Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Kamka rozumiem Cię doskonale z tym wieczorem-moja córcia chora a noc masakra kaszel męczy Ją okropnie dziś poszłam półprzytomna do pracy.Ale niestety musi się wychorować choć od września non stop chora i powoli mam dość :( Do wieczorka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka no będe jakoś musiała wytrzymac do poniedziałku.. ;-( ps. gdziesz już słyszłam o tym wiesiołki Operaol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowalam od 1-2 dnia cyklu dokladnie nie pamietam, chyba od 2 dc. Łykałam 3 tabletki dziennie, rano przy sniadaniu, w porze obiadowej i do kolacji. Sluz mialam naprawde piekny. Do tego moj TZ łyka do tej pory dziennie Salfazin wiec jak teraz nam sie nie udalo to bede troszke podlamana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka ale Salfazin to tylko cynk i moze mu wyjsc tylko na zdrowie ;) Ja testuje w sobote - 01. marca i mam nadzieje, ze sie cudownie zacznie dla mnie ten miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dostać @ tak gdzies koło 12.03 - tak więc jeszcze sporo czasu... wiem, ze Miumiu bedzie testowała w piątek no i Kamilka tez chyba w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kamka ale ja pisalam ze nie mam nic przeciwko i w sumie tak se mysle jesli mialabym wybierac to chyba bym wolala jednak w grudniu niz w listopadzie, bo listopad taki nijaki :P Chociaz wole wczesniej :P Tak to ze mna jest, ale fajnie byloby razem z dzidzia obchodzic urodzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie macie podobne nicki, że ciągle mi się mylicie. Co do miesiąca narodzin to ja tez nie chciałabym listopada bo jest taki.. smutny , szary i przygnębiający. Ale gdyby w tym cyklu się udało to i tak byłabym najszczęśliwsza na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki nie miałam dostępu do neta bo myślałam że mi komp padł a to myszka robiła zwarcie i nie działa:/ mam problem z testem owulacyjnym, wczoraj kreska była słaba no i kochaliśmy się, dziś miałam robić przerwę a jak zrobiłam teraz test to się okazało że kreski sa prawie takie same!!!! i nie wiem co robić, niby owulacja ma wystąpić w ciągu 24-48 godzin więc mogłabym poczekać do jutra ale mam obawy że ten dzień będzie dziś i jutro będzie za późno:( co ja mam robić??? no i teraz wiem że owulacji nie miałam wtedy co myślałam bo ja myślałam że mam koło 16-17 dnia a mam około 14 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga..siemka Nie martw sie... przynajmniej wiesz kiedy masz owu :P A plemniczki ,zyją do 72 godzin...jakos tak... to jak było przed owu, to na dziewczynke :):):Nie martw się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a;e ja chciałam zrobić przerwę żeby plemniczki były mocnijsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie kamka to masz rację skoro wczoraj kreska była słaba to dziś owulacji nie ma dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - wpadlam na sekundę - kamka dobrze pisze - dzialaj jutro !! W tej chwili masz pik LH, a owu jest dopiero jak LH spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny bo naprawdę nie wiedziałam co robić🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i widzę jeszcze jedną znajoma twarz - agę25 - cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny przylanczam sie do Was choc narazie sie nie staram choc planuje w tym roku. Obecnie biore pewne leki i wlasnie przez nie nie moge zaczac staranek. NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0........................UK BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki owocnej nocki dla starających a spokojnej dla oczekujących na testowanie.Ja już się powoli kuruję miodem wit.C itp.DOBRANOCKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe (i teraźniejsze) mamy 👄🌼 Ja od dzisiaj odstawiam kawe, wlasnie pije jakies badziewie rozpuszczalne z mlekiem i nie jest najgorsze, chociaz z prawdziwa kawa nie ma wiele wspolnego ;) Dzisiaj mam egzamin wreszcie, przekladany ostatnio, wczoraj sie pouczylam troche i mam nadzieje ze dzisiaj zdam, 3majcie kciuki ;) A tak poza tym piersi mam dalej jak balony, jak zwykle mam miseczke D to teraz conajmniej mam E jesli jest taki rozmiar :P co bardzo cieszy mojego Miska ;) Miłego dzionka Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny 🌻 🌻Kathreen🌻 iiiiiiiiii jaaaaaaaaaaaak???????? kamila 🌻 powodzenia na egzaminie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila :):) a ja z F na G lub nawet H hihi.... tak tak, są takie rozmiary :P a ciąży to...ómatko az przygina :):):) Tez miłego dzionka Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj TULA ;-) Jestem tutaj ale do Was często zaglądam! Gratuluję brzuszka! Kurcze babki podłamana trochę jestem.. Byłam wczoraj u gin. sprawdzic czy pęcherzyk pękł i okazuje się, że jak w środę miał 22,6 mm to wczoraj miał.. .tyle samo. Wogóle nic a nic nie przybrał ani nie doszło do pęknięcia.A tak po cichu liczyłam, że w weekend były te dni. No cóż - trudno.. Łezka mi wczoraj poleciała z tego wszystkiego. Lekarz powiedział, ze przyczyną może być niedobór estrogenów, ale to dopiero badania pokażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktrheen buuuu takiego Ci łądnie mailika napisałam i...ciach wcięło... Ale....całuję Cie mocno i przytulam....wiesz te milimetry na ekranie, może coś sie omsknęło i owu Ci się przesunęła...🌻 A jesli faktycznie coś nie tak, to przynajmniej dobrze, że wiadomo, że to może byc od estrogenu... Całusiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - ehhh kochana nie martw się ❤️, widzisz ważne że wiesz na czym stoisz, jaki jest problem - a to juz połowa sukcesu. Badnia wszystko wyjaśnią, a owulacje można stymulować farmakologicznie, dostaniesz cos na pekanie pęcherzyków i będzie dobrze. 🌻 Poza tym co jest wazne - nie każdy cykl musi być owulacyjny. Czasem organizm decyduje żeby w danym cyklu owulacji nie było, bo musi odpocząć. A w następnymowu juz jest. Głowa do góry kochana! Zobaczysz jeszcze tu będziesz się nam chwalić swoim maleństwem - wierze w to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochane za słowa otuchy.Tak, z jednej strony wiem na czym stoję a z drugiej.. widomo... chciałabym już - a tu się znowu wydłuża czekanie o miesiąc. Ale trudno, będe walczyć o maluszka za wszelką cenę. Zaraz po okresie lecę a te badania hormonalne. Miumniu też mam jeszcze taką cichą nadzieję, że owu. się przesunęła albo coś... ale z drugiej strony jak pęcherzyk nie przybrał nawet 1 mm przez tydzień to byłabym naiwna gdybym wierzyła,ze zaraz zacznie rosnąć i pęknie. No ale mije drogie niebawem okaże się co w Waszych brzuszkach siedzi.Ciekawa jestem jak nie wiem i trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×