Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Ideał dziewczyny z którą chcielibyście się ożenić...wygląd charakter dziewictwo

Polecane posty

Gość
Pirańka => Silna jest kobieta, która radzi sobie w ciężkich sytuacjach. Tyle. Nie wpada w depresję, nie zaczyna chlać, a po prostu radzi sobie. A jeśli chodzi o stawianie na swoim - liczy się jak. Mówię przed mamą mojego kumpla, i jej dziewczynkami nogi same się gną. Babka jest cholernie silna zmarł nie dawno jej mąż. Radzi sobie zajebiście pracuje, wychowuje dzieciaki, uśmiecha się (choć widać w niej taki głęboki smutek jeśli człek umie patrzyć). Pokorna zona w typie Chinki to tylko forma. Treść jest... inna. Ale wcale Ci się nie dziwię, że tego nie kumasz. W Chinach o wiele, wiele, wiecej kobiet potrafi uwodzić faceta, tkać subtelny urok. Kiedy rozmawiam sobie z moją znajomą z China, po prostu nie wiem jak Ci to opisać, różnica jakościowa jest ogromna. Tu takich jak wylizana nie brakuje - jedyne co mogą to zaciągnąć faceta do łóżka, spuścić go i... właściwie tyle? Czasem facet potrzebuje też nieco inne formy erotyki, subtelnej, wrażliwej. Bynejamniej nie chodzi mi tu o swiece kadzidełka i inne pierdoły. I uwierz mi tak cholernie mało kobiet w Polsce, a już na pewno na Zachodzie w ogóle kuma o co chodzi. Żal. Korwin podoba mi się ze względu na pomysły gospodarcze a poza tym to oszołom. Owszem jednej dziewczynie podobało mi się dawać mocne koksańce pod zebra przynajmniej póki nie powiedziałem, że po następnym ja uderzę. Też pełną siła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciekawiłeś mnie :) Chętnie bym przeczytała więcej o tych różnicach , bo ja żadnej Chinki nie znam . Takie masz zmiksowane podejście do kobiet , bo jednocześnie chcesz być i silniejszy i jak równy z równą ;) Ja już uciekam , hej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zależy co i zależy na jakim polu. Gdzieniegdzie też mogę być poniżej :P Jakoś wierzę w coś takiego co się nazywa podział ról (tyle, że w tym bardziej konserwatywnym wydaniu :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica na zone
malzenstwo powinno byc nagroda dla kobiet co cnote zostawila dla tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za brednieee
to z kim wy panowie sypiacie? skad te dziewice sie brac maja? powiedzmy ze ktos jest w zwiazku 2lata i chyba to normalne ze pojawia sie sex, a gdy zwiazek sie rozpadnie to kobieta dziewica juz nie jest, i co wtedy na odstrzał ja? rozumiem ze nie chcecie puszczalskich, ale z tym dziewictwem to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za brednieee
wy sie boicie ze nie dziewica moze uznac ze dobrzy w łózku to nie jestescie i dlatego dziewic szukacie bo wydaje sie wam ze dla nich bedziecie bogiem, tylko ze taka dziewica zapragnie kiedys sprawdzic jak to z innym jest kretyni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_k-ce
ja oddałam się mu z miłości, był pierwszym moim mężczyzną i co? zdradzał mnie i już nigdy nie mam prawa być szczęśliwa przez to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 20 lat
jestem wysoka zgrabna i ładna. a do tego zdolna ;p i jestem dziewica. nie pisze tego zeby sie chwalic, ale zeby dac do zrozumienia ze jak laska w moim wieku jest dziewica to wcale nie dlatego ze nikt jej nie chciał. Jestem dziewica bo tak chce. bo nie spotkałam faceta ktoremu chciałabym sie oddac. i juz. i jakos nic mnie nie nagli bo "wszyscy juz to robia". nawet sie pokusze o stwierdzenie ze jak dziewczyna jest zakompleksiona to idze szybko do lozka, bo jak nie to ja zostawi/innego nie znajdzie/juz wypada (niepotrzebne skreslic:P). chociaz oczywiscie sie zdarza ze szybko znajduje tego tzw. jedynego :) nie przecze ale generalnie..nie uogolniajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam już wszystko na ten temat, a nie będę się mieszać w wulgaryzmy niektórych osób. No i nie mam z kim wojować na słowa. mIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudni jesteście
