Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Niom i tez będzie byczek...:P I ja bym kciała w maju...ale grudzień nie byłby wcale zły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem byczkiem z maja :) ciekawe w jakim miesiącu moja dzidzia się urodzi. A co do genów to coś w tym jest ze dzieci dziedziczą co nieco po dziadkach. Moja siostrzenica ma piękne niebiskie oczka, a reszta rodziny poza jedna babcią (która ma niebieskie) ciemno brązowe. Na szczęście zaraz koniec pracy i do domku zmykam. Życze miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś się wyspałam super no ale spałam prawie cały dzień;) ja jestem kwietniowym baranem, brzmi extra nie:P no właśnie wszędzie kobiety w ciąży, teraz na wiosnę jak pościagają kurtki to dopiero będzie na ulicy koszmar, będą same brzuszki albo dzidziusie co do wyglądu, ja mam ciemne włosy i brązowe oczy a mój mąż ma blond włosy i niebieskie oczy więc może wyjść mieszanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A my z mężem oboje ciemni blondyni tyle że ja mam zielone a on niebieskie oczy. Zobaczymy jaki dzidziuś z tej mieszanki wyjdzie. Moja mama np ma czarne włosy, tata też raczej ciemne a ja i rodzeństwo blondyni. Nie wiem jakie były babcie bo jak pamiętam to zawsze siwe:))) Widzę że niektórym z tabelki zbliżają się terminy testowania - mam nadzieję że przybędzie brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja chyba jestem w ciąży- tak czuję. Strasznie zrobiłam się nerwowa, ale jak pomyślę o dzidzi to ogarnia mnie spokój i mimowolnie się uśmiecham. Jakby podświadomość już wiedziała a rozum jeszcze nie. Poza tym patrzę dziś na piersi - i takie się zrobiły duże jak nie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataii🌼życzę Ci aby Twoje przeczucia stały się prawdą.Będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie przeczucia tylko boję się w nie uwierzyć........... bo może to tylko moja wyobraźnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii Aga to trzymam kciuki za Was kobitki kochane ❤️ ja nie mam takich myśli..bo wszystkie oznaki zbliżającej się@ mam i tylko czekam czy jutro czy w sobotę....ALE LUZIK...NIE LICZYłAM NA TO w tym cyklu... MIłego wieczorku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za Was wszystkie trzymam kciuki i może uda się Wam już w tym cyklu.Ja mam @dostać 16 marca i ciągle czekam z niepewnością.Wczoraj jakoś dziwnie bolał mnie dół brzucha i miałam takie kłucia,ale myślę,że to raczej coś sobie wmawiam,niż ,że się udało tym razem. Pozdrawiam wszystkie oczekujące🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 🌻 Mataii 🌻 obyście Kochane miały to czego tak pragniecie. bardzo bym się z Wami cieszyła :):):) Trzymam kciuki, żebyście na teścikach zobaczyły dwie kreski ...:) Resztę Dziewczynek pozdrawiam, zaraz bedzie mój filmik na polsacie i jeszcze muszę manicure sobie zapodac, bo juz mam niefajny...:P Ale będe blisko :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga , Mataii ja tez trzymam za was kciuki jestem dobrej mysli i zycze zeby nasza tabelka powiekszyła sie o kolejne brzuszki. Pozdrowionka dla Karo jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzięki za wszystkie miłe słowa, nie muszę pisac jak bardzo bym chciała żeby się spełniły:) boli mnie brzuch i piersi no ale to może nie znaczyć nic:( więc czekam... jestem ok4 dni przed terminem @ i już mnie kręci zeby robić test choć to pewnie stanowczo za szybko nocka w pracy minęła mi całkiem ok, chwilami mocno chciało mi się spać a chwilami miałam tyle energii że chciało mi się tańczyć(do tego radio grało na fula) :) wy teraz się szykujecie do pracy a ja ide spać:) więc życze miłego dnia żeby szybciutko zaczął się wam weekend (mi się zacznie dopiero jutro o 6 rano:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Na poczatek uaktualniam tabelkę - dziś zaczęlam 5 cykl :O Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia..............29....5...........03. 04....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28.... