Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Ideał dziewczyny z którą chcielibyście się ożenić...wygląd charakter dziewictwo

Polecane posty

Gość ludzie to ciołki
z kim ta dyskusja ?! gadacie o kandydatkach na żonę z dwudziestoletnimi imbecylami... przecież im w ogóle na razie ślub nie w głowie oni tylko bezkarnie pieprzyc chcą wszystko co się da by potem na ewentualną żonę szukac przeciwieństwo panienek których sami nie szanowali spytaj faceta, który ileś lat jest w związku o ślub a zaraz sie będzie wykręcał jak diabeł od święconej wody.... każdy kolo przed 30stką nawet nie myśli o ślubie a im bliżej tej magicznej 30stki tym bardziej spanikowany że już trzeba sie ustatkowac i skończy się bzykanie na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to ciołki
pieprzycie tu bez sensu tylko po to by wmówic że niedziewice przegrały życie.... wg mnie tylko je wygrały bo nie zwiążą sie na stałe z takimi pacanami jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludzie to ciołki z kim ta dyskusja ?! gadacie o kandydatkach na żonę z dwudziestoletnimi imbecylami... przecież im w ogóle na razie ślub nie w głowie oni tylko bezkarnie pieprzyc chcą wszystko co się da by potem na ewentualną żonę szukac przeciwieństwo panienek których sami nie szanowali spytaj faceta, który ileś lat jest w związku o ślub a zaraz sie będzie wykręcał jak diabeł od święconej wody.... każdy kolo przed 30stką nawet nie myśli o ślubie a im bliżej tej magicznej 30stki tym bardziej spanikowany że już trzeba sie ustatkowac i skończy się bzykanie na lewo i prawo " Bzdury piszesz:P.10 lat temu miałem więcej chęci na ślub niż teraz:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to ciołki
to co się stało ?! wszystkie dziewice już zużyęłś i żadna do ślubu Ci sie nie ostała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laretkaaa
Mam 28 lat a dziewictwo straciłam kilka miesięcy temu, oczywiscie z nie-prawiczkiem. to chyba racja, że z takim co nie wie jak sie do kobiety zabrać to lepiej nie tracić, bo można sie zniechęcic. A tak odkryłam , że to bardzo przyjemne;) A On tak się cieszy , że był moim pierwszym, że szok;) Miał chłopak szczęście, że mnie poznał:) I od razu zanim zaczną sie komentarze, że pewnie jestem brzydka i nie sexy powiem- od zawsze miałam wokół siebie zainteresowanych, jestem sexy i czesto słyszę od mężczyzn, że jestem bardzo kobieca. Czekałam, bo chciałam sie oddać temu, kogo będę kochała naprawdę a nie "amatorowi szybkich numerków". Szukajcie wiec chłopaki swoich ideałów,ale nie popadajcie w przesadę..., że jak nie dziewica to od razu puszczalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massia25
podpisuje się pod koleżanką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
nie-prawiczek przeboleje nie-dziewice, prawiczkowi ciezko przebolec, ze dziewczyna juz nie jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
poza tym jak prawiczek straci cnote z nie dziewica to i tak albo ja zdradzi albo z czasem porzuci, w imie wyrownania rachunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
ja tez szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laretkaaa
DO PRAWICZKA to bardzo ograniczone co piszesz... to tak jakbym miała miec za złe komus, że kiedys sie zakochał i był z inną. Jakie wyrównanie rachunków? Miłość to nie rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja jestem prawiczkiem
do ja jestem prawiczkiem -- i dlatego jestes wciaz sam podczas gdy inne osoby sa szczesliwe w zwiazku. Przegrales zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się kocha to tym bardziej przeszkadza że kobieta była wcześniej z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
miec jedna partnerke w zyciu oplaca sie tylko wtedy gdy ona tez jest dziewica. jak stracic prawictwo z dziewica to OK, ale ona nie moze byc pierwsza i ostatnia partnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laretkaaa
Do NANO a jeśli na miłość swą prawdziwą przyjdzie Ci czekać do 40? Przecież nie jest powiedziane, że zakochiwac sie mogą tylko dwudziestolatki... albo tym bardziej, że każdemu się miłość należy. Człowiek koło 30-stki to nie pusta kartka, z regóły posiada jakies doswiadczenie w każdej dziedzinie, a często i miłość młodzieńczą, która nie przetrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem prawiczkiem - ale nie wiesz czy ta Twoja dziewica kiedys sie nie odkocha .. lub Ty sie nie odkochasz. Twoje myślenie nie prowadzi do niczego:) Ciekawe dlaczego to faceci tylko piszą że dziwica musi być a kobiety bedace dziewicami nie piszą ze facet musi byc dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
ale mloda, 20 letnia porzadna dziewczyna powinna byc dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
aggie, skoro ja jestem prawiczkiem i mialbym stracic cnote z nie dziewica, to nie dziewica na pewno nie bedzie moja ostatnia partnerke. mie tylko jedna kobiete - nie dziewice - to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laretkaaa
do agiie Ja mysle, że to dlatego, ze kobieta kocha sercem, takie banalne sprawy jak bycie prawiczkiem przez wybranka nie są dla niej ważne. Mężczyzna natomiast ma instynkt... jak była z kims innym to ja jej nie chce. To nie serce a wyrachowanie i bardzo proste myslenie. Zastanawiam sie tylko jak chłopcy będą to sprawdzać... zanim dojdzie do łóżka będą sie pytać? czy może "zaglądać"? Każda "porządna" jak usłyszy pytanie to lepiej się odsunąć bo po nim będzie tylko strzał w policzek i obraza majestatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest głupie to co mówisz.. z góry zakładasz że Twoją jedyną stałą partnerką bedzie dziwica.. ale przecież nie można założyć ze sie nie rozstaniesz kiedyś a zamierzasz z tym czkać do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to ciołki
miało byc o cechach przyszłej żony a ograniczacie się jedynie do ginekologicznego badania, które ma na celu potwierdzenie istnienia błony żałosne małżeństwo nie opiera sie tylko na "błonce" ale czymś zupełnie innym powiem tak, dupą myślicie chłopcy i jedynie o dupach...i to przekłąda sie na bzdury które wypisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
ja jestem dziewica i mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
jaj strace cnote z nie dziewica, to i tak ja potem rzuce. do slubu nie zamierzam czekac, ale poki sam jest prawiczkiem mam prawo miec kaprysy w kwestii dziewictwa i przeszlosci seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to ciołki
Wasze prymitywne myślenie i wyobrażenie ślubu jest równie infantylne jak wyobrażenie naiwnych panienek, którym ślub kojarzy sie jedynie z białą sukienką i wystawnym weselem płytkie i denne małżeńśtwo to spędzanei ze sobą życia i realizowanie się w róznych zyciowych sytuacjach a nie analizowanie jedynie tego czy i ile partner czy partnerka mieli przedtem doświadczeń seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×