Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

ja zaczęłam tak jak trzeba i dziś robiłam 5 test, chciałam skorzystać z testów żeby wiedzieć kiedy zrobić przerwę,w poprzednich cyklach kochaliśmy się codziennie więc bez znaczenia było czy używam testów czy nie.. zresztą wczoraj też było trudno nam wytrzymać. odkąd się staramy o dzidziusia jesteśmy sobie bardzo bliscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jeden mówi że co drugi dzień inny mówi codziennie i komu wierzyć???? my poprzednio nie robiliśmy przerw dlatego teraz postanowiliśmy zrobić przerwę, ale jak nie wyjdzie to pewnie powrócimy do tego co było:) bo było o wiele lepiej;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro okres masz koło 10 mieć to chyba już po owu, chyba że się przesunęło bo to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak naprawdę najlepiej jest poddać temu wszystkiemu i nie zastanawiać się czy lepiej dziś czy jutro, po prostu kochać się jesli tego się chce:) nie ma reguły że aby począć dziecko trzeba współżyć co drugi dzień, Karo się udało przy codziennym współżyciu, więc nie ma reguły.... niestety na ciążę nie ma przepisu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka Aga...ja teraz w 14 dc bylam u gina i jajko mialo21mm i on kazal mi do 19dc codziennie..wieczorem. Wiecie jak sie stresuje z tej niewiedzy, hehe, ale jeszcze tylko 2 dni i testuje :):):) Jesli...co nie daj Boze nie ma, to gin powiedzial, ze bedziemy cos innego probowali tzn bede chodzila na monitoring codzinnie od 12 dc.... o i tak :):) Okropnie jest o tym nie myslec...to jakby kazali nie oddychac cmok 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki też tak myślę,że nie ma reguły czy kochać się codziennie czy co 2 dni,Przede wszystkim trzeba mieć na to ochotę. ;) Ja na razie nie robię testów owulacyjnych , zastanawiam się w ogóle czy nie rozpocząć staranek od połowy kwietnia a teraz nie zabrać się za badania bo żadnych nie robiłam :( sama nie wiem o co chodziła z tym grudniem?Nie pamiętam które dziewczyny to pisały ,że same są z grudnia i nie chciały za bardzo dzidzi w tym m-cu, widzicie jakieś złe strony??? Miłej nocki dla starających !!!!!! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WłAśNIE A CóRKA MOJEJ PRZYJACIółKI JEST Z 27 GRUDNIA I NIE JEDNO JUż DZIECKO PRZEśCIGNęłA W WIELU SPRAWACH WIęC TO ZALEżY OD PREDYSPOZYCJI DZIECKA A NIE OD MIESIąCA NARODZIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to powiedziałaś miumiumiu, to tak jakby kazali nie oddychać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne w jakim miesiacu najwazniejsze żeby było zdrowe:) kamka nie wiem jak jest u ciebie ale ja też pracuję na noce, a nie przeszkadza nam to w niczym, chyba ze twój mąż wyjeżdża wcześnie i nie jesteście razem nawet wieczorem... miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ;) Mam juz dosc tych balonów, serio, przy schodzeniu ze schodów podskakują i bolą, staniki wygladaja tak jakby mi zakrywaly tylko sutki :o Wiec rodzi sie juz nieco wieksza nadzieja, ze moze to ten cykl. A tu nagle dzisiaj w drodze na uczelnie, w autobusie poczułam delikatniuśkie bóle podbrzusza jak na @ ale naprawde takie ledwo wyczuwalne. No i nie wiem co mam teraz myśleć. Fakt, ze na okres mi nigdy piersi nie pęcznieją ;) Dlatego jestem dobrej myśli ;) Dowiem się w sobotę, a teraz nam właśnie wypadł niespodziewanie wyjazd na weekend w góry ze znajomymi, wiec dowiem sie w jakims hotelu czy mam fasolke czy nie ;) Witam nowe kolezanki 🌼 miumiumiu