Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka, ale wlasnie to nie jest horoskop prognostyczny, tylko natalny pokazujacy nas samych i nasze tendencje do pewnych zachowan w roznych sytuacjach:) poza tym horoskop nigdy nie jest wrozba (pokazuje jedynie tendencje, to nie Tarot;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz to tylko taki horoskop moge zrobic jak wyzej opisalam, ale wtedy potrzebuje kilku Twoich danych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - taki by też by mi sie przydał z pewnych względów ;) A wiesz co -horoskop z wirtualnej spełnił mi sie w tamtym roku w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Saneczkowa masz brygade białych myszek, na których możesz doskonalic swoje umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Leele 🌻... witaj Podczytująca🌻-nadrabiam dzisiaj wczorajsze lenistwo ;) Niestety będę rzadziej zaglądać ;) Ale Wam życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka--> udanego relaksu:) Fanaberia--> life is brutal :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Widzę, że lubicie horoskopy. Lubię je czytać i ja ale zaraz o nich zapominam. Biorę do głowy tylko to co pozytywne o reszcie zapominam. Pozdrawiam serdecznie i zmykam na spacerek- jest tak pięknie !!! Wiosna już przyszła !!!! A może i z nią u którejś z nas pojawi się nowa miłość? Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwę na kawkę sobie zrobiłam :) Jeszcze troszke robotki przede mną :O ... tak to jest jak się sobotę zawali ;) Lojka...pewnie spacerujesz sobie teraz .Rzeczywiście jakby wiosna nadchodziła ;) Faneberia - Ty pracujesz :( buuu nie do pozazdroszczenia ... Saneczkowa - przed Tobą też ciężka praca ;) Leelee - a co Ty porabiasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - nie bylo tak zle:D jak na razie:p a tak w ogole to astrologia to moja nowa pasja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sie wyjaśnią pewnie niepokojące sprawy z mojego życia :D Oby ... bo zaczyna mi sie to nie podobć :O Wracam do robotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam nawiedzic dzis roznych ludzikow, ale horoskop Pomorzanki tak mnie wciagnal, ze chyba zostane w domu:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - aż tak skomplikowanie wszystko wyszło ? ;) :D Ale Saneczkowa , jak musisz to idź do ludzików :D ... ja właśnie wrócilam ze spaceru - pięknie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie o co prosiłam na tamtym topiku? przed czym ostrzegałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×