrażanie. No i od tej pory "jestem czysta" :) A raczej tak mi sie wydaje, bo jak narazie moja p. Ginekolog nie raczyla mnie zbadac. Mialam miec dzisiaj USG ale stwierdzila ze nie ma takiej potrzeby i za miesiac bede miala. Nawet mnie nie spytala o dolegliwosci, kompletnie nic. Ech jaki ja mam dzisiaj przykry dzień to się w głowie nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam późno ale był ciężki dzień:( dzięki za współczucie👄🌼 nie jest wesoło a właściwie rano wydawało się że ne ma nadziei, okazało się że teściowa miała wylew i jest w śpiączce, wogóle nie oddychała samodzielnie ale byliśmy teraz wieczorem w szpitalu i oddycha sama więc moze jeszcze się wybudzi, no ale lekarz nie robi zbytniej nadziei na zbyt długie życie...:( no ale życie toczy się dalej, staranka są w toku i pojechaliśmy na to badanie jednak, planowo to mój mężuś chciał to zrobić w kibelku na dworcu i żebym ja zaniosła sperme do badania ale jak przyszło co do czego dzielnie wszedł do środka, pani zaprowadziła nas do gabinetu ginekologicznego!! z łazienką i tam moglismy to zrobić, oczywiście byliśmy sami no i łatwo poszło, po godzince wyniki no i........ 4,5ml spermy-> jest ok:) 70mln/ml plemników ->jest ok:) ruch progresywny szybki 50%->w normie:) jedynie jest problem z leukocytami bo norma jest do 1mln a on ma 8,3mln!!! wzięli ta próbkę na posiew i za kilka dni dowiemy się więcej, podobno to się leczy antybiotykami tak więc chyba jest dobrze:) jesteśmy płodni tylko nam nie wychodzi.... ogólnie to jestem dumna z mojego kochania że to zrobił, zwłaszcza gdy z jego mamą jest tak źle ale cieszę się że nie odłożyliśmy tego i wiemy coś więcej... z tą naszą klasąto wiem o tym i wcale mi się to nie podoba...:P w sobotę mam dostać @ i pewnie będzie bo jakoś nie sądzę żeby była szansa że się udało.. madu ty się troszkę na tym znasz.. ja miałam w sobotę w południe usg i lekarz mówił że owulacja już była bo widział ten płyn z pękniętego pęcherzyka no a kochaliśmy się wieczorem. czy była jeszcze jakaś szansa??? no ale objawów zero, czasem zakuło w brzuszku czy piersiach no ale tak miewam często więc to żaden objaw, podpaski już kupiłam:O kathreenka no nareszcie jesteś:) troszkę się rozpisałam;) dobrej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Laseczki :) Aga 🌻 no to super, że badnia wyszły OK. Teraz widzisz, że zwyczajnie się...nie składa ;) A najwazniejsze, że jesteście zdrowi i z Wami dobrze...:) Miłego Dzionka wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !! kathreen - zazdroszczę wakacji, my w tym roku wakacje w domku:( Aga - moim zdaniem jak Twój mąż ma tak dużo leukocytów to powinien jeszcze zrobić badania krwi i moczu żeby mieć lepsze rozeznanie w sytuacji. Podwyższone leukocyty świadczą o stanie zapalnym ale nie koniecznie w fabryce plemniczków, może to być równie dobrze coś z zębem lub czymkolwiek innym. A u mnie ostatnio kataklizmy, mężowi wyskoczyła opryszczka i choć zduszona w zarodku to dwa dni później wylazła centymetr obok, znów od razu posmarowana i się zasuszyła, ale boję się że znów mu gdzieś wylezie więc na razie bez buziaczków:( Opryszczka w ciąży nawet na ustach jest niebezpieczna niestety. A mi między piersiami i pod nimi powyskakiwały takie dziwne plamki, byłam wczoraj u dermatologa i stwierdziła że to łupież pstry, a w ciąży nie można większości leków stosować:( Dała mi taką zawiesinę i mam wszystkie ubrania, pościel i ręczniki wygotować i wyprasować. Super zajęcie na wakacje. Nie wiem skąd to cholerstwo przywlokłam. Powiedziała że w ciąży człowiek się bardziej poci i różne rzeczy wyłażą, a zarazić się mogłam nawet przez przymierzanie bluzki w sklepie. No ale żeby nieszczęść nie było mało to siadam dziś rano do mojego komp i nic, nie wykrywa dysku. Mąż wróci z pracy to zobaczy co się stało, dysk jak dysk ale szkoda danych szczególnie zdjęć:( Ale pomimo wszystkiego mam dziś dobry humor. 