Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Hej babeczki weszłam na chwilę a tu temperaturta wrzenia na topiku! Oj gorąco się zrobiło. Ja mam dzisiaj strasznego powera, latam jak persching po biurze, zrobiłam porządki u siebie. Fajny odświeżacz powietrza kupiłam o zapachu świeżego prania. Pachnie wszędzie tak jakby pranie wypłukane w Lenorze było rozwieszone. Uwielbiam ten zapach. Jejku trzymam za Was kciuki z całej siły i też mam wrażenie, że pokażą się Wam (kamili i Miumiu) 2 krechy. Nie mogę się doczekac wiadomości!!!! Dzisiaj idę do lekarza dokończyc monitoring (19 dc) ale nadziei nie mam, że ten pęcherzyk pękł tak więc czeka mnie kolejny miesiąc prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathree miło, że wpadłaś...monitoruj to jajeczko, bo może będzie jeszcze dobrze... czasami sa podwójne jajeczkowania np. Ta natura lubi płatać figle... Powiem szczerze, że ja się czuję fatalnie...jestem spuchnieta cała, ciasno mi w ubranku bardzo, jakby cała woda w organiźmie się zatrymała... ale caly czas myślę, że to wszystko co czuję może być przez leki...:):):) Jak ja wytrzymam do jutra??? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MIUMIU I KAMILA trzymam kciuki za jutro.......ale byłybyście szczęściary czego Wam oczywiście życzę Sprawdzę rano wieści od Was...ojej nie mogę się doczekać!!!!! Bądźcie dobrej myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja wróciłam z pracy i musiałam zaraz wszystko przeczytać a trochę naskrobałyście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zatrzymanie wody w organiźmie jest straszne... Czasem wstaję rano i wyglądam ok. a w drugiej fazie cyklu no poprostu koszmar! Nawet myślałam już o tym żeby wziąć coś na odwodnienie w tych dniach fura.. coś tam. Oby się Twoje słowa spełniły z tym podwójnym jajeczkowaniem. Chociaż naprawdę nadziei za wiele nie mam w tym cyklu. Dam znać dziewuszki Miumiu a jak Twoja temperatura? Mierzyłas moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82 - z pracy
Dzieki dziewczynki za cieple slowa, mam nadzieje ze was i siebie jutro nie zawiode ;) A teraz lece po mojego Miska 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękki Dziewczynki za ciepłe słowa... 🌻 Kathreenka ten na fu...to chyba furagin, ale ja go nigdy nie brałam, bo czegos takiego jak teraz nie miałam... Fatalnie mi się siedzi już dzisiaj w pracusi...wszytsko mnie męczy...:( i denerwuje...kręcę się na krzesełku strasznie no i mam zgagę, eh... chce do domku już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKIE???????? hehe Oj zgaga i przy pierwszej ciąży mnie poprostu masakrowała, ale teraz...ciagle zwalam na leki które biorę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki podobno jak się ma zgagę,to urodzi sie dziecko z włosami, podobno te włosy tak podrażniają przełyk:D tak wyczytałam na jakimś kafeteryjnym topiku o przesadach zwiazanych z ciążą płakałam ze śmiechu jak to czytałam:D:D😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - ja dostalam od endo lekkie prochy na odwodnienie - mam je brać od 18 do 28 dc. Jeszcze nie bralam bo się zlisiłam ostatnio i zapomnialam ;) kamka - ja to mam do ciebie prośbę wiesz..jak będziesz miala chwilę kiedyś wolnego (jawnie nie śpieszy się ;) ). Skrobnij cos na temat swojej cc - jeśli to nie jest dla ciebie krępujące oczywiście. Pytam, bo jak pisalam wczesniej tez mnie to czeka i \"nieco\" mam cykora... Wiecie tak się zastanawiam i tu pytanie - mieszkam na 3 piętrze bez windy... Co ja w ciąży zrobię? Szczegolnie w tych ostatnich miesiącach? A potem z wózkiem i dzieckiem? Nie mam gdzie na dole wóżka zostawić więc będę musia wszystko tachać w te i nazad. Wiem, że to z deka za wcześnie na takie myśli, ale nie daje mi to spokoju, szczególnie jak wracam z siatami ze sklepu... Jak sobie takie kobietki radzą? I to np jeszcze po cc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jakie imię?:) -1976- - tez czytalam ten topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu...no