z tym wiecznym szukaniem dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce kobiety ktora
z kims spala. brzydzi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_ulka
ja mam 19 lat i jestem dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy ten temat :) No, mało jest tych dziewic na świecie.. Czyli podsumowując, ideał dziewczyny to piękna, niewulgarna dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ech ech Żarty
Bzdury a ja byłam dziewicą dla swojego faceta, bylismy razem 5 lat.. miałbyć slub, bylismy zaręczeni itp.. On był prawiczkiem i co posypało się to co teraz nikt już mnie nie weżmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym Ty sie martwisz :) patrzą na błonę, cycki i nogi, a potem się dziwią że tyle rozwodów, że żona ich zdradza itd. jak te małżeństwa na tak kruchych podstawach są budowane to ja się nie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko zwróć uwage na temat - "...wygląd CHARAKTER dziewictwo". i lecą dopowiedzi tylko o wyglądzie i dziewictwie. czyli z charakteru może byc najgorsza małpa, ale jak jest ładna i dziewicza to wystarczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec - jak pisalam - nic dziwnego że im sie potem zycie nie uklada. partnera powinno sie dobierac pod kątem charakteru. wyglad sie zmienia, cnota jest numerem na raz i szybko przestaje miec znaczenie - a to czy laska jest jędzowata albo facet dziwkarski trzeba będzie znosic całe życie... w imię czego? ładnej buzi? grubego portfela?... it doesn't work this way...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a ci co szukaja dziewic rowniez moga poszczycic sie czystoscia? Bo musicie wiedziec ze dziewice rowniez nie tykaja uzywanych:O i pewnie dlatego wam tak trudno znalesc, bo zadna dzieica nie spojrzy na takiego uzywanego faceta. Niestety chlopcy swoj do swego ciagnie, a gdyby jakis wkladak chcial dziewice to niestety moglby powstac galimatias i stad wam sie nie udaje. Szukajcie sobie kobiet podobnych do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy piernik
pierdolicie z tym dziewictwem, ja bylam dziewica a mam juz 22 lata, poznalam kogos, mowil ze mu zalezy itp. powiedzialam ze jestem dziewica, w koncu sie przespalismy i olał mnie bez słowa:O wiecie jak sie czuje?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cynamonowego
no a ile go znalas?:> zapewne niecaly miesiac co do mnie - ja kiedys trzymalam dziewictwo dla mojego meza:P tak, chcialam mu sie oddac tylko po slubie:P takie ot idealistyczne podejscie .... w zasadzie bylam dosc mocna katoliczka kiedy zrozumialam ze dla mnie katolicyzm to jednak nie jest to, nadal trzymalam dziewictwo ale przestalo mnie dla mnie az tak wielkie znaczenie jak wtedy ( bo w wieku 20 lat nawet sie nie calowalam, bo to grzech byl :P) ja przed powaznym zwiazaniem sie z facetem chcialam sie wyszalec i taki mialam swiadomy cel, chcialam porzucic dotychczasowe swietoszkowe zycie. raczej trudno mi sie zakochiwac, wiec do tej pory mialam 2 facetow z ktorymi spalam. ale moja decyzja jest MOJA decyzja, jesli spotkam pacana ktory stwierdzi ze chce tylko dziewice mimo ze ruchal sobie na lewo i prawo i sie tylko moze pochwalic doswiadczeniem to dobrze ze dzieki temu oszczedze sobie kontakt z nim .... ot taka selekcja, facet moze oczywiscie miec nadzieje/ chcial zebym byla dziewica. ale ja nie jestem przedmiotem zeby rozpatrywac moja wartosc na podstawie doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×