🌼143🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼 Aga no superancko, że wyniki wyszły dobrze! To już połowa sukcesu. Świetnie. Matai mogłabym się z Toba zamienić jeśli chodzi o wczasy ;-) . Byłabym przeszczęśliwa spędzając wakacje w domku, ale będąc w Twoim stanie, naprawdę! Co tam wczasy - odbijesz sobie za rok! Miu kochana myślę, że staranka ida teraz pełną parą, co? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :) magisterka - chyba nie trzeba czekać ze staraniami na wyniki cyto ...ja nie czekałam i nikt mi nic o tym nie mowił, także uszy do góry :) Miu - Gratki kochaniutka ❤️ udanych staranek :) Emka - dzięki 🌻 kathreen - też chceeeee foty na maila ! ;) 🌻 z tą naszą klasą faktycznie śmieszna opcja - patrzyłam wczoraj i nikt mojego profilu nie oglądał bu :( ;) ja sama czasem lookne standardowo na profil exsi mojego TZa, ale sama się prosiła zapraszając go do kontaktów - to niech wie ze ma monitoring a co :P aga - 🌻 Gratuluję dobrych wyników Malża, gadalam na ten temat wczoraj z moją ginką i powiedziała, żeby przyjść z tymi naszymi wynikami do niej - to je nam zinterpretuje i tak się zastanawiam, czy by się z nią na boczku nie dogadać, niezaleznie od tego jak te wyniki wyjdą mojemu TZowi, żeby mu powiedziała, że musi bardziej o siebie dbać, zdrowiej żyć i odstawić piwko ;) Taka mala babska ściema ;) Jeśli chodzi o owu i płyn - pytasz czy jest szansa - jasne że jest. Wszystko zależy kiedy ta owulacja była, a obecność płynu nam tego nie mówi, mówi tylko, że była. Bądź dobrej myśli :) matali :) ehhh kochana tak jak pisze kathreen - my wszystkie byśmy się tu z tobą zamieniły na brzuchaty urlop w domku ;) Mój tZ ma łupiez pstry, Clotrimazolem go traktujemy i przechodzi - nie wiem czy w ciąży można, w każdym razie ja się jeszcze nigdy od niego tym nie zaraziłam. Wygląda śmiesznie - jak kot w cętki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :-) Witam Was wszystkie po weekendzie - dla mnie dopiero sie skonczyl, bo po normalnej sobocie i niedzieli dostalam jeszcze jeden dzien wolnego. A weekend minal mi cudnie - bylam na slubie mojej przyjaciolki z liceum (ona byla druhna na moim slubie). W zasadzie 2 dni przemilych wrazen (slub i wesele + poprawiny) - oczywiscie nie obylo sie bez wzruszen... po prostu pieknie... Dodatkowo cale to swietowanie wrpowadzilo nas w bardzo romantyczny nastroj i nie obylo sie bez przytulankek jak juz wrocilismy do domku. Jak jezdzimy do naszego rodzinnego miasta to nocujemy u tesciow, no i trzeba \"sie zachowywac\", bo zawsze ktos jest za sciana :-) Tyle napisalyscie od piatku, ze jeszcze nie zdazylam Was poczytac dlatego na razie kilka slow ode mnie a potem jak nadrobie zaleglosci to jeszcze napisze. U mnie dzisiaj 11dc i z niecierpliwoscia czekam na zamowione testy - pomyslalam, ze sprobuje tych allegrowych, zobaczymy co z tego wyjdzie (a moze akurat malenstwo :-) ) Za jakies 2 - 3 dni chyba zaczne sprawdzac czy juz TEN czas. Mam wrazenie ze ten moj pierwszy cykl staran byl troche przegapiony - chyba po prostu za pozno zaczelismy, dlatego teraz chcialabym skorzystac z podpowiedzi testowej. No to chyba tyle na razie, jak czas w pracy pozwoli to doczytam co tam sie u Was dzieje i wtedy napisze wiecej - jedyne co zdazylam zaobserwowac, to to ze jakas prowokatorka starala sie zmacic nam atmosfere, ale widze ze jej sie nie udalo, wiec to swietny dowod na to, ze mamy tutaj calkiem zgrana, milusinska gromadke :-) Usciski dla Was i do pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu - bardzo mi się podoba pomysł z podpowiedzeniem gince co ma mówić. Może tez to wykorzystam idąc do gina ;-) Wiesz jak to jest - jak my swoim facetom mówimy o