Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Witam wszystkie przyszłe mamusie.Ja również staram się o dzidziusia.W zeszłym miesiącu nie udało się,ale bedziemy z mężem dalej próbować.Życzę wszystkim powodzenia i DO DZIEŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82: to co gin powiedział ma uzasadnienie ____wieczorem idziesz już spać i plemniki nie mają pod górkę, jak w przypadku porannego sexu i całego dnia na nogach.. trzymam kciuki nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka- wiem że z rana trudniej zajść, faktycznie mogliśmy dziś poczekać do wieczora. W tygodniu będzie z tym gorzej bo teraz późno z pracy wracam. No ale postaram się zostać w łóżku rano jak najdłużej żeby tak cały czas nie miały pod górkę ;) Hannaa - niech Cię tylko dobre humory łapią. A objawy @ są podobne do objawów ciążowych więc trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka sobie i Wam tez tego życzę...dwóch kreseczek :):):) Smutaski wszystkie tule Was mocno i głaszcze po główce.... :):):) Dobrze będzie...idzie wiosna 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i nowe życie i słonko i w ogóle...bociany przylatują i koty marcują...:P:P:P:P Ja taka optymistyczna bo jestem przed @ KTÓREJ MAM NIE DOSTAC :):) mam nadzieje, że taki stan mi zostanie....:) Duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) A ja dzisiaj bylam wreszcie na lejdis, usmialam sie strasznie, do tej pory brzuch mnie boli, film super - polecam!! A teraz zycze wam dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piekna :D Zaraz sie zbieram i jade do IKEI pobuszowac ;) A dzionek zapowiada sie pieknie, te słoneczko mmmmm! ;) Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila zazdroszczę Ci tej Ikei jak mam do niej 120 km tak mniej więcej. Pogoda rzeczywiście bajera!!! PIję kawusię i wcinam babkę :))) Ciekawa jestem czy święta będziemy już spędzać w większym gronie hi hi MAM TAKą NADZIEJę !!! POZDROWIONKA KOBITKI GłOWY DO GóRY DOBRZE BęDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamak82
hej kobitki,u mnie pochmurnie na maxa... mój maluszek ma zapalenie gardła-bidulek z niego,ma katarek,gorączkuje..nasza niedziela bedzie smutna:( pozdrowionkA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka nie załamuj się moja córcia już chora 2 tyg a od dwóch dni ma straszny kaszel!!! Na dodatek jest alergikiem i od września non stop chora staram się trochę wyluzować bo inaczej zwariowałabym!!! Trzymaj się Dużo zdrówka dla Małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Może macie rację z ta wiosną ;) Miumiumiu, do mnie najbardziej przemawiają koty, już nas widzę jak wszystkie się marcujemy :D:P Buziaki i miłej rodzinnej niedzieli Wam zyczę. Ciekawe która ma już w sobie prezent na świeta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa 🌻 z tymi kotkami zabawne, hehe...Mnie moja psiurka obserwuje czasami :P A z tym prezenciekiem, ja za 5 dni już będę wiedziała...:):):) Qrde, a chciałabym już dzisiaj....:( myslicie, że moge zatestowaź :P a obie całam sobie, że dopiero w sobote najwczesniej i teraz juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu, pewnie ze możesz zatestować, tylko ze może test Ci nie wyjść. Może jeszcze poczekaj trochę. Ja to tak szczerze, to boję się testować, bo mogłabym zobaczyć 1 kreche:( a to wcale nie miły widok. Postanowiłam, jak sie zacznie spóxniać wtedy dopiero teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu--wstrzymaj się,bo inaczej bedziesz biegała do apteki po test codzinnie:) mi wyszły wyraźne 2 kreski 6 dni po spodziewanym terminie miesiączki..aż mi się wtedy gorąco zrobiło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka twoje Szczęście śliczne!!! a Ty super laseczka, w ogóle tworzycie śliczną rodzinkę.Naprawdę fotki super pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa :) 1967 :).... no wiem, że można popaśc w paranoję... ja z moim synem jak zrobiłam pierwszy to wyszło, że nie, a byłam chyba ze 4 dni po terminie....dopiero następny tydzień po terminie wyszedł.... Leżę na kanapie i odpoczywam po....odpoczynku górskim, hehe :P Prawie dwa tygodnie nie byłam w pracy i chociaż ja bardzo lubię wcale mi się wracac nie chce. :( załapałam lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja juz po wizycie w IKEA, no i znowu mala załamka, co druga kobieta z brzuszkiem, moj TZ stwierdzil ze to jakas zaraza, a ja mu na to ze w takiem razie musimy czesciej tam jezdzic bo ja tez chce sie zarazic ;) Potem na obiadek do tesciow a ze tam jest mały miesięczny brzdąc - Miska siostrzenica, to od razu rozmowa na temat ewentualnego kuzynka ;) Ale mowia ze lepiej na wiosne zeby sie urodzil, kurcze mysla ze to wystarczy pstryknac palcami i dzidzia na wiosne bedzie ;) Ech ;) miumiumiu rozumiem Cie doskonale, bo sama obiecalam sobie testowac za 6 dni w sobote, a od piatku korci mnie zeby test kupic, sutki mam nadal strasznie drazliwe aale to jedyny objaw na ewentualne zafasolkowanie :( Tak bardzo bym chciala juz dzidzie :( Dzisiaj ponosiłam