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29......2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29......0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. ...dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04....śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem, żeby mnie ta @ jakos specjalnie zaskoczyła, od 3 dni temperatura tak leciala mi w dół, że nie mogłam się nie spodziewać takiego końca. Troche smutno, ale ...bywa. Przepraszam, że wczoraj do was nie zajrzalam - miałam konkretne urwanie głowy w pracy, cały dzień latałam cos zalatwialm, potem jakies spotkania - normalnie dzień świra. Wróciłam do domu, padłam, wstałam na chwilę kolo 20.00 żeby się umyć i poszłam spać dalej. A dzis juz piatek - jezuuuu tak się cieszę! W związku z faktem, że w ciazy nie jestem chyba pójdę w weekend pojeździć konno :) aga, matali - trzymam za was mocno kciuki i wierze w wasza intuicje kobiecą, że się tym razem udało :) 🌻 kathreen - na temat dziedziczenia nie jestem niestety w stanie nic powiedzieć, w ogólniaku pamiętam, że były takie wykresy co jak się dziedziczy, ale za chiny ludowe juz nie pamiętam. miłego piątku dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu 🌻 no przykro mi starsznie :( Jak przychodzi @, której ma nie być to taki żal w człowieku i zwyczajnie przykro się robi. Ale @ przejdzie i znowu jest liczonko i przyjemności :P starankowe i znowu nowy jasny horyzont.... Może za kilka tygodni pojawi się na nim ta upragniona tęcza :):):) Ale mi się napisało...hehe Ja dzisiaj 4 dc czy li jeszcze jakieś 2-3 dni@, u mnie to strasznie długo trwa i na dodatek obficie bardzo niestety. odkąd nie biore luteiny czyli od niedzieli czuję się o wiele lepiej i jakby trochę mnie było mniej :) Co mnie cieszy, bo u mnie w pracy piatek to jeansday...więc same rozumiecie, dobrze jest jak z ty dzinsów się nic nie wylewa, a przy najmniej nie za bardzo :P Fajnie, że dzisiaj piatek...Miłego dnia Laseczki :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek życze Adze i Mataii aby ich przeczucia zamieniły się w rzeczywistość. Musi się coś wkońcu u nas ruszyc z tymi naszymi brzuszkami bo lekki zastój się zrobił 🌼 Madu... przykro mi, że dostałaś @. Zawsze po cichu liczy się na to, że może akurat... Ja pewnie tez za dzień, dwa dostanę bo wyglądam już jak balonik (Miumiu powiedziałaby, że jak słonik ;-) ) Nerwa miałam wczoraj strasznego czułam,ze chcę się pokłócić ze swoim mężem chociaż był taki milutki. A dzisiaj wyrzuty sumienia mnie gryzą, że czasem taka niedobra jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Madu - przykro mi, ale dobrze ze sie nie zalamujesz. Fajnie ze pojezdzisz sobie na koniach, tak bym chciala!! Aga, Mataii - TAAAAk bym chciala abyscie sie do mnie przylaczyly!! Trzymam kciuki! Kiedy testujecie? U mnie wszystko w porzadku. Nudnosci i inne dolegliwosci to juz historia, oprocz sennosci.. zmeczona jestem od drugiego tygodnia ciazy i cos czuje ze jeszcze dlugo z tym bede sie meczyla.. A w pracy jak od dobrego miesiaca - PLAZAAAAA... to jest straszne tak sie nudzic caly dzien.. no ale przestaje marudzic bo to chyba jednak nie jest tak wielki problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za miłe słowa 🌻 Karo - dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku ❤️ A zmieniając temat - powie mi ktoś, bo ja chyba jakaś uwsteczniona mocno jestem o co chodzi z szałem na ....WELUR.....? ! Weszłam ci ja sobie na allegro z zamiarem zapolowania na dres (zwykły normalny dres w ktorym bym mogła pobiegać, poćwiczyć itd) i słownie znalazlam TRZY dresy (oczywiście nie w moim rozmiarze), ktore były nie z weluru...a tak reszta: \"super, sexy WELUROWY, dres\", \"bardzo super, sexy WELUROWY dres\", \"ekstra sexy WELUROWY dres\". Kota można dostać z tym welurem. Nie wiem czy nikt nie bierze pod uwagę, że nie wszyscy kochaja welur? Ja i welur np to jest tragiczne połączenie. A już np ja i RÓŻOWY WELUR (najbardziej sexy kolor na allegro chyba według sprzedawcow)to istna masakra, moglabym doczepić sobie mały zakręcony ogonek i zgłosic sie na casting do reklamy wędlin wieprzowych - na bank by mnie wzięli. Moglabym tez zakwilic cienkim glosikiem \"Kubusiu gdzie jesteś? To ja - Prosiaczek!