Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśnieg - niestety tak ;) Podczytująca - hmmmm czyżby coś się kroiło ? :) Tak z czystej sympatii to on raczej nie dzwoni ;) Kurcze, był mój eks ... nawet starszemu życzeń nie złożył :O ... nic nie kupił ... co za palant ! Strasznie mi żal tych moich dzieci :( Na świeta starszemu nic nie kupił a młodszemu plastikowe kajdanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Najsmieszniejsze jest to,ze cale zycie balam sie ze kogos tak bardzo pokocham-a pozniej to wszystko sie popsuje-marzylam o tym zeby tak kochac-i cuz mi po tym.Przezylam cos pieknego bylam kochana a jednak popsulo sie teraz zostal tylko zal.Probuje zyc dalej -staram sie myslec pozytywnie-mam plany,marzenia-ale to jest cholernie trudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronikax19 nie mów tak! Może teraz faktycznie jestes na NIE ale nie deklaruj ze juz nigdy w zyciu. Wierz mi, ze uczucie potrafi na nas spaśc niczym grom i wtedy Ty nie za wiele bedziesz miala do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to zdecydowana wada netu . Często przeszkoda w zwiazku może byc właśnie odległość . Weronika Jeszcze młoda jesteś , wszystko przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko, gdy czytam o tym Twoim byłym i dzieciaczkach, zwłaszcza o starszym synu to az mi sie wszystko skreca w srodku ze złości! Jak można byc takim chamem?! Taki debil w ogóle nie powinien miec dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziekuje-wiem ze moze wszystko sie ulozy ale narazie serduszko boli.Najgorzej jest komus zaufac a pozniej sie zawiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka zgadzam sie z Tobą az sie w człowieku gotuje taki palant ze ehh szkoda gadać. pomorzanko własnie przez odległość mnie z nim nie wyszło ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy zawsze był poszkodowany , nie wiem dlaczego . Eks był do niego bardzo agresywny . Lubuszanka- ja rozumiem to ja te negatywne emocje zawsze w środu chowam ... ale uwierz mi najchetniej jakąś patelniaprzygrzałbym mu w łeb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sama widzisz Weronikax19 że wsród nas nie masz wiekszego wyboru i musisz... mysleć pozytywnie :D I prawde powiedziała Pomorzanka - młodziutka jeszcze jestes, wiele jeszcze sie moze w Twoim zyciu wydarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, szkoda patelni, taka troche kosztuje a na tym pustym, twardym łbie pewnie by sie wygieła i tyle bys miala patelnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca wiem coś o tym bo i ja spotkałam kogos kto za daleko mieszkał . A potem sprawy jeszcze bardziej i tak się skomplikowały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weroniko każdy z nas jest tylko człowiekiem, a jak powiedziała pewna starsza mądra medialna pani - każdy z nas tak na prawdę jest samotną wyspą, najpier trzeba nauczyć się być szczęśliwym z samym sobą a potem można być dopiero tak na prawdę szczęśliwym z drugim człowiekiem :) a sprawie eksa pomorzanki ja się już nie wypowiadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - znowu masz rację .Siłą do niczego nie przekonam , ja i tak za długo ratowałam to małżeństwo , juz bardzo dawno powinnam odejść ... tylko głupia ciągle wierzyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podcztująca - mi też , dlatego tak lubie kafe :) A pisanie zawsze mnie odprężało ....wiec robię co lubie i dopóki będę miała taką potrzebe pisać nie przestanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko, my niestety kobiety juz tak mamy. Łudzimy sie, wierzymy naiwnie ze moze sie uda, ze trzeba dac szanse, że trzeba przeczekac. Ech, szkoda gadac jakich tanich dziecinnych chwytów sie czepiamy by ratowac cos, co juz dawno przestalo istniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniajac temat na bardziej optymistyczny (zwłaszcza dla mnie), zastanawiam sie i to bardzo powaznie nad kupnem laptopa! Nieraz juz bym sobie w łóżeczku leżała i stukala np. z Wami a tak musze siedziec na fotelu przed monitorem. na starość czlowiek robi sie wygodnicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca ja już talerzyk dawno dałam i czekam ... :) lubuszanka laptop to na prawdę wspaniała sprawa, tylko ciężki jeśli nosić go trzeba :) pomorzanka uczymy się całe życie - dobrze jest jeśli wyciągamy właściwe wnioski :) nic nie dzieje się bez przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - ja mam laptopa , ale nie przepadam za pisaniem w łózku :D Jeśli będziesz kupowała to taki co ma albo WiFi , musisz jeszcze potem routera dokupić ... lub taki co ma kieszeń na modem . Ogólnie laptopa polecam - ja bez swojego nie wyobrażam sobie już życia ;) Podczytująca ... tylko duży kawałeczek jeszcze poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - ja swojego lapa codziennie do pracy przemycam :D Inaczej tak łatwo z dostępem do netu bym nie miała ....zresztą necik też sobie nielegalnie tam podłączyłam :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, WiFi, kieszeń na modem, Jezu, dla mnie to czarna magia! ja to zupelne zero jestem jesli idzie o komputery :D Jak bede kupowac to z obstawa, znaczy sie wezme do pomocy brata i kolege - informatyka. Sama to pewnie nawet dobrej myszy bym nie kupila, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×