Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

saneczkowa - jesteś nauczycielką:)? a moze wolisz pogadac na gadu bo widze ze sie nieco krępujesz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Rhyme jaki Ty wrazliwy jestes na niuanse- doceniam serio:) no wole tak publicznie calkowicie nie obnazac sie:) wiec gad jest wyjsciem optymalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz mi nr gg na adres arti12345@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
sie wyslalo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę , proszę. Wpadam po przerwie, a tu wątek pieknie zyje i co najważniejsze jakieś pary sie tworzą. Rhyme i saneczkowa? Czemu nie , tak trzymać , cieszę sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam parę ostatnich stronek i muszę Wam powiedzieć, że ja też uwielbiam spacery, długie i przegadane...miałam kiedyś przyjaciela, łaziliśmy po Warszawie jakby autobusów nie było :) Saneczkowa--> napomknę tylko że w bliskich dziedzinach pracujemy :) Rhyme--> mam nadzieję, że jeśli nasza grupa wsparcia ruszy nie tylko knajpki ale i muzea odwiedzimy, bardzo bym się ucieszyła. Tatuś --> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Sweet Jane, tak to bywa :) Ja już kładę się spać. Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Leele - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa, :p:classic_cool:, brawo!! Przepraszam , ze taka nakręcona jestem , ale poniewaz sama jestem szczęsliwa to wszystkich chciałabym wyswatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojniaka to ja mam na pulpicie na wypadek gdyby mi sie nie chciał śnic :classic_cool: ;) do jutra, kolorowych snów :) PS. muszę doczytać, dlaczego jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
wszyscy juz spia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... widzę, że wszyscy już się pospali ;( a ja musiałam na chwilę opuścić szanownych rozmówców. ale nic to. nie zrażam się i mam nadzieję, że jutro wszystko ożyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
ano tez mam taka nadzieje:) dobranoc Wszystkim:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ja już udaje że pracuję :D ;) Buuuu wstałam 2 godziny z temu z brzydkiemi słowami pod nosem :D Ale nic to poniedziałki są zawsze drastyczne ;) Lele🌻 Sweet Jane🌻 Saneczkowa🌻 Przebiśnieg na pustyni 🌻 Leady venera🌻 Izabelita🌻 Tatuś Rhyme I wszystkim pozostałym miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka_34 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dopóki mój silnie zapracowany szef nie zabierze mi sieci ;) żeby pracować jeszcze ciężej oczywiście hihi saneczkowa - a hedonizm w połączeniu z piotrusiem panem to jest dopiero to :D sen miałam piękny dziś - taki mądry i opiekuńczy młody człowiek był głównym bohaterem, przynajmniej Morfeusz jest dla mnie łaskawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
to chyba jednak nie przypadek, ze wciaz niektore z nas trafiaja na ten sam typ faceta Przebisnieg na psychopatow zdesperowanych, a ja na hedonistycznych piotrusiow panow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to, że mnie to maksymalnie dobija - czemu gość, który mnie totalnie nie zna od razu uważa, że zostanę jego kobietą na dobre i na złe? i totalnie zero poczucia humoru... 😭 saneczkowa wypluj te słowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
a tfu.... ;) a czy ta psychopatyczna desperacja idzie w parze z wygladem bazyliszka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×