Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebisnieg - w weekend to muszę jakieś niespodzianki zaplanować ... nie będzie wygrzewania ;) Podczytujaca - teraz Ciebie przeziębienie dopadło ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka --> tak teraz moja kolej na chorowanie ehh Kobiety wiecie co ale generalnie to humor mi dzis raczej nie dopisuje dowiedziałm sie ze jak to go nazywam moj najnowszy były Ten typ B znalazł juz jakąś nową panne i razem wyjechali na narty ehhhh przykre to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie on sie wychłodził i to zupełnie i pewnie minuty swojego czasu nie poswieci na to zeby wspomniec moją osobę a ja tym czasem przezywam ehhh taka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem że z czasem przejdzie i sie schłodze parafrazując ... "ja bede zdrowa z pewnością lecz nie dziś" to dotyczy i przeziębienia i jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to gdzie sie podziały wszystkie dziewczyny ? ;) Lubuszanka jak w sobotę zabalowała do do dzisiaj jeszcze do nas nie zajrzała ... A gdzie Leele ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś sobie poszły - miejmy nadzieję, że mają tysiąc ciekawszych zajęć od klepania na kafe ;) pomorzanka - chciałas kiedyś małą wróżbę - masz jeszcze ochotę? mogłabym spróbować :) w ramach treningu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nadzieje zę wrócą :) Przebiśnieg - no to terenuj na mnie ;) A nóż cos fajnego mi wywróżysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 30-dzis zakonczylam zwiazek z facetem z ktorym myslalam ze sie zestarzeje,po 8 miesiacach okazalo sie ze to materialista i dla pieniedzy poszedl by nawet do lozka z starsza pania,jestem zalamana sa jeszcze na swiecie normalni wolni faceci w naszym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - nie raczej nie .. TWA to raczej zamknieta grupa :) Cięzko tam się juzteraz wgrysć ;) Przebisnieg ... ale ja Twojego gg nie mam :( Bajeczka - to zapraszamy do nas :) ... w grupie zawsze rażniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę na topicu :) Ja właśnie siedzę u siostry a ona usypia malucha:) Jak Wam minął dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberio witam moj dzien to totalna porazka chcialabym zeby juz sie skonczyl,od dzis znowu jestem sama ile mozna wszystko zaczynac od nowa,nie mam juz sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz naprawde dlugo szukam i ciagle trafiam na coraz wiekszych popaprancow,moze ze mna jest cos nie tak ze ciagnie mnie do drani,chcialabym to zmienic ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×