Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

oj ja tez bym chciała żeby to wszystko znaczył właśnie TO... no ale przeżyję jak się nie udało, porycze pare dni a potem dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Znalazłam naszą tabelkę...chyba na 67 stronie :) Uaktualniam ją o swoje 2 staranka :) Ale mi termin @ przypada, hehe na Prima Aprilis :P No i w kietniu mam urodzinki...byczek jestem :) Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Co do pracy to niestety ja mam bardzo stresującą i obciążającą psychicznie. Dziewczyny w ciąży wszystkie jak jedna idą na zwolnienie lekarskie przynajmniej od 3 mies. a często i wcześniej. Po urodzeniu też będę szukać czegoś innego. Dziś rano jak wstałam zaczął mi mocno boleć brzuch - okolice lewego jajnika i ból promieniował aż na plecy. Ból był tak silny że nie mogłam się wyprostować. Na szczęście po kilku minutach minął, i w ciągu dnia tylko trochę pobolewało. Boję się czy coś jest nie tak bo ja głupia wczoraj posmarowałam sobie plamę na szyi octem spirytusowym i dopiero rano dotarło do mnie że mogłam tym ewentualnej ciąży zaszkodzić bo ocet chyba może do krwi przenikać przez skóre. Tak się tym bólem poddenerwowałam, że mało dziś na kierownika nie nakrzyczałam. Na szczęście w porę ugryzłam się w język :) Jakaś taka od kilku dni poddenerwowana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jesli rozmawiamy o pracy to ja nie moge narzekac bo ja tylko bede w ciazy to odrazu moge siedziec caly czas i dostaje lekka prace no i jesli sie zle poczuje to moge isc do domu. Kolezanki ktore ze mna pracowaly teraz sa na macierzynskim i pozniej bez problemu moga dopracy wrocic. To moj 4 cykl stran i chcialabym zeby sie teraz udało. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam uzupełnic tabelke i się dopisałam Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03....dolnośląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no więc wracajac do tematu pracy, wczoraj się dowiedziałam że kolejna osoba jest w ciąży z mojej zmiany!!! ale wiecie wcale nie zabolało, pewnie dlatego że mam nadzieję że ja też..... okazało się że już 4,5 miesiąca ale nikomu nie mówiła bo chciała pracować najdłużej jak się da ale lekarz już jej stanowczo zabronił i poszła na zwolnienie bardzo się jej dziwię bo gdyby wczesniej to zgłosiła to choć na noce nie musiałaby chodzic i nadgodziny w soboty, jesli mi się uda to zmyknę najszybciej jak się da na zwolnienie:) no ale najpierw musi mi się udać na razie czekam..... to ja znów zmykam do łóżeczka zajrzę po południu i mam nadzieję że się wyśpię bo wczoraj coś nie mogłam spać miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już w pracy. Dziś mam luzik bo szefostwo do stolicy pojechało więc można poobijać się troszkę :) Za to po pracy lece do domku szykować małe przyjęcie bo rodzinka postanowiła nas odwiedzić. Wiecie co, tak pomyślałam, że mam małe szanse na ciąże w tym cyklu. Dni płodne i owulacje wyliczyłam sobie na kalkulatorze płodności w internecie - więc wiadomo, że to może znacznie odbiegać od prawdziwej owulacji. Nawet jak i była trafna to moj mężuś wtedy był w delegacji. Ale on właśnie tak chce, bez obliczania, bez nerwów. Twierdzi, że w taki sposób na pewno szybciej nam się uda. Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dzieki za ciepłe słowa, zawsze to lżej na duszy jak można się komuś wygadać. W tym cyklu idę do nowego lekarza, więc może on dojrzy coś innego niż poprzedni. Kochane to już będzie 8 cykl starań :( Najgorzej z tym wyluzowaniem,gdzie sie nie obejrzę kobiety w ciązy. Dosłownie jakiś wysyp chyba i jak tu nie mysleć o ciązy :( Buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannaa🌼rozumiemCię bardzo dobrze,bo dokładnie mam to samo.Wszędzie tylko gdzie nie popatrzę to kobiety w ciąży,albo już z wózeczkami.U mnie też trudno o wyluzowanie.No cóż chyba już taka nasza natura,że do tego nie możemy podchodzić na luzie,ale z drugiej strony wiem ,że to byłoby lepsze. Pozdrawiam i biegne do pracy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam dopisać sie do tabelki:) Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....5...........28.03 ....Zabrze aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................2.......... 01.04 ...ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05. 03.....Wawa virtualia......Lucy..............29.....0............... .........UK ania741.......Magda............25.....1............03.03 ..... śląskie samanta27...Agnieszka........27.....4............28.03.. ... Irlandia melcia24......Kasia.............24.....1............18.0 3.....podlasie anna6889......Ania.............39.....2...........16.03. ...dolnośląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....8...........1-3.04....