tą małą a ona taka spokojna, wpatrywala sie we mnie strasznie a mi prawie łzy polecialy, ja tez bym juz takiego berbecia maluśkiego chciała :( Myślałam, że bedzie łatwiej ale jednak chyba ta @ mnie strasznie zdołuje... A poza tym to brzuch mi dzisiaj spuchł jak balon, nie wiem czemu, mam nadzieje ze to nie na okres, bo odkąd się staramy o dzidzie to w kazdym nowym cyklu mam jakies dziwne objawy nadchodzącej @ :o Mam doła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila...faktycznie możemy sobie podac łapke :) ja mam dokładnie tak samo... Dziewczynki tutaj pisały, żeby nie robic, bo może być za wczesnie, nie wyjdzie i będzie przykro :( Mój M zakupił nawet dzisiaj teścik... On jest strasznie ciekawy, bo to pierwsze staranko, a i On jako facet chce wiedziec jak się sprawdził :P Korci mnie, oj korci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony jak w ostatnim cyklu zrobilam 3 testy to bylam razem z przyjsciem @ 4 razy w dołku, wiec moze lepiej poczekac... Ech zeby ten tydzien juz szybciutko przelecial,a jak teraz dostane @ to wysle plemniczki mojego Miska na badanie i koniec. Wole wiedziec co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchana miumiumiu jak masz już test to zrób ja mając go w domu już bym kobieto nie wytrzymała Tak sobie czasem myślę czy rzeczywiście nie będzie łatwiej zafasolkować jak zrobi się już naprawdę cieplutko, słonko wtedy świeci humorki dopisują zupełnie inaczej .....no no kto wie dla każdej z nas jest gdzieś ten właściwy czas zarezerwowany!!! Miłego wieczorku DO JUTRA ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane 🌼 Milego dnia wam zycze 🌼🌼🌼 miumiu i co, testowalas? Jaki wynik? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Lejdis :) Jak tam po weekendzie kochane ? Miumiumiu...............? 🌻 Milego dzionka wszystkim zyczę - u mnie wiosna pełną gebą, aż normalnie zyć się chce🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Siemanko Nie testowałam...qrde wykazałm maks silnej woli. Wstałam rano do pracy...trzymałam siusiu dobrą chwilke i zastanawiałam się co zrobić... i odłozytłam test na półkę. Lekarz mi rozpisał karteczkę...luteina ile, którego dnia (teraz już co 8 godzin) i ten na b... od prolaktyny i napisał mi...2 marca testujemy :):) Zobaczymy ile wytrzymam :P Miłego dzionka Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Juz nadrabiam zaległości. Kamilka nawet nie myśl o odejściu! Zabraniam Ci ;-) Miumiu i inne kobitki chcące testować. Czasami test nie wykrywa ciąży tak szybko i mogłybyście sobie zepsuć humor. Poczekajcie jeszcze chwileczkę i wszystko będzie wiadomo. W zasadzie to wszystko się na dniach wyjaśni! Ale ciekawa jestem! Ja też działałam caluśki weekend.A ochotę taką miałam ojjjj... mówię Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Miumiu - zostały Ci tylko 2-3 dni . Wytrzymaj. Jestem naprawdę dobrej mysli. Masz jmoże jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu - dzielna kobita jesteś :) Najgorsze sa te chwiile z rana nie?:) Tu sie sikac chce, tu decyzja czy testowac czy nie - nie wiadomo na czym mysli skupić - czy na tym, żeby dolecieć do łazienki i nie posikac sie po drodze, czy żeby zatestować i w miare sprawnie rozpakowac test. :D Ja to jestem zaledwie pare dni po owu a juz widze po temperaturze, że raczej nic z tego, jak nie skoczy to nie testuje...ehhh no coż... Wczoraj byłam TZem na spacerku i tak pieknie jest na dworzu, pączki wszędzie, ptaszki śpiewają, słonko swieci - że poczułam nowe siły do wszystkiego, do staranek też. Wierzę, że wiosną się uda. kathreen - 🖐️ :) kamila - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu ładnie to ujęłaś z tym porannym testowaniem, hehe :):) dokładnie tak to wygląda. Kathreen Kochana, wiem, że mi dzielnie sekundujesz, jak my wszytskie sobie nawzajem 🌻 Objawy takie jak przed @, ale czytałam sobie o tym i niestety w większości przypadków tak to wygląda, że objawy sa podobne... bardzo mnie bolą piersi, ale o dziwo bolały już chyba z tydzień temu, jestem cała napęczniała i ospała...Zobaczymy :P oczywiście bardzo bym chciała, a mój M zadzwonił dzisiaj do pracy i pytał dlaczego nie testowałam, bo On by chciał wiedzieć czy juz nasza córeczka sic!!!!! jest....:):):) czy ma się bardzij starać. Rozbroił mnie tym trochę .... Wiosna faktycznie cudnie nastarja... widze to z dnia na dzień w moim ogródeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu spokojnie opwulację miałas w 100% bo sprawdzałaś tak więc pozostaje teraz czekać. Ja dzisiaj lece do gin. zobaczyć czy pęcherzyk pękł i czy sie przypadkiem nie wchłonął tfu.. tfu... Miumiu rzeczywiśćie objawy sa podobno takie jak na @ czytałam , że nie raz dziewczyny były w 100% przekonane, ze będzie @ a tu.. niespodzianka. Ale ten tydzień będzie ekscytujacy - tyle sie wyjaśni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki :) za Twój pęcherzyk :):):) Kathreen... Faktycznie ten tydzień będzie ekscytujący, ale chyba nie tylko dla mnie jak czytam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×