Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Ale najdziwniejsze jest to, ze ja nie odczuwam żadnych anomalii pogodowych, nie jestem wyczulona na zmiany pogodowe, ciśnieniowe, itp. Wiec tak nie do konca moge swoje samopoczucie tlumaczyc pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Podczytujaca, zmykamy. Ty sprawdzisz sprawdziany, ja uloże grafik na marzec i inne dokumenty przygotuje a Pomorzanka pewnie jeszcze zrobi druga kolacyjke dla swoich facecików ;) i sobie wczesniej pójdzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie! Wyjęłas mi te slowa z ust Pomorzanko. Meczarnia moze i jest ale jaka przyjemna :D Chociaz tak po zastanowieniu dochodze do wniosku, ze zadna to meczarnia, nie z Toba Podczytujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro może dziewczyny posiedzimy .... końcówka tygodnia zawsze jest ciężka ;) Czy ja zawsze dobranoc muszę mówić kilka razy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro to moze byc ze mna trudno :(, wybywam na wieczór z domku (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem), ale jak nie wybede to na bank z Wami bede (alez mi sie zrymowało :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sioo"?! Nikt mnie takim zwrotem nie bedzie wyganial z kafe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wypraszam sobie Podczytująca!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka :D:D:D ja tak łatwo noie znikam kafe mi dziś pasqdnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×