\". A ja bym chciala tylko poprawic kondycje i pobiegac trochę...nie wzbudzając nadmiernej sensacji na mieście. Aż się boje iśc do sklepu skoro na allegro taka moda...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Madu! z tym prosiaczkiem napisałas zabawnie,ale chyba trochę przesadziłaś kochana! Może przejdz się po sklepach, predzej coś znajdziesz no i przymierzysz. Kiedyś w H&M widziałam nawet fajne .Ja osobiście boję się trocję kupować w ciemno na Allegro (chyba, ze widziałam coś wcześniej w sklepie). Kiedyś zamówiłam kozaczki. Miały być zamszowe i turkusowe (tak, turkusowe tak sobie wymyśliłam ;-) do spódniczki dzinsowej). Jak je zobaczyłam za żywo to zwątpiłam. Zamsz pomimo zapewnień sprzedawcy okazał się sztuczny a kolor bardzo odbiegał od tego na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Właśnie siedzę sobie w pracy i walczę, że sobą by nie pobiec do apteki po test. @ miałam dostać 5.03 dziś jest 7.03 i póki co nic się nie dzieje. Brzuch niby mam trochę powiększony jak przed okresem, ale w sumie to pewnie moje jelita dają o sobie znać - źle znoszę jedzenie czekolady w dużych ilościach :P Obiecałam sobie, że test zrobię najwcześniej w niedzielę rano. Tak więc staram się jeszcze nie cieszyć bo jeśli pojawi się @ to będzie mi bardzo smutno :( Trochę to dziwne bo starania chcieliśmy zacząć od kwietnia więc nie wiem na co liczę - chyba na \"wpadkę\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu....hahah Wieprzowinko, hahahahaha super się obsmiałam. Z tym welurowymi na allegro to jest tak jak z Panami dresiarzami :P to ma być niby tali sexy dresik do...CHODZENIA na codzień. A nie tam ćwiczonka, bieganka itd... No cos Ty madu...welurowy dresik to jest super elegansi, wypasiony lansik hahaha Chociaż ja mam taki welurowo coś tam dresik i to jest jedna z opcji na domowe ubranko. Jak wracam z pracy od razu zmieniam ubranko na domowe, luźne, miłe przyjemne...no i co? Rozciagam się na kanapie i laptopik i Kafeteria, hehe No nie zawsze,, ale tak bym lubiła. Ja bardzo duzo rzeczy kupuję w tchibo...nie wiem czy znacie. Oni nie tylko mają kawę, ale też kolekcje . Co tydzień jest nowa...i tez często są ubranka i właśnie tam kupuję , Jak ktoś ma chęć, to proszę. http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlBrowseCatalog-Start;sid=iy4ZC7kLvPoZD_7akx4Tb7qVYa3xjCiW4Uo=?CategoryName=phase_1&Entry=nlpopup Może Madu dresisk dla siebie znajdzieśz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) madu - strasznie mi przykro :( ashia - miałaś do tej pory regularne cykle?? Zyczę Ci z całego serduszka żeby @ nie przyszła A ja się rochorowałam. Ledwo siedze w pracy, nos zawalony, gardlo boli. W weekend nie wypoczne bo zjazd na uczelni mam. Ehhh a tak bym chciała przeleżeć cały weekend pod cieplusią kołderką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melcia24 -> zwykle 28, raz tylko 30 ale to był wynik przedślubnych stresów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashiu to jest duża nadzieja :) cieszę się bardzo i trzymam kciuki aby się udało! Szczęściara byłaby z Ciebie, jeden cykl starań i już dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - trzymam kciuki zeby ci sie poszczescilo jak i mnie, za pierwszym razem!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu przykro mi...ale główka do góry... :) super żarcik z tym prosiaczkiem Melcia mam to co Ty głowa mi pęka, gardło boli okropnie.....a mamy jutro jechać do mojej przyjaciółki na parapetówkę..ojoj nie wiem jak to będzie :( :( :( Aga Mataii trzymam kciuki za Was KOchane 🌼 Miłego piątku cmoook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia według tabelki masz termin na jutro, więc trzymam mocno kciuki żeby @ sie nie pojawiła! I dawaj znać na bieżąco jak sytuacja się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×