Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Kota - synkowi chociaż wyślę :) Z kolegami nie będę ryzykowała , bo jeszcze sobie coś pomyślą ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę, nie chce mi się szukać po stronach podpowiedzi odnośnie emotek. Jeśli któraś z Was by mi podała linka byłabym wdziędzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka_34 :) tez bym chciala od kogos dostac:( a konkretnie to od jednej takiej osoby o ktorej mysle, no zobaczę jutro jak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emotki - w słowie pisanym ,bardzo sie przydają:) . Czasami ciężko określić czy coś jest żartem ;) czy też poważnymi słowami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kota - myśl pozytywnie:) . Dobrze że jest ktoś taki :)... masz o kim myśleć :). Gorzej jak nie ma w ogóle nikogo na horyzoncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca... widzisz? jedna moja malutka prośba a tyle pomogła zarówno mnie jak i Tobie :) Od teraz juz jesteśmy pełnoprawnymi zwolenniczkami emotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze napisze jesli dostane bo to by znaczylo ze pomyslal o mnie ... ale raczej w to watpie ze dostane od niego, albo ze wogole ktos mi cos wysle w tym dniu....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co Ci po Walentynce?! Walentynka w jakiejkolwiek formie to widoczny znak, ze ktoś o Tobie mysli, lubi Cię, kocha, itp. To chyba jest miłe, prawda, taka świadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby ktos jest, ale to jest wielka niewiadoma ja i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Burok
;) ja już znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to , ze ktos o mnie mysli itd wiem i bez walentynki:D nie wiem jak tam u Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ze milo jest dostac od kogokolwiek kto o tobie pomyslal i ci wyslal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka:) - dokładnie tak samo myślę :) Sama świadomosć ,że ktoś myśli o mnie poproawia humorek :) My nawet w pracy wzajemnie sie obdarowujemy serduszkami :) - taka tradycja ;) Sandra - gratulujemy :):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×