Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość bnx
SKoro tak to dobranoc he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Mam nadzieje ze wczoraj to był tylko chwilowy przestój ;) ... i dzisiaj troszkę stronek napiszemy ;) Pomarańczce mimo że bardzo miła ;) - podziękujemy już ;) ... na tym topiku rozmawiają tylko Czarne Damy ;) :D Miłego dnia :) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa , Przebiśnieg 🌻 U mnie lepiej , nockę przespałam , choć jeszcze czuję go troszeczke . Przebisnieg - o jakim mrozie Ty mówisz ? ;) Saneczkowa - ja już po kawce ;) - zaraz szefowa mnie porywa ;na przejażdżkę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Ja od rana w kiepskim humorze ale staram się trzymać;) Jeszcze teraz dzwonili do mnie z pracy że mam wcześniej przyjść. Chyba normalnie zamieszkam w robocie bo nie warto mi już wracać do domu :O Życze Wam milutkiego dnia i dobrego humoru papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć alski,nie moge uwierzyć w to co sie tu wydarzyło,dopiero dzisiaj poczytałam,przepraszam narazie mnie nie bedzie,mam strasznego doła musze trochę sie odizolować-zmarła moja babcia..... będę zaglądać,napiszę jak troche sie pozbieram,pozdrawiam was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg ... nie raz , nie dwa to już przeszłam . Ale może dziewczyny jeszcze się zmobilizują :) Niestety takie sytuacje rozwalaja atmosferę topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj Pomorzanka nie ma co lamentowac:) jakie sytuacja? czy to pierwszy raz czlek sie z glupota spotyka w zyciu i z klamstwem? trza olac dziadow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytuąca....
dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytuąca...
dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytująca...
hej co jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Podczytująca :) Dziewczyny ja się pożegnam z tym topikiem , macie moje gg więc kontakt mamy . Może znowu sie gdzieś razem na jakimś spotkamy :) Będzie miło Was widzieć wszystkie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zdaje sie, ze faktycznie topic padl- czyzby baby potrzebowaly faceta na forum, zeby ono zylo dluzej? mam nadzieje, ze nie.... ;) pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie róbcie tego,wyszło zamieszanie ,jakieś nieporozumienie-ale to nie powód żeby topik sie rozpadał,zresztą wydaje mi sie ,ze co po niektóre osoby juz dostały za swoje............. miałam nie pisać narazie,ale nie moge patrzeć jak taka paka się rozchodzi,wracajcie,mimo mojego rożalenia,będę tu,po to zebyście wy nie rezygnowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też jest smutno że dopuszczacie do padnięcia topicu. Nie pojawiam się tutaj każdego dnia bo muszę dokończyć parę spraw .Nie róbcie tego :) Do lepszego a może do nowego topicu. Pozdrawiam Was wszystkie ciepło. 🖐️🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×