Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Aga ale możesz pokazać zaswiadczenie ze jestes w ciazy i do konca ciazy masz umowe pewną, bo jestes chroniona i nie moga Cie zwolnic. Nie przejmuj sie, wazne zeby z dzidzia bylo wszystko OK a pracy sobie pozniej poszukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej tak mi sie wydaje, poszukaj na necie jakie sa przepisy bo nei chce Cie w blad wprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila on mnie nie zwolnił, tylko skończył mi się okres próbny a to zmienia postać rzeczy, gdybym miała skończony 3 miesiąc to musiałby mi przedłużyć a jestem na początku drugiego więc prawo mnie nie chroni jest mi przykro ale nic nie zrobię, już mi złość przeszła najważniejszy jest dzidziuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga przykro mi ze nie dostalas nowej umowy ale teraz bedziesz mogla wypoczywac. Trzymaj sie i Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę się zarejestrowac w urzędzie i nie zmartwiłabym się gdyby coś się znalazło;) zwłaszcza ze nie mam pojęcia co ja będę robić całymi dniami w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja swagierka poszla sie zarejestrowac do Urzedu i jej powiedzieli zeby lepiej szukala pracy na wlasna reke bo oni nie maja ofert pracy dla Ludzi z wyzszym wyksztalceniem. Moze u Ciebie bedzie inaczej. Ja jestem w 31 tyg. i jeszcze pracuje bo nie chce sama siedziec w domu jeszcze sie dobrze czuje wiec dalej pracuje. Pozdrowionka i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez pewnie nic nie znajdą ale przynajmniej będę ubezpieczona a w domu to pewnie oszaleję z nudów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta, faktycznie cos sie zaczyna powoli dziac - i bardzo dobrze :-) Aga, bardzo sie ciesze, ze Wam sie udalo. Teraz musisz dbac o siebie i malenstwo i wszystko bedzie OK. Kiepsko ze nie przedluzyli Ci umowy, ale chyba lepiej znalezc sobie jakies zajecie w domu/gdzies na miejscu niz przemeczac sie w pracy daleko od domu. No i oczywiscie koniecznie lec do urzedu chociazby po to zeby miec ubezpieczenie. Jak Ci prace znajda, to dobrze, ale przynajmniej bedziesz miala pewnosc, ze masz zapewniona jakas (jaka by nie byla) opieke. No i fajnie ze U Ciebie Kamila i Samanta wszystko dobrze z malenstwami. U mnie na razie bez zmian :( Wlasnie zaczynam kolejny cykl, moze tym razem sie uda... Zeby temat topiku byl aktualny, to trzebaby sie sprezyc, bo to ostatnia szansa w tym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szemka jak miło że się odezwałaś:) mam nadzieję że do końca roku zajdziesz w ciążę:) dziś własnie byłam w pracy oddać ubranie i koniec mojej kariery tam:( trochę mi smutno ale najbardziej to się wkurzyłam że kierownik nie miał odwagi się z nami spotkać tylko kazał to załatwić swojemu zastępcy!!:O chciałam się zarejestrować w urzędzie pracy ale nie mam świadectwa pracy więc nie mogę, no więc czekam, na szczęście do lekarza moge iść nawet w przypadku braku ubezpieczenia bo jestem w ciąży tylko zła jestem jestem tez że nie dostanę zasiłku dla bezrobotnych bo z poprzedniej pracy zwolniłam się sama, więc dostanę dopiero po 90 dniach a na razie mężuś się ofiarował że będzie mi dawał kieszonkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szemka to ja trzymam kciuki zeby Ci sie udalo 🌼 Aga hehe Twoj maz widze ma poczucie humorku skoro ofiaruje Ci kieszonkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bedzie dobrze teraz masz czas dla siebie. kamila82 hej jak tam u Ciebie ze spaniem bo u mnie ciezko, mala sie kreci czesto w nocy i nie daje mi spac. No i czeste wstawanie do toalety tez daje sie we znaki. Mamy bardzo zblizone terminy moze urodzimy w tym samym czasie ;) ja mam 2 terminy Irlandzki lekarz wyznaczyl mi termin na 1 lutego a Polski na 24 stycznia. Szemka trzymam kciuki zeby jeszcze w tym roku udalo Ci sie zajsc w ciaze. