Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Ideał dziewczyny z którą chcielibyście się ożenić...wygląd charakter dziewictwo

Polecane posty

ale ze w czym:classic_cool:? wyrazilam swoja opnie i nigdzie nie pisalam ze sie z Toba nie zgadzam wiec o co biega:classic_cool:? w tym mam Ci przyznac razje ze sami jestescie sobie winni:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
ja dla wlasnej ambicji i w imie wiernosci wlasnym zasadom odrzucilem dziewczyne, bo nie byla dziewica. i swietnie sie po tym czulem :) taki silny i dowartosciowany, taki meski i twardy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
a mam uczucia wyzsze i jestem wrazliwy i romantyczny, dlatego marze o pierwszym razie z dziewica, to takie romantyczne i piekne, dwie osoby pierwsze dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja jestem prawiczkiem: nie przyszło Tobie do głowy, że rzucając dziewczynę z tego powodu ,że nie jest już dziewicą może straciłeś kobietę swojego życia. To z Tobą coś jest nie tak!!! Czyli mozna to wszystko tłumaczyć przewrotnie, że jak spotkam tego odpowiedzialnego faceta, z którym chciałabym byc i jak sie dowie, że jestem dziewicą to pomyśli sobie, zę chyba mnie nikt nie chciał? Że coś ze mną nie tak? To głupie , bardzo prymitywne. Myśl tak dalej i czuj sie z tego powodu dowartościowany. Nie chciałabym spotkać mężczyzny z takimi poglądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można zakochać się w wielu kobietach i lepiej zostawić używaną niż męczyć się cale życie(jak mu to przeszkadzało) To nie jest tak że każdy ma tylko jedną drugą połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
jakby miala byc kobieta mojego zycia to by nia byla. skoro z nia nie jestem, to znaczy, ze nia nie jest. dla mnie to bezsensu miec tylko jedna, pierwsza partnerke i wziazc z nia slub, a ona miala wczesniej innego lub innych partnerow. bez sensu, niesprawiedliwe, nierowne, nieuczciwie, nieoplacalne. tamta dziewczyna miala wczesniej 2, w tym jeden to byla przygoda dla samego seksu z przyjacielem, wiec do mnie nie pasowala, za malo porzadna dla mnie byla. znajde sobie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak 28- \" zostawić używaną\"- to idź do sklepu, bo ludzi mylisz z rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
poza tym ja mam swoje uczucia i poczucie estetyki i nie chce rozpaczac z powodu, ze moja dziewczyna spala z innym i robila mu loda. musze brac pod uwage rowniez swoje odczucia i uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądźcie odpowiedzialni i nie licytujcie sie sami z sobą, że ona miała więcej partnerów a ja nie. Nie traktujecie seksu poważnie- moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
ja jestem prawiczkiem, to czemu mam brac jakis ochlap :( po co mi dziewczyna po przygodach co luzno traktowala seks? uwazam, ze do mnie pasuje bardziej ciepla i wrazliwa, bardziej porzadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
mi bardziej zalezy na czystosci i porzadni i nieskalaniu i niezbrukaniu dziewczyny, niz na jej doswiadczeniu. im bardziej czysta, niewinna, nieskalana, niezbrukana tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja jestem prawiczkiem Trochę mnie irytujesz- kobiety nazywasz ochłapami. I Ty chcesz znaleźć taki klejnot z takimi cechami jakie napisałeś? Może i chcesz ale kobieta to nie kura i pozna sie na Twoich poglądach i mam nadzieję, ze znajdzie sie taka, która dao Ci nauczkę. przydałby Ci sie zimny przysznic. Przeczytaj jak Ty sie wyrażasz o innych. Może w przyszłosci Twoje wypowiedzi będą dotyczyć TWojej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
a dlaczego ja mam plakac po nocach, ze moja dziewczyny miala przygody? nie jestem masochista, marze o dziewczynie czystej jak lilia. ja jeszcze rozumiem jednego partnera z milosci. nie mowie, ze ciagnal bym taka do oltarza, ale szanowalbym i przez jakis czas moglby byc z tego udany zwiazek. ale przygody sa fuj i ble i nie chce juz nigdy panny po przygodzie. tamta jak mi powiedziala o przeszlosci swojej to jej znac nie chcialem po tym tzn. tylko czesc jej teraz mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam, żeś taki wrażliwy facet żebyś miał płakać po nocach.Ale życzę Ci szczęścia abyś taką znalazł. Rozmowa z Toba to pojedynek na szpady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
no jestem bardzo wrazliwy, ale z tym plakaniem po nocach przesadzilem. ale bardzo bolala mnie przeszlosc tamtej dziewczyny, nie moglem z nia byc, uwazalem, ze porzadniejsza moge sobie znalezc. a wiesz, ze fajnie sie z toba gada. sympatyczna sie wydajesz, madra i zrownowazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsądku mi jeszcze zostało, a na sympatię nie narzekam. A czasami ten rozsądek właśnie tak układa ze sie jest jeszcze dziewica. Również cenię sobie pewne wartości ale nie znoszę takiego traktowania przedmiotowego ludzi. Bo nigdy nie wiadomo po której stronie będziemy. A życie lubi nam płatać figle. Również miło sie rozmawiało, może wpadniemy na siebie znowu aby powalczyć na szpady- żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
nie traktuje nikogo przedmiotwo, to nie moja dzialka. jak sam bede mial pewne niechlubne doswiadczenia w zyciu seksualnym to nie bede juz od kobiet wymagal krystalicznosc i czystosci, bo nie bede mial juz do tego prawa moralnego. jestem uczciwy pod tym wzgledem, przynajmniej tak o sobie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy rok
laretkaaa : a Ty wiedzialas jak sie za faceta "zabrac" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zostawiasz sobie otwartą furtkę na te drugą stronę - ładnie......... Sztuką jest dochować wierności nie tylko tej kochanej osobie ale i swoim przekonaniom. Wówczas wygrywa sie znacznie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
chce byc wierny swoim przekonaniom i nie chce poluzowac zasad. tylko pisze, ze jak sam bede juz po przejsciach, jesli nie daj boze tak mi wyjdzie w zyciu to nie bede juz w stanie wymagac od kobiety niestazitelnosci i krystalicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na film aby nie stracić wiary, że jest jeszcze prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
no wiec widzisz jak swietnie sie dogadujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem prawiczkiem
milego ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tylko rozmowa- lubię rozmawiać z mężczyznami Bo macie inny sposób rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie mogę iść na ten film :) A do : wujek1986ua Czasami zazdroszczę, ze ktoś ma jakiś ideał do którego dąży. Ja nie mam takich wymagań. I może to błąd? Szukam poczucia bezpieczeństwa, rozmowy i bliskości. Widocznie to zbyt dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego każdy szuka...blondynki tez mi sioe podobaja..musi mie coś w dziewczynie pociagac i tyle. choc wolalbym aby nie była za chuda ..wyglad bywa niesttey zcasem zwodniczy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy rok
tak sie zastanawiam nad taka sprawa: A) byla dziewczyna w zwiazku z facetem kilka lat, zerwali, znalazla nowego, wziela slub, byly facet mieszka niedaleko. jak sie czuje spotykajac go na ulicy idac z mezem .... B) dziewczyna miala przygody z facetem mieszkajacym niedaleko, wie o tym jej maz, jak sie czuje spotykajac go na ulicy idac z mezem ... jak sie czuc moze maz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×