w piatek zaraz po testowaniu prosze napisac tu na forum jaki wynik, bo potem moge nie wchodzic caly weekend a nie zniose go w niepewnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila...hahaha, jasne...wszytskich a raczej wsyztskie poinformuj w pierwszej kolejnosci...:):) Taki mam plan...rano testuje, pierwszy sie dowiaduje moj M (same rozumiecie, ze nie moge zaraz po leciec do kompa), poxniej wsiadam w autko...pracka i komp....titaj zaraz Wam pisze co i jak...potem reszta co powinna sie dowiedziec...:):):) Calusiam Ksamila trxzymam kciuki pierwsze objawy sa podobno podobne do @ wiec.... mnie tez ciagle cos pokuwa raz z lewa raz z prawa... Ale chwilka...a my???? Jak my sie dowiemy co u Ciebie???? No jak??? W niewiedzy nas zostawisz???? He? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe miumiumiu no wlasnie koluje TZta cobysmy wzieli laptopa, a ze on jest adminem kilku sieci wiec powinien byc praktycznie 24h przy kompie, zatem jest nadzieja. Gorzej jesli chodzi o neta, nie mamy zadnej karty, nie znam sie jaka jest najlepsza ale poprobuje przez telefon jak znajde wolna chwilke, zeby wyczaic co i jak i bedziemy mogly byc w kontakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam się robić niecierpliwa,w brzuchu co jakiś czas kucie ale piersi bolą jak przed @,a to jeszcze 5 dni.Jednak mam wrażenie że przyjdzie,ciężko nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 Rzeczywiscie ciezko jest niemyslec ja juz sama nie wiem. Moj Misiek mnie nakreca jeszcze bardziej przez te piersi i nie wiem juz naprawde. Wczoraj caly dzien ziewalam ale to nic nie znaczy. Jeszcze 3 noce prześpię i TESTOWANIE! :D Kurczę, gdyby moj Misiek był w piątek w domu, to zatestowałabym w piątek, bardziej mi to na rękę, ale wolę przy nim to zrobic. No nie wiem sama, kurcze :D Poza tym poki nie testuje, nie ma rozczarowania. Ale z drugiej strony co mi daje taka złudna nadzieja? Ech :o Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila :):) Qrde z tym testowaniem i z tymi wątpliwościami to naprawde mogę się pod tym podpisać :):):) Ja @ nie powinnam dostac juz jutro .... i tak się stresuje...a jak jutro rano będzie to i z testowania nici :( Eh złudzenia.... Wiecie nie jestem w stanie nie myśleć....w pracy trochę lepiej, bo jak się zajmę czymś to się wyłączam, ale w domu...łomatko, tragedia... Wstajemy Dziewczynki :):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu mam tak samo, dobrze ze ten remont jest, to zajmuje tez sie płytkami, panelami, farbami i to mnie troche odciaza, ale jak np wczoraj wieczorem juz wrocilismy do domu to caly wieczor moje biedne Kochanie sluchalo tylko o ciazy ;) Uciekam do pracy, szef pojechal na urlop wiec beda wieksze luzy, moze nawet bede mogla do was napisac od czasu do czasu ;) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dobrze że ta praca jest,przynajmniej można zająć myśli.MIŁEGO DNIA,muszę teraz popracować później zajrzę,u mnie strasznie pada deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kamka, to nie jest zly pomysł :P A mój pewnie będzie rano stał nade mną hihi i czekal...a tak w tajemnicy mozna zrobić...a póxniej dac jakiś znak...małe buciczki, albo smoczek.... :) mój miłaby niezła minę :):) Odzywajcie się...gdzie jesteście ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82 - z pracy
