Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
Właśnie, Lady Venera - zdaje Ci się. Otóż, nie masz racji. Kobieta zupełnie inaczej do tego podchodzi. Jej nie rajcuje badanie rzeczywistości i zastanawianie się nad przyczynami. Ty pomyśl przez chwilę, jaka tematyka dominuje w czasie babskich pogaduszek? Rozmawiacie np. n/t zjawiska entropii, teorii nieoznaczoności czy istocie Brzytwy Oackama? Czy zastanawiacie się, jak to jest, że jabłko z jabłoni leci na ziemię a nie w odwrotnym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Wiedziony wrodzoną skromnością, Lady Venera, stwierdzam zgodnie z prawdą, że atrakcyjnie mam i tu, i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
He, he, Pomorzanka, proszę nie mydlić oczy kierownictwu. Już Cię odrobinę zaintrygowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz psełdonim gdymym chciała rozpisywac się na takie zawiłe tematy to bym zmieniła topic. jestem tu bo chcę pobredzić o prostych sprawach. i wiesz nie wiem ale chyba jednak kobiety, które spotykałeś były tylko atrakcyjne a nie mądre skoro wyrobiłeś sobie takie zdanie na temat kobiet. a te twoje przykłady zagadnień brzytew i innych to wybacz ale trochę podciagają pod taki pseudointelektualny chwyt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niewątpliwie zaitrygowałeś:) jako ciekawy obiekt badawczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Aha, Lady Venera, to Ty preferujesz u mężczyzny intelekt na poziomiie buraka pastewnego a jego wiedzę pokroju wiecy eugleny zielonej, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ryhme, to Ty mnie wtedy weź i przebadaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Więc, Lady Venera, uważasz, że z kobietą na temat przywołanej brzytwy rozmawiać się nie da? A ja twierdzę, że się właśnie da. Kobieta powinna być dla mężczyzny odpowiednim partnerem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
I o to właśnie chodzi, Pomorzanka. :-) Który mężczyzna interesuje się łatwymi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A gdzie Ty znajdujesz jaką próbę urażenia Cię, Lady Venera? Na litość, nie miałem najmniejszego zamiaru. Rozmawiamy sobie jak równy z równym. Traktuję Cię poważnie i grzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja twierdzę, że z Kobieta da się porozmawiać na wszystkie tematy jeśli nie jest to przepraszam, typowy lachociąg. to Ty napisałeś, że o pustych babskich pogaduszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Przecież dałem to wprost do zrozumienia, Pomorzanka. Jaka jest przyjemność ze zdobywania łatwej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Napisałe, Lady Venera. Jeśli wolno, sięgnij pamięcią i przypomnij sobie, jaka była tematyka rozmowy ostatniego babskiego spotkania, w którym brałaś udział. Ale proszę, bez żadnego łgarstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz psełdonim ja jestem lojalna wobez swoich eks mimo wszystko bo z jakichś powodów z nimi byłam i szanuje swoj czas spędzony z nimi. więc insyuowanie, ze byłam z burakiem trochę jest niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Lady Venera, odnoszę wrażenie, że jesteś jakaś nadwrażliwa. Jeśli więc nie interesuje Cię zakochanie się we mnie na próbę, namawiać Cię więcej nie będę. W końcu, sama sobie układasz życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ psełdonimie ja napisałam, że mam ochotę na tym forum pogadac o rzeczach prostych i banalnych.. ale zdrady, paznokcie i fatałaszkito nie sa jedyne tematy na jakie mozna ze mną porozmawiać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Cieszę się, Lady Venera. A na jakie tematy można z Tobą jeszcze porozmawiać oprócz wymienionych przez Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ba, Lady Venera: "i zrozum tu kobietę...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem mężczyzną więc nie wiem .... Jak na razie w dużej mierze zauważyłam ,że mezczyżni szybiej odpuszczają niż starają się zdobyć kobietę . Podaje to na swoim przykładzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Na litość, Pomorzanka, to z kim Ty się do tej pory zadawałaś? Skoro masz takie marne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Po prostu wiem, czym zaintrygować kobietę, Lady Venera. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko zajmij się panem jeśli możesz - madra zCiebie Kobieta i wytłumacz panu Psełdonimowi ;) ja niestety musze juz zniknąć a szkoda bo zrobiło się intrygująco. lubie cięty język ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Na pożegnanie, Lady Venera, chciałem jedynie Ci przypomnieć, że Ciebie zupełnie nic, ale to absolutnie nic nie zaciekwiłem! Do widzenia, o ile się jeszcze kiedy spotkamy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×