Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Kathreenka ja poprosu świruje już z tej....niewiedzy, hehe Trzymam się jednak, ale ...ledwo, ledwo, hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sama jestem taka ciekawa mówię Cii.. Ale dzielna z Ciebie kobitka , że się trzymasz! A jak Twój jajnik powiedz? Pobolewa Cię nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja tylko na chwilke wpadam zagladnac do was co tam u was slychac! miumiu ja nie wiem jak ty wytrzymujesz. Ja cos czulam ze sie udalo i zrobilam test 4 dni przed spodziewanym @ i wyszedl + :) widzisz jaka ja niecierpliwa.. nie martwcie sie dziewczyny jestem pewna ze dla kazdej za niedlugo nadzejdzie czas brzuszkowania :) i trzymam kciuki zeby to bylo jak najszybciej!! U mnie wszystko ok, dalej mam nudnosci tak mniej wiecej do obiadu, potem juz troche lepiej :) no i jestem do niczego... M mowi ze dobrze ze poczytal troszeczke o ciazy w ksiazeczce ktorej dostal od mojej siostry (mlody tatus czy cos takiego:)) bo by sie martwil ze mi ostatnio na seks nie chce sie za bardzo.. hihi... a chociaz tak to wie ze to normalne (no i mnie tez to uspokoilo! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wszyscy wiedzą że moje cycochy przybrały rozmiary gigantomanii, jakieś 75H myslę teraz mam, bo ostatnio jak kupowalam miałam 75G i mi zniego wszystko górą wypływa, hahahaha No cóż sama Kochanie nie wiem, bo to tak się człowiek sugereuje i myśli...o zakuło, zabolało...a zgaga i tak się nakręcam.... wiesz, że jestem urodzoną optymistką i nie biorę pod uwagę, że mogłoby być inaczej :):):) Więc czekam do piatku tylko na potwierdzenie....a jak.... mogę chyba co nie, hihi :):):) Tak sie miło ponakręcać, a co będzie...teraz to tylko Bóg raczy wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo 🌻 Fasolinko :):) fajknie Ci... no widzisz ja ewentualne rozczarowanie, którego wcale nie biorę pod uwagę, hehe odwlekam....:):):) Choc skręca mnie jak nie wiem co......!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03..... śląskie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam kolejne wyzwanie...Panowie mi załozyli w dwóch pokoiczkach połaciowych kaloryferki ...i to był zeszly tydzień....dzisiaj Pan przychodzi co okna ma wstawić, które juz czekają w piwnicy....i tak się cieszę, że może po coś to robię.... :P Mój M to mjuz dzisiaj był naprawdę zły, że nie zatestowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję że marzec będzie dla wielu z nas szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję że marzec będzie dla wielu z nas szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu serdecznie widzę ,że masz termin @ na 3.03 kto wie może już jest w brzuszku miła niespodzianka!!! Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agusia 79 Chyba ostatnio za dużo o tym myślę,byłoby superr!!! Ale nie wiem bo od zeszłego tygodnia dziwnie kuje mnie w brzuchu tak jak na @,dziś np.też delikatnie mnie kuje lewy jajnik i troszkę bolą piersi no ale w niedziele ma przyjść @ to chyba normalne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Witam wiosennie 🌻 za oknem słońce, przydałoby się parę nowych ciuchów, bo znowu nie mam co na grzbiet włozyć :P Ja tez już niecierplia, poskręcana w słupelek, ale temp.mi dzisiaj spadła, więc chyba małpiszon przyjdzie 😠 Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące i witam serdecznie nowo przybyłe. Buziaki wiosenne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka to działamy w przyszłym m-cu razem. W tym szłam łeb w łeb z Madu, ale u mnie nici ze starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w pracusi..plaża, ciagle i wciąż...:( Budżetu qrka nie mogą podpisac i siedzimy... Gby mnie dali budżet zaraz bym szybciutko sie zorganizowała :P hihi Jeszcze tylko 1,5 godzinki.... i zaraz bedzie środa...potem czwartek i.... wszytsko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka - fajnie, ze mały odzskuje siły Ja wiedząc,że się w tym tyg. nie udało to chciałabym żeby @ już dzisiaj przyszła ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka- do 10.03. jest jeszcze trochę czsu myśl pozytywnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny:) wczoraj zrobiliśmy sobie przerwę, ale się boję czy dobrze bo na teście kreseczka jest jakby ciut węższa niż wczoraj i boję się ze przegapiliśmy owulację:( chciałam żeby plemniczki nabrały mocy a moze nie będzie na co:( choć z drugiej strony czuję dziwne jakby kucie w piersiach i okropne kucie prawego jajnika więc może nie wszystko stracone nie wiem sama.... ale psychicznie w miarę ok, wczoraj w pracy prawie płakałam jak usłyszałam od jednej dziewczyny: będę mieć dzidziusia:( a dziś rozmawiałam z nią i nawet czułam się dobrze, nie płakałam choć zazdroszczę jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tez trochę cykle wydłużały ale ostatni już był regularny, więc to chyba dobrze świadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka widziałam wczoraj dwie równe kreseczki:) więc dziś działamy:) wiem że może jestem denerwująca ale boję się że coś zrobię źle, pierwszy raz używam tych testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie robić??? mam dzisiaj takie dziwne uczucie jakby miało się wydarzyć coś wyjątkowego:) no bo gdyby się udało to powstałoby nowe życie więc to jest wyjątkowe:) niby się nie nastawiam że na pewno się uda ale czuje lekkie zdenerwowanie przed dzisiejszym wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×