nie jest lekko...sama sobie Kochanie odpowiedziałaś, jak pisałaś o swoich zakupach teraz. No to bedzie męczące...bo..najpierw dziecko zatachać, potem siatki, a na koncu wózek...chyba taka kolejnośc :P Moja koleżanka ma ten problem...mieszka na 4 bez windy i stara się o dzidzię i jednocześnie rozglada się nad zmiana mieszkanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwoje dzieci i trzecie pietro--tak było:( wózek na dół,biegiem na górę,ubrać siebie i malucha i taka mokra biegiem na dół czy wózka nie ukradli:) po spacerze:dylemat co wartosciowsze?dziecko czy zakupy??to co było mniej warte zostawało na dole,z tym cenniejszym biegiem na górę,potem jeszcze dwie rundy ,w tym jedna z wózkiem:D:D teraz 1-sze pietro wiec dam radę okolica\"uczciwa\" miumiumiu🌻 czekam:) na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to moj 3 cykl staran i chyba znowu sie nie udało. 24 lutego powinnam dostac okres a od wczoraj mam lekkie plamienia wiec mysle ze okres bedzie tylko troche pozniej pewnie za bardzo chciałam zeby sie udało. Trzymam kciuki za wszytskie oczekujace. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82 wiesz mam teraz jakies dziwne plamienia wiec nie wiem czy test był by wiarygodny. Robiłam test dzien przed oczekiwana @ i był negatywny. Poczekam chyba jeszcze i zobacze czy bede miec normalny @ albo plamienia sie skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....3............25.01..... Irlandia BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....3............24.02.. ... Irlandia BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR ok zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zaproszenie kamka82 dobrze jest z kims pogadac. Mam nadzieje ze nam sie nie długo uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Samanta! Madu - a nie pamiętasz nazwy tych leków od endo? Tak z ciekawości. Miumiu zgaga do tego - no teraz to już jestem prawie pewna ;-) Ja tez miałam podobna sytuację. Mieliśmy okazję zamienić mieszkanie na większe, ale było na 3 piętrze bez windy.. I mimo tego, ze było to juz ponad rok temu to też przeszła mi mysl co będzie kiedyś z wózkiem i z dzieckiem ... Pewnie jest to uciązliwe, ale do przeżycia. I tak mamy świetne warunki w porównaniu do tego co było chociaż 30 lat temu. Pieluchy tetrowe, pranie ręczne, często brak ciepłej wody. A teraz -same luksusy ;-) pampersik, elektroniczna niania koło łózeczka, wózki wypasione na resorach, praleczka, zmywareczka nic tylko dzieci rodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka ja też nakłamałam, że staram się od ponad roku bo inaczej mało kto poważnie podchodził do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez byłam u lekarza i mi powiedział ze pół roku to normalne i ze jak po tym czasie sie nie uda to mam przyjsc. Naprawde myslalam ze teraz sie uda bo jak bylam u lekarza to mi powiedzial ze mam owulacje i ze mam wieczorem dzialac. Chyba za bardzo sie nastawilam. No ale nic innego nie pozostaje jak starac sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jutro świetujemy wasze 4 kreseczki??? :) my wczoraj mieliśmy cudny wieczorek i oby był owocny:) na razie nie mam myśli czy się udało czy nie, w pracy taki młyn że prawie nie miałam czasu myśleć o tym, ale to raczej dobrze... choć pracę mam taką że z chęcią poszłabym na zwolnienie zwłaszcza że praca jest ciężka bo fizyczna... Samanta jesli masz tylko plamienia to możesz być w ciąży bo tak się zdarza:) a teścik czasem wychodzi negatywny, na pozytywny czasem trzeba poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka kazdy to mówi i każda z nas to wie ale nie da się nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mozna sie zablokowac psychicznie ale ja nie potrafie o tym nie myslec. Nie potrafie sie wyluzowac. Najgorsze jest to ze jak człowiek chce to tak szybko nie ma. Kamka82 ty juz masz maluszka jak sobie radziłas ze stresem za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×