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ze spaniem ciężko :( Strasznie bolą kości łonowe i mam wrażenie że zaraz mi dzidzia wypadnie :/ Przy każdym przewrocie z boku na bok się budzę, mały czasami w nocy kopie strasznie i wtedy też co chwilkę do wc wstaję po to, żeby oddać kilka kropel. I kurcze juz sie nie moge doczekac, poza tym ciaza - fajny stan ale na poczatku ;) Teraz to już mnie wszystko męczy, schody to dla mnie masakra nie wspominając o rozstepach ktore mam chyba wszedzie mimo ze sie smaruje oliwka. No ale modle sie zeby tylko dzidzia dotrzymala do tego stycznia :) Ja według USG mam na 17 stycznia termin wiec zobaczymy jak to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza, nawet mnie nie zbadał tylko zobaczył to usg, wypisy ze szpitala i od razu wypisał mi skierowanie do szpitala!!! wiem że nie powinnam się martwić na zapas ale ja od zmysłów odchodzę, tak bardzo się boję.... nie mam siły żeby znów ten koszmar od nowa przeżywać.... czekam na męża pojedziemy dopiero po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczeta za Wasze cieple slowa i kciuki :-) Boje sie tylko, ze kolejny raz cos nam tak wypadnie ze nie bedzie czasu zeby sie postarac, zeby potem miec powod na czekanie na brak @ - troche zamieszlam, ale staram sie myslec pozytywnie :-) Aga, nie denerwuj sie na razie, bo nic jeszcze nie wiadomo (tym bardziej ze lekarz Cie nie zbadal). Moze to nawet i lepiej ze lekarz od razu Cie wysyla do specjalisty - niech wszystko sprawdza, zbadaja wlasnie po to, zebys juz wiecej nie musiala przechodzic przez ciezkie chwile. A poza tym pomysl o sile pozytywnego myslenia - musi byc dobrze i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja nie mam ubezpieczenia i niby mam prawo do bezpłatnej opieki medycznej ale i tak mam obawy czy mnie przyjmą jutro mnie pracodawca męża zgłosi do ubezpieczenia ale dopiero jutro, ja się chciałam zarejestrowac w urzędzie pracy ale nie miałam świadectwa pracy i nie mogłam jeszcze mam nadzieję że długo tam nie posiedzę, zreszta jak będzie sytuacja beznadziejna jak poprzednio że nic się nie poprawiało to się wypiszę sama nie będę tam leżeć bez potrzeby bo zwariuję a dopiero w piątek moja siostra poroniła.... ja nie wiem dlaczego ten rok dla mojej rodziny jest taki okrutny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie martw sie na zapas. Opieke w ciazy masz zapewniana wiec sie nie przejmuj tym. No i dobrze ze lekarz od razu dał Cie na obserwacje, lepiej dmuchac na zimne. Daj znac jak wyjdziesz jak sie czujesz i w ogole. Pozdrawiam i 3maj sie cieplutko i nie zamartwiaj! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mowiac niespecjalnie sie orientuje jak to ubezpieczenie dziala, ale chyba jak masz skierowanie to powinni Cie przyjac - w koncu panstwo musi Ci zapewnic opieke. A poki co to tak jak napisalas - lekarz Cie nie zbadal, wiec w ostatecznosci pojedziecie do szpitala jutro (chociaz trzymam kciuki zeby dzisiaj wszystko sie udalo). A dowiadywalas sie kiedy pracodawca moze wystawic Ci swiadectwo pracy? Wydawalo mi sie, ze powinno byc wydane pracownikowi w dniu zakonczenia pracy (ale moge sie mylic). Moze da sie jakos pospieszyc pracodawce, zebys mogla sie zglosic u urzedzie? Teraz im szybciej tym lepiej dla Ciebie. No i wiem, ze to trudne, ale wazne, zebys sie nie denerwowala za bardzo na zapas. No i staraj sie zakladac od razu najgorszego... Faktycznie strasznie duzo przykrosci Ciebie i Twoja rodzine spotkalo w tym roku - moze pomysl ze ten rok sie juz prawie konczy, a kolejny bedzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymaj sie bedzie dobrze. Ja mysle ze to dobrze ze lekarz odrazu dal Ci skierowanie do szpitala bo tam bedziesz miec wszystkie badnia i bedziesz miec dobra opieke aby tym razem sie wszystko udalo. kamila82 no ta ja tez juz sie nie moge doczekac malej bo po calym dniu jestem strasznie zmeczona. puchna mi nogi i wszystko mnie boli. Cieszylam sie ze nie mam mdlosci i wszytsko jest super ale koncowka to masakra. a rozstepy tez mam a mam tone kremow na rozstepy i nic nie dziala. Szemka mysl pozytywnie i bedzie dobrze. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dawno nie pisałam, ale czasem tu zaglądam :) Chciałam się pochwalić że mam już mojego szkraba po drugiej stronie brzucha. Jest słodka, na razie tylko je i śpi i robi śliczne minki. Kamila Samanta - końcówka ciąży ciężka, wypoczywajcie ile możecie bo po porodzie nie będzie już przespanych nocy:) Ale jest cudownie mimo zmęczenia. Aga - tym razem będzie dobrze z dzidzią. Trzymam kciuki za to maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matai no gratuluje :) Ja jeszcze miesiac sie musz pomeczyc ale powiem wam ze zaczynam dola lapac strasznego, wszystko mnie boli, spac nie moge i jestem do niczego :( Ale Ci dobrze, tez juz bym chciala tulic mojego Wiktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mataii gratuluję z całego serca🌼 i tak troszkę zazdroszczę:) dziś wróciłam ze szpitala i mój dzidziuś jest cały i zdrowy:) ma całe 9,1mm;) i ma cudowne serduszko które mocno bije:) jestem bardzo szczęśliwa:) i mam nadzieję że moje szczęście się nie skończy i za kilka miesięcy bedę mieć swojego szkraba przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii -> gratulacje 🌻 Aga -> bardzo się cieszę i trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - musze przyznac ze jestem pozytywna w zasadzie przez wieksza czesc cyklu, troche jednak miewam sie gorzej gdy zbiliza sie chwila prawdy. Moze jednak tym razem bedzei inaczej. Matai - gratuluje coreczki, a jak sie nazywa? Aga - super wiadomosci, widzisz, tak sie obawialas, a jednak sie okazalo, ze ta wizyta w szpitalu dobrze Ci zrobila, bo malenstwo jest pod kontrola, a i Ty sie uspokoilas. Teraz tylko musisz bardzo o siebie dbac, kontrolowac sie regularnie i wszystko bedzie dobrze. Mocno trzymam kciuki za Ciebie 🌼 A ja dzisiaj wybieram sie do gina, chyba bardziej kontrolnie niz z czyms konkretnym. Jak bylam ostatnim razem - w momencie gdy postanowilismy zaczac starania - to lekarz powiedzial, ze jak zaczniemy starania od razu i nie bedzie wychodzilo, to po wakacjach powinnam sie zglosic na kontrole. A ze ja mialam problemy poczatkowo z poznaniem swojego rytmu, dni plodnych, a potem roznie wychodzilo z czasem w tych dobrych dniach, wiec ta powakacyjna kontrola troche sie przesunela. W sumie teraz jestem w trakcie dni plodnych wiec sobie dzialamy, no i mam nadzieje, ze wreszcie cos z tego wyjdzie, ale pomyslalam, ze dobra rada lekarza nie zaszkodzi. Tak wiec dzisiaj po pracy pedze na wizyte. Zmykam teraz troche popracowac, bo pewnie bede chciala sie zerwac chwile wczesniej, Pozdrowionka cieplutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - super że z dzidziusiem wszystko w porządku, za kilka miesięcy i Ty będziesz już mamą :) na razie ciesz się ciążą bo to cudowny czas który bardzo szybko mija. Ale też czas ciągłego zamartwiania się, przynajmniej u mnie bo miałam ciążę zagrożoną, ale udało się. Kamila - ja ostatni miesiąc nie mogłam spać tak mi biodra bolały i kręgosłup, wracałam się w łóżku z boku na bok, no i co godzina spacer do łazienki, a ręce mi puchły i drętwiały że nie mogłam utrzymać kubka jak się w nocy chciałam napić. Ale to wszystko nic - szybko o tym zapomnisz:) Szemka - nazywa się Karolinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataii to że ciąża to czas zamartwiania to akurat wiem bo cały czas drżę czy wszystko jest dobrze, umówiłam się do lekarza dopiero na 8.I i chyba zeświruje do tego czasu, najlepiej gdyby usg można było robić codziennie:D niestety moja ciąża jest trochę ciążą podwyższonego ryzyka ale mam nadzieję że mimo tego wszystko skończy się szczęśliwie a Karolinka jest bardzo ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii gratulacje coreczki. ja juz sie nie moge doczekac kiedy mala sie urodzi. jestem strasznie zmeczona. mam caly czas opuchniete rece i nogi. wszystko mnie boli, nie moge spac. No i wstawanie czesto do toalety mnie wykancza. poczatek byl super bo czulam sie swietnie zero mdlosci i wszytsko bylo ok. Teraz mam dosyc. Mala bedzie duza albo urodze wczesniej bo wedlug pomiarow jest 2 tyg. do przodu. Nie bede mogla miec znieczulenia epiduralu bo mam tatuaz na kregoslupie. Bylam mloda i glupia i wtedy nie myslalam o tym ze to moze kiedys mi zaszkodzic. ogolnie mam juz dosyc i jak mi sie uda to chyba poprosze o cesarke bo jak mala bedzie duza to nie wyobrazam sobie rodzic bez nieczulenia. Aga super ze twoja dzidzia i rosnie i wszytsko jest ok. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×