piwku, odżywianiu i podobnych sprawach to jest to dla nich zwykłe marudzenie, ale jak im to l powie lekarz, postraszy ich trochę to jest szansa, ze bardziej to wezmą do siebie. Szemka ja tez miałam w piątek ślub (2 z trzech tego lata), ale było... beznadziejnie. Nie będę opowiadać ze szczegółami bo to nie ładnie lecz powiem Wam, ze było okropinie drętwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu dzięki pocieszyłaś mnie troszkę ale i tak ginek zdecyduje czy możemy jak pójdę z końcem lipca na cytologię, bardzo bym chciała w sierpniu spróbować bo wtedy gdyby zdarzył się cud poczęcia to urodziłoby się maleństwo wiosną a bardzo bym chciała wiosną nie latem ale zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82-z pracy
Hej kochane. mataii moj J. tez co jaks czas dostaje łupieżu pstrego i jedyne co mu pomaga to kąpiel w nizoralu. Coś takiego mu zalecił lekarz. Zamiast płynu do kąpania wlewa troche nizoralu i po 2-3 tygodniach po plamach ani sladu. Przynajmniej na jakis czas :) Aga mowilam ze bedzie dobrze. Czyli teraz najwazniejsze to nie stresowac sie i podejsc lajtowo :P Ja wiem ze to sie tylko tak mowi. No ale innej recepty nie ma :) Poza tym mysle ze wszystkie po wakacjach juz bedziecie latac z brzuszkiem :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, nizoralu niestety w ciąży nie można, a clotrimazol w ostateczności. Madu - u mnie to takie małe 2-3 mm brązowe ciapki. Faktycznie śmiesznie to wygląda jakbym się farbą opryskała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, poprawię tabelkę. Jednak ze względu na to iż nie wiem kiedy dostanę następną, bo zmieniła mi się dawka leków, nie wpiszę daty. aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....8...........26. 06......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 19.06 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....12..........??. ??.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.200 9....Bdg dawno się nie odzywałam. Potrzebowałam oddechu i chuba ciąglę potrzebuję. Ale wiem, że się na mnie nie gniewacie :) Trzymam za Was ciągle kciukasy i podtrzymuję Was . Widzę, że sezon urlopowy się zaczął. Super, trzeba wypoczywać. Mój lekarz mówi, że na wakacje najwięcej jest poczęć, więc kochane do dzieła :) Oby się tabelka nr 2 powiększała szybciutko :) U mnie jak już wspomniałam zmieniła się dawka leku. Mam 2 razy dziennie CLO i dostałam na drugą połowę cyklu luteinę. Tabletki działają dobrze. Nie ma komplikacji. W listopadzie (jak jeszcze nie będę w ciąży) idę na laparoskopię. Ale staram się o tym nie myśleć. Dziewczynki buziaczki dla Was serdeczne 👄 Wypoczywajcie sobie, opalajcie się i duuuuuuuuuuużo uśmiechajcie :) Aga - mam nadzieję, że z teściową wszystko będzie dobrze 🌻 i gratuluję wyników męża :) Dziewczynki trzymajcie się wszystkie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja poprawię...co ma być to będzie, a porządek musi być :) Martt trzymaj się ciepło, Tobie też wszystkiego naj... 🌻 i pamiętamy o Tobie... ❤️ ściskam aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....8...........26. 06......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 16.07 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....12..........??. ??.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.200 9....Bdg Kthreenka...cideńka mi przesłalaś Lasencjo ❤️ Jutro napisze cosik bo dzisiaj trochę smigam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Miu jasne ❤️ Mart fajnie, ze wpadłaś! Po clo dużo dziewczyn zaskakuje tak więc bądzmy dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję dziwczynki żeby nie zapeszyć :) Nie nastawiam się ani na ciążę, ani na zabieg na razie :) Czekam tylko urlopu !