Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

To pewnie było do miumiumiu - ale ja tez oczywiście TRZYMAM KCIUKI ! Daj znac po powrocie od gina - myslę, że nie masz sie co bać i to był zwykły dominujący pecherzyk z tego cyklu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen, Madu...:):):):) Ja siedze i mnie ciekawośc zżera...moja koleżaneczka co to zaczęła jakos tak zaraz po mnie owulacje i wczoraj sie skusiła na test i wyszła jedna kreska...:( mówiłam, że za wczesnie, dlatego ja tez nie robię. Ze strachu trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu ja naprawdę trzymam kciuki za Ciebie i wierzę ze masz już swoja upragniona córeczkę w sobie. Z testem jednak bym poczekała - wiem, że kusi bo sama nie raz nie wytrzymywałam i robiłam. terza sobie obiecałam,ze dopiero jak mi sie spóźni okres 2-3 dni to zrobię. Poczekaj chociaz do 28 -wtedy masz dostac, prawda? A jakie masz przeczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!!! Za wszystkie które mają testować trzymam kciuki!! Ja też cały week się \"starałam\"ale niestety już od dzisiaj STOP:( a myślę,że jeszcze są te właściwe dni!!Niestety ja załapałam jakieś wirusko i czuję się kiepsko :(( mój M także więc MASAKRA!!!! no ale cóż w listopadzie Maleństwa nie ujrzę widocznie tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M zadzwonił i prosił, abym jutro zrobiła test, który ON mi zakupił, bo On nie może już wytrzymac :):), hehe A dziewczynki jaką ja z nim walkę przeszłam, na 8 miesięcy się z domu wyprowadził głównie z tego powodu, że chciałam a On nie....A teraz... sam czeka, chce i się stara. I zrozum faceta....:P Ja się czuję jak na @ tylko bardzije mnie bola piersi i jakas taka totalnie ospała jestem, ale to może być i to, że jednak biorę duzo leków...tzn ta luteine i to na b.... do lekkiego zbicia prolaktyny no i byłam przeziebiona przecież... :( sama nie wiem co czuję.. Kathreen ja jestem twarda sztuka, hehe i nie zrobie testu przed piatkiem chocby nie wiem co.... nie chcę rozczarowania...a i tak już niczego nie zmienię :) Prawda? Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agusia, no to przykro... kuruj się i sie nie martw. Może na Boże narodzenie będziesz miała jajko z niespodzianką :))) :P cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu rzeczywiście twarda sztuk z Ciebie ;-), ale jeśli baaaardzo chcesz to zrób test. Tylko nie chciałabym żeby był zrobiony za wcześnie i abyś była rozczarowana. Mówie to po moich doświadczeniach z brakiem cierpliwości. A co do mężusia i dziecka to u mnie walka tez trwała długo. Kiedyś Wam pisałam, że mam duzo starszego męża i poprostu już nie chciał sie "bawić w pieluchy" a teraz? Pyta czy juz zaciążyłam, odlicza dni do okresu a jak mam dni płodne to nie załatwia żanych spraw tylko siedzi w domu i .. pracuje mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Agusia to sie kuruj 🌼 miumiu testujesz w piatek? To ja dzien po Tobie ;) Zobaczymy co nam wyjdzie. Juz prawie koniec poniedzialku jeszcze tylko wtorek, sroda ... itd :P A ja sie łapie od czasu do czasu za brzuszek tak jakbym juz w ciazy byla, wariatka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen...pamietam to z Twoim Mężusiem...mój choc młodszy ode mnie, tak samo argumentował...po co nam dziecko? Pieluchy, wstawanie w nocy itd. Ty masz syna, ja mam syna...wystarczy, ale ja jestem...twarda sztuka :):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamila :):):) Oj, ale my to przezywamy...mnie coś jajnik zakuł dzisiaj i juz myślę sobie, że po ptokach...:((( Tak Kochana ja w piatek postanowiłam jak nie będzie@, której i tak ma nie być w czwartek..prawda? ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testujcie obie w piątek bo w weekendy nie ma dostępu do internetu a ciekawość by mnie chyba zżarła - chyba do kafejki albo do sąsiada pobiegłabym sprawdzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen..oby Twoje słowa były święte ❤️ Zmykam dziewczynki na jakąs godzinkę...bo ja mam fajrant :P no i musze na wioseczkę dojechać :P do domku... Narka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka Ty to chociaz już masz maluszka... Za którym razem udało Ci się zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o nawet Agusi jak masz 29 to i tak już po wszystkim więc głowa do góry. Wykorzystałaś "te" dni bo miałas je wg moich obliczeń w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Ci Kamka.. aż mam gęsią skórkę jak czytam. Z pewnością niesamowite przeżycie. Tak, teraz to wszystko jest pod obserwacją.Liczymy cykle , mierzymy pęcherzyki. Inaczej jak człowiek jest wyluzowany i nie myśli tylko o tym żeby zajść.. ale jak to zrobić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kathren Ja z moją córcią 5 lat temu zaszłam w pierwszym cyklu po prostu odstawiliśmy antykoncepcję i 2 kreseczki!!!Zobaczymy jak będzie tym razem pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej to dobrze ha ha a jaki kupiłas jeśli moge zapytać? Zamierzam brać w przyszłym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen musze testowac w sobote, bo chcialabym zeby moj Misiek byl przy tym, a tak to bym sie w pracy nie mogla skupic, wiedzac ze juz mam malenstwo, lub rozpaczajac ze sie nie udalo. Poza tym w sobote powinnam dostac @ jesli mialabym 28-dniowy cykl, taki jak mialam ostatnio, bo przewaznie mam 26 dniowe. Ale do soboty powinnam juz nie-dostac @ albo przynajmniej bole brzucha sie powinny pojawic.. A ja sie upieram ze nie dostane, bo zawsze dostaje opryszczke na okres nie wiem czemu, ale tak mam a teraz mam czysciutka cere :P hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×