Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

No właśnie :) Ja już pomykam pestki, kwiatki, smoczki, gnomki i inne tam gadżety ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mówił że Smok pracuje ... nie wiem nie znam się .... ;) ja też chyba se ide już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojawiam sie na kafeterii żeby się zrelaksować. Ci którzy mnie znają wiedzą że nie zabieram głosu w jakichs ciężkich tematach ... chyba że ktoś mnie kręci wrrrr :O a ja się dam jak młoda :P chyba tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Teraz jeszcze pewnie odsypiacie ;) - a co niektórzy już po kafeterii buszują :P Kiedy ja dożyję tych czasów ;) że pośpię sobie tyle ile sama będę chciała ;) ? Przebiśniegu -Cieszę się że randka się udała ? Kontnuacja będzie mimo tego braku iskrzenia ? Czasami to się póżniej moze zdarzyć ;) Ale nawjażniejsze że pewnie się troszeczkę pobawiłaś :) Pestuś - mam nadzieję że częściej będziesz do nas zaglądała :) Tu na pewno pewna osoba nie będzie zaglądała z racji naszego zaawansowanego wieku ;) Heraklesie - buziaczki rozdaję tylko tym których widziałam co najmniej na zdjęciu :P Wiec sam rozumiesz .... ;) ? Rozejrzę się co się w nocy na kafe działo ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu :) Wyspałaś sie? :) Ja już rana szaleję ;) z prasowaniem , gotowaniem i tego typu rzeczami ;) Ale zaraz koniec pracy i pewnie na dłuższą chwilkę zatrzymam się na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pomorzani :) nie, ja się nie budzę tak szybko ;) dlatego podziwiam, że Ty tak już od świtu :) a co do randki - to sama nie wiem w sumie z 4 godzin rozmowy było może z pół h a reszta to monolog - ja grzeczna staram się być, ale nie wiem czy na dłuższą metę dałabym radę - zupełnie inne priorytety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Widze, ze sie działo i to sporo, nowi faceci sie na topiku pojawili, to dobrze :) U mnie oficjalnie urlopik juz trwa, w zwiazku z czym nie bede czestym gosciem na kafe, tym bardziej że aura u mnie jest sliczna, typowo wiosenna, tak wiec aż grzech siedziec w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg, z ta randka to wyluzuj. Niektórzy faceci maja tak ze zdenerwowania, ze stresu, ze gadaja niczym katarynki :D, a niewatpliwie stresik był. Kolejne spotkania na pewno juz nie beda takie... monologowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lubuszanka :) wyjeżdżasz gdzieś czy zostajesz w domku, co będziesz porabiać na urlopiku? ja wiem? nie wyglądał na zestresowanego :) no i rzeczy, które opowiadał wcale a wcale mnie nie interesowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg, porozgladam sie za zakupami wiosennymi, na ktore nie maialam czasu, ponadto mam troszke spraw urzedowych do pozalatwiania na które ostatnio też nie mialam czasu, moze gdzies wyskocze na 2-3 dni, moze Karpacz? Zobacze jeszcze. Skoro mówisz, ze facet gadal o rzeczach które Cie nie interesowały... hmm... moja rada- chyba nie ma sensu dalej w to brnąć. Ale to moje subiektywne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lubuszanka🌻 Ja już jestem obrobiona :) Mały pójdzie dzisiaj z tatą ...starszy zostaje w domku wiec luzik dzisiaj będę miała ;) Przebiśniegu - daj mu szansę ;) - może rzeczywiście stres swoje zrobił i gadał co mu ślina na jezyk przyniesie ;) A skąd wiesz że nie był zainteresowany ? Gdyby nie był pewnie spotkanie było by znacznie któtsze ... Lubuszanka - troszkę zazdroszczę Ci urlopiku :) i tej pogody też ;) U nas dalej wieje i pada niestety . Jak zwykle na pomorzu pogoda jest inna niż wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - zgodzę sie z Tobą . Jakoś nie wyobrażam sobie życia gdzieś indziej :) Coś to morze w sobie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×