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie - tym razem udalo mi sie doczytac do konca ostatnie rozmowy. W zasadzie to juz skonczylam prace pol godziny temu, a ze wczesniej nie mialam czasu zeby cokolwiek napisac, to sobie zostalam :-) Pewnie pomysla ze pracocholiczka sie stalam :-) Ale dobrze, niech mysla, tym bardziej ze niedawno zmienilam prace i wlasnie dzisiaj (po 3 miesiacach probnych) podpisalam umowe na czas nieokreslony. Kathreen - szkoda ze impreza Ci sie nie udala. Moja udala sie tak super ze dobrze ze wzielam wolne na poniedzialek, bo mialam po czym odpoczywac :-) Aga - ja rowniez gratutuje dobrych wynikow badan no i teraz jeszcze bardziej trzymam kciuki za Was 🌼 Martt - my sie jeszcze nie znamy, pozdrowionka :-) Zmykam do domu i zajrze tutaj wieczorkiem - wyglada na to ze spedze wieczor sama w domku, bo moj Mezulo znowu musi dluzej zostac w pracy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej humor dziś średni, cały dzień byłam w stresie zeby nie dostać smsa ze złą wiadomością, no ale na szczęście nie stało się tak choć teściowa ciągle w śpiączce:( co do badań, owszem plemniczki są i śmigają do przodu ale jest coś do naprawy, i na razie czekam na wynik posiewu i trzeba by żeby zobaczył to jakiś lekarz no i może faktycznie zrobić by badanie krwi, tylko dokładnie pod kątem czego??? tych leukocytów?? jakoś wąpię żeby się mogło w tym cyklu udać ale wróciła mi wiara że się wogóle uda:) bo skoro ja mam owulację a mój mężuś plemniczki to kiedyś musi się udać;) tylko na tym wyniku też była taka pozycja jak: morfologia prawidłowa i patologiczna i to tez jest złe, bo prawidłowa tylko 15%:O ale za bardzo nie wiem co to znaczy i mam nadzieję ze to też się da poprawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szemka gratuluję umowy:) teraz możesz śmiało zostać mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już doczytałam w internecie o tej morfologii.... to jest prawidłowa budowa plemników i takich mężuś ma tylko 15%:( czyli nie za dużo musze jeszcze doczytać czy to się da czymś poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest dobrze, teściowa umiera:( to kwestia godzin lub dni... przerzuty raka łącznie z wylewem wykańczają jej mózg... nie moge sobie znaleść miejsca... mąż był w szpitalu z tatą i został na noc z nim nie dociera to do mnie, jeszcze nie dawno chodzila w sobotę poszła jeszcze coś w pole pooglądać(mieszka na wsi) a w niedzielę koniec właściwie.... wczoraj jak tam byliśmy to leżała taka bezbronna w tym łóżku i spała.... tylko że nie ma szans żeby się obudziła:( jest mi naprawdę bardzo smutno:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, strasznie mi przykro z powodu Twojej teściowej. Nawet niespecjalnie wiem co powiedzieć, żeby Cię pocieszyć... nigdy nie byłam dobra w słowach... szczególnie w trudnych sytuacjach i chyba lepiej po prostu BYĆ niż paplać nie wiadomo co... dlatego wiedz, że cieplutko myślę o Was i mam nadzieję, że te myśli sprawią, że będzie Ci chociaż troszeczkę mniej smutno... A co do bycia mamusią, to muszę powiedzieć, że musiałam uważać czytając i pisząc na forum z pracy (szczególnie, że forum ma dosyć duży i jednoznaczny tytuł), żeby koledzy (bo w swoim dziale pracuję tylko z facetami) nie przyuważyli i nie zaczęli plotkować za wcześnie :-) Jak będzie taka potrzeba to się dowiedzą. Ale najważniejsze właśnie jest to, że mam papier w ręku więc mogę spokojnie działać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że wracając z pracy zajrzałam do skrzynki na listy i okazało się, że już przyszły do mnie testy owu - to te tanie z allegro. Jeszcze nie rozpakowywalam pojedynczych opakowań, ale jak obmacałam je dokładnie, to mam wrażenie że troszkę inaczej wygląda jak ten co kupiłam normalnie w aptece - LH Test. Jeszcze ze 2 dni i otworzę żeby się przetestować (chyba że mnie ciekawość zeżre wcześniej