macie racje, tylko ze my po pracy bedziemy w biegu brali rzeczy i wyjezdzamy na weekend ze znajomymi wiec nie bedzie chwili zeby sie tym nacieszyc itp. Wiec chyba lepiej juz w ta sobote. Poza tym co jak nie bedzie 2 kreseczek? Tak to przynajmniej bede miala przy kim sie wyplakac :o Chociaz wierze gleboko ze bede plakala, ale ze szczescia :D Pomysle jeszcze jak juz bede wiedziala o ktorej wyjezdzamy to mi sie troche rozjasni. Chociaz wyjazd tez nie jest pewny w stu procentach. No nie wiem jutro podejme decyzje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82 - z pracy
kamka no problem zaden ale chcialabym mu to oznajmic jakos uroczyscie a w piatek rano bedzie w pracy a po pracy od razu jedziemy na weekend wiec tak w biegu bez sensu. Dlatego w sobote lepiej bedzie bo bedziemy mieli potem chwile czasu zeby sie nacieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. witam wszystkich. trochę zaniedbałam forum ale to dlatego że czasu ciągle mało a w pracy koniec miesiąca więc mamy jak zwykle pracy jak w ulu. Ale oczywiście staranka idą pełną parą. W poniedziałek za radą Kamki po przytulanku poleżałam sobie 3 godz. i w tym czasie kuł mi jajnik, ale kuje mi od soboty co jakiś czas. No i jeszcze wczoraj wieczorem poprawiliśmy dla pewności. Temp spadła mi w poniedziałek więc mam nadzieję że coś z tego będzie. Na razie to mam od wczoraj wilczy apetyt ..... I jak głupia szukam ciągle pierwszych objawów choć dobrze wiem że to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila...:):):) wierzę bardzo, że BĘDZIECIE się cieszyć... :P a to najwazniejsze... Mój wie, że mam zrobić w piatek i boję się, że będzie nade mną stał :) dlatego wymysliłam, że zrobie jutro... żebym miała chwileczkę na zorganizowanie czegoś...:):) ale marzę, ale marzę....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie napisałaś Kamka :) Ja z moim M nie mamy wspólnych dzieci jak juz pisałam tylko kaze swoje z pierwszego małżeństwa...Daltego tak bardzo walczyłam o wspólne...bo uważam, że dzieci scalają związek i są jego kwintesnecją, przecież dziecko to sama miłośc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82 - z pracy
miumiumiu dzieki i wzajemnie, siedze i mysle i chyba tez jutro zrobie i po pracy wpadne do Niego do pracy z jakimis bucikami czy cos :P Kurcze normalnie nie przyjmuje do wiadomosci innej wersji hehe ;) Ale sie czuje strasznie dzisiaj, głowa mi peka i w brzuchu burczy mimo ze caly talerz platkow zjadlam na sniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82 - z pracy
Wiecie co, albo sie tak nakrecam albo nie wiem ale od 10 minut mnie mdli okropnie, pije herbatke malymi łyczkami bo inaczej czuje ze bym z głową w muszli wylądowała. Nie ma innej rady musze byc w ciazy! Jutro robie test bezapelacyjnie bo inaczej zglupieje, nawet nie wiem czy moge tabletke wziasc a łeb mi rozsadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka dzieki za dobre przeczucia :):) 🌻 Kamila...qrde :):):) no cieszę się, że Cię mdli...hihi a mnie nie mdli....ale oki...zrobimy jutro testowanie :):) już postanowione w duecie raźniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila82 - z pracy
No pewnie ze razniej ;) U mnie wy pierwsze sie dowiecie o ciazy :P Kamka miejmy nadzieje ze przeczucie Cie nie myli ;) A bol glowy i mdlosci przeszly tak samo niespodziewanie jak sie pojawily hehe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj was dziewczyny czytam z doskoku - bo w pracy plaża zamieniła się w ciężkie tyranie - ale trzymam za was baaaaaardzooo, bardzoooo mocno kciuki jutro rano!!! jestem przekonana, po waszych objawowych opisach, że jutro w sumie będziecie miały 4 kreski :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×