Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

🖐️ Kobiety:) witam u nas ju_st, bo wczoraj juz padlam i nie zdazylam;) Milego dnia Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 To dzisaj na powitanie -Dnia pełnego miłości życzę :D A nóż, zdzrzy się coś nieoczekiwanego .Dla wszystkich którzy lubią i nie lubią Walentynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widze nowe nicki, chyba nie jestem w temacie :) Uwaga ogłoszenie !!!!!!!! WALĘ TYNKI - TANIO !!! :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fanaberia :D Troszkę udało nam sie wczoraj zreanimować topik ;) Fajnie bo już myślałam ze po ptaszkach ;) Ja tam lubię Walentynki ;) :D chociaż w tym roku pewnie niespodzianki żadnej nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka babo jedna ja Ci dam odejść to zobaczysz ;) No a ja dzisiaj spędzę romantyczny wieczór w pracy patrząc na zakochane pary...cóż może to nie jest moje marzenie w tej chwili ale nie mam wyjścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanebaria - nikt nie pisał to myślałam że już po topiku ;) a nigdy nie odchodzę bez pożegnania ;) Ja spędzam dzisiaj romantyczny wieczorek z dentystą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko !!!! Poorzanka tylko uważaj na tego dentyste bo wiesz :D A zresztą nie uważaj hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka a ja tu nie pisze często bo po prostu nie mam kiedy a jak jestem na necie to nie mam czasu czytać straon które napisałyście więc się nie wtrącam i nie dorzucam zdań wyrwanych z kontekstu :) Ale jestem z Wami cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia - ten dentysta to raczej w moim typie nie jest :D Ale choć wieczór dzisiaj z mężczyzną spędzę ;) Ja w pracy mam sporo czasu to piszę kiedy mogę :) A Ty też zagladaj najczęściej jak mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na dobry początek dnia: [czesc} :) 🌻 ❤️ 👄 Mimo że niektórzy czują się bardzo samotni w ten dzień, to muszę niektórym przypomnieć ze tak nie jest. Każdy z nas ma swojego anioła stróża. Dzisiaj zamierzam z nim wieczorem winko wypić i jak się trochę rozgada to wyciągnę z niego jakie ma on wobec mnie plany. I wspomnę mu o Was, niech szturmuje Wasze anioły abyście i Wy mogli znaleźć swoja połówkę. Niech wszystkie anioły biorą sie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie 🖐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ znikłam bo mi szef wredota blueconnecta zabrał, że niby do pracy mu potrzebny, taaa :) ja dziś w pracy walentynki spędzam :) same chłopy hehe i zero walentynki 😭 :D:D:D ale co tam, dobrze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj pracy przywaliło :O Teraz kolega chociaz lody postawił i czekoladę :D choć coś z tych Walentynek jest ;) Przebiśnieg Lojka Nie wiem czy popołudniu i wieczorkiem zajrzę .... zobaczę czy tego dentystę przeżyję ;) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka - ja swojego dentystę bardzo lubię, a szczególnie jego opowieści w czasie kiedy ja siedzę z zablokowaną szczęką ;) także może być miło ;) lojka 🖐️ fanaberia🖐️ przynajmniej w knajpce będziesz ;) saneczkowa🖐️ lubuszanka🖐️ ju_st🖐️ czy jest ktoś nowy ze śląska? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ze śląska ale ze ślaskiego :) I samotna po 30 :( mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dentysty to naprawdę mam bardzo miłą panią. Lubi pogadać , raczej ona sama- bo ja mam buzię otwartą i nie mogę mówić- raczej tylko wydaję jakieś dźwięki czy zgadzam sie nią czy nie. I wyobraźcie sobie, że siedząc tak na fotelu - zupełnie zapomniałam gdzie jestem i zrobiło mi się tak błogo jak u kosmetyczki. zupełny relaks aż spytała sie mnie czy sie dobrze czuję a ja się naprawdę zrelaksowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joletka. Czyżbyś była moją imienniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj na forum. jestem tu od niedawna ale lubię to miejsce. Mam nadzieję, ze znajdziesz dl ans trochę czasu i pogadamy sobie. :) jeśli mozna spytać - długo jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znacznie dłużej i nie jestem pewna czy jeszcze kogoś potrafię kochać. Zapomniałam już jak to jest kiedy serce zaczyna walic mocniej. Mam nadzieję że amor któregoś dnia strzeli mi w serce i znowu poczuję ten dreszczyk. Juz tęsknie do tego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby wszystkich wywiało? Obyście wszyscy siedzieli w jakiejś knajpce z kimś a nie tak jak ja - przed komputerem. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane,brakuje mi was bardzo i obiecuje po sobocie juz zawitac tu znowu(w sobotę pogrzeb)-dzisiaj tu jestem żeby wam przekazać walentynke ode mnie ;)- dla wszystkich starych i nowych bywalczyń naszego topiku- witam wszystkie nowe bywalczynie... a to walentynka dla was,pamietam o was cały czas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Jolki ;) ja jestem tylko muszę trochę symulować, że pracuję ;) lojka ja też myślałam, że już nie potrafię kochać a co gorsza zaufać :) ale niedawno przekonałam się, że jednak tak, myślę, że jak pojawi się ten, który ma \"kluczyk\" do serca to serducho się otwiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×