i będę chciała sobie go obejrzeć przed terminem testowania), to przy okazji porównam z tymi z apteki (teraz nie chciałam otwierać, żeby jakieś zarazki mi na to wlazły i zepsuły wynik testu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szemka dziękuję🌼 potrzebna jest mi czyjaś obecność, bardzo mi smutno bez męża ale rozumiem że tam został, z moją przyjaciółką kontakt nam się poluźnił jak wyjechała za granicę i z powodu jej zachowania jakoś nie mogę się przed nią otworzyć jak dawniej i jestem sama jest mi naprawdę smutno.... masz rację że w takich chwilach czasem wystarczy że ktoś jest obok... wiem że to nie forum na ten temat ale trochę się z wami zżyłam i czułam potrzebę zwierzenia się wam.... a co do testów z allegro to one są inne takie cieniutkie paseczki, kiedyś były w reklamie mydła papierki lakmusowe i one są podobne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki, Aga, wybacz ze zamilklam wczoraj ale padl mi net i niestety nie udalo mi sie go juz postawic na nogi przed pojsciem do lozka - moj Mezu cos sie bawil, ale nawet nie wiem czy cos zdzialal. A dzisiaj od rana w pracy urwanie glowy - dopiero teraz mam chwile zeby cos napisac. A jak Ty sie trzymasz Kochana? Mam nadzieje, ze spalas chociaz troche w nocy... sen zawsze pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, wczoraj już nie dopchalam się do kompa Mart - 🌻 wpadaj częściej kochana kathreen - skrobnę cosik zaraz na maila :) szemka - daj znać jak tam testy allgrowe - sama jestem ich ciekawa. aga - mi równiez bardzo przykro. Bądź dzielna i bądź przy swoim M - teraz to ciężki czas dla niego ...ściskam Cie mocno ❤️ poprawiam tabeleczkę i zmykam do roboty bo sajgoniasto dziś mam :O aczkolwiek będę zagladać nie ma totamto ;) aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....9...........24. 07......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 16.07 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....12..........??. ??.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....przerwa.....x... ..........śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.200 9....Bdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) No ja po euforii sikania...przysiadłam wczoraj i to mocno. Mój M poszedł do lekarza, tego od depresji :O i powiedział o staraniach i ta baba powiedziała, że przy tych lekach to lepiej nie...a to oznacza, że dopiero od sierpnia możemy... Czyli na nic testy owu, na nic dwa cykle...kolejne :O Wiem, że to nie jego wina (sama go do tego lekarza wysłałam), ale... pokłóciłam się z nim o to... że 4 lata zwlekał, nie chciał...a teraz kiedy już jest ostatni gwizdek, że tak powiem i obydwoje bardzo chemy to...o taki kwiatek :( Eh... tak mi szkoda tego straconego czasu, ale to już się nie wróci...:O i nic nie mogę zrobić ...żal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale piękny dzień dzisiaj a tu w pracy trzeba siedzieć.. a na weekend znowu ochłodzenie zapowiadają niestety. Madu czekam w takim razie 🌼 Miu kochana nie martw się - co ma być to będzie. Rozumiem Cię doskonale bo każdy miesiąc jest na wagę złota - szczególnie jak bardzo pragnie się dziecka to wlecze się ten czas jak nie wiem. Ja z koleii załatwiłam sobie wizytę u lekarza specjalizującego się tylko w bezpłodności (podobno bardzo dobrego, ale to się okaże) no i najpierw Pani mi zaproponowała wizytę za 3 tygodnie a po moich prośbach i błaganiach zmieniła łaskawie na 14.07. Dałam telefon do tej kliniki mężowi i zadzwonił do mnie przed chwilą z wiadaomością, że... mam wizytę w piątek o 14. Nie wiem jak on to zrobiła i co on jej tam na opowiadał ;-) mniejsza... najważniejsze, że będzie wizyta! Hurra. W sobote mam dostać @ więc może już nowy cykl na jakiś dopalaczach zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×