śląskie BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🌻 miłej pracy, zajrzyj jak będziesz mogła. Ja tez już w pracy, tylko jakoś nie mogę się zabrać. Staram sie nie myśleć, ze teraz tych brzuszków będzie więcej, wiosna, lato dziewczyny poodkrywają swoje skarby:) Musimy sie jakoś trzymać i wierzyć, ze tez sie uda ;) Aga i jak dzisiaj? Powiem Ci ze jak zaszłam w ciążę z synkiem, to też wiedziałam wcześniej. Miałam takie dziwne uczucie, ze to sie stało ;) choć oczekiwanie na test było nerwowe, to w środku takie właśnie uczucie, ze ktoś tam już jest ;) Marzę by poczuć to znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Zimno dzisiaj rano było bardzo, ale ładne słońce i to mnie dobrze nastraja. Jestem ciepłolubna...Chociaż odkąd w zeszłym roku pierszy raz miałam narty na nogach i nauczyłam się korzystać z białego szaleństwa (narazie to jeszcze nie szaleństwo :)), to zima nabrała dla mnie troszke innego znaczenia :P Dziewczynki jakoś tak myślę sobie, że my chyba faktycznie za dużo serca, a najgorsze, że głowy angazujemy w te nasze staranka... No bo jesli wszystko z nami w porządku i nie powinno byc problemów, to dlaczego się nie udaje? Mój Gin powiedział, że u mnie to kwestai czasu...ale qrde ile tego czasu...Ja trochę tego czasu mam mało :P Wiem, wiem to raptem będzie moje drugie staranko, ale nie chcę być na emeryturze jak moje dziecko będzie miało 18, hehe :):) Wyjechałabym gdzieś, gdzie jest ciepło... ale tak nienawidzę latać samolotem :( Miłego dzionka Buziak 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki ❤️ Aga25 - życzę aby Ci sie udało i trzymam kciuki. Haana - jedziemy na tym samym wózku - to będzie też mój 8 cykl... długo, prawda?Miumiu oby Ci @ sprawiał niezłego psikusa na pryma aprylis ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się boje latac Miumiu. Jestem wtedy zamknięta w maszynie i uzależniona od pilota no i nie mam wpływu na to co się dzieje. Najgorzej jest wsiąść do samolotu. Jak już jestem w górze to jest ok, zapominam o wszytskim, a potem znopwu wszystko wraca jak podchodzimy do lądowania ;-) Dlatego zawsze sobie strzelam drineczka przed lotem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen 🌻 ale Ty jesteś przed!! i może nie dostaniesz, trzeba wierzyć dopóki nie ma @ to jakaś nadzieja sie tli. Haha ja też mam termin na 1, te dwa dni to tak na wszelki wypadek, gdyby chciała sie spóxniać 😠 Ale mam nadzieję, znowu kolejną nadzieję, ze może teraz.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę dalej Kathreenko...ja mam przy sobie buteleczkę coli......\"wzmocnioną\", bo inaczej mam taki stres, że szok. Najgorzej, że tesciów mam 2,5 tys km. od siebie i czasami trzeba. W tym roku postanowiliśmy jechać autem...przy okazji troche pozwiedzać... Naprawdę w ogóle nie mam żyłki podróżnika, baaaaaaardzo się boję latać. A co dzisiaj taki spokój...:) Ja cała w nerwach :) mam dostać awans i podwyżkę, właśnie się dowiedziałam :P Starałam się o to już długo, m.in. dlatego, że jakby mi się udało ze starankami to byłoby bardzo lepiej :) No i sieddzę cała na szpilkach...qrka bo jestem ciekawa co i jak...a najbardziej ILE hehe Całusiam wiosennie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna 🌻 mamy tak samo na Prima Aprilis :):) a może zrobi psikusa i nie przyjdzie...narazie to przed nami staranka :P Ja wczoraj z moim M miałam ognisko zapalne i się nafuczyłam.... Mam nadzieję, że do owu nam przewjdzie , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haana, niestety ja nadzeii nie mam w tym m-cu ponieważ nie pękł mi pęcherzyk i nie doszło do jajeczkowania... tak więc czekam na @ i lece na badania hormonalne. Miumiu a gdzie mieszka Twoja teściowa jesli można zapytać? A z tą buteleczką z doalaczem to niezly pomysł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - byłam w zeszłym roku w tamtych stronach a dokładnie w Alany. Przyznam, że jechałam nastawiona na nie, a Turcja zrobiła na mnie niesamowite wrażenie!!! Bardzo mi się tam podoba! To czuję, że Twoja córeczka będzi epiękna kobietą, pewnie odziedziczy ciemne włoski i karnację po tacie a urodę po mamusi oj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen nie uwierzysz, ale jego synek ma blond włoski i niebieskie oczy :):) i jest naprawdę pieknym dzieckiem... A mój młody tez ma blond wlosy i niebieskie oczy i chłopkai wyglądają jak bracia co mnie cieszy :) Faktycznie moje zdanie tez było inne o tym kraju, a teraz pełna akceptacja i pozytyw... No a córcia...czekam na nią bardzo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz jakie te geny sa nieprzewidywalne ;-) Ale, że synek jest blondynkie no nie..;-) Ale rozumiem, ze poznaliście się w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do genów to ciekawe jak to jest? Kiedyś słyszałam opinię, że nasze geny sa w większym stopniu pobierane od dziadków. Bardzo bym tego nie chciała, oj bardzo !!! Modlę się, żeby mój dzidziuś nie był ani w 1 % taki jak mój teść..... ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z Wami się znowu stało moje drogie? Nikogo nie ma... Madu jak to z tmi genami jest.. powiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna tutaj dzisiaj posucha... Dziewczynki nas olały :P Ja narazie gratulancji z okazji awansu nie chcę przyjmować :P:P dopiero jak papierek będzie...sama rozumiesz nie chcę zapeszać... Po pracy lecę na spotkanie z koleżaneczką co ma termin na 7 maja i dzidiza będzie czekoladowa, hehe :):) Chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 Maja - super termin. Zawsze chciałam urodzić na wiosnę, tak żeby można było z dzidzią na spacerki chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×