Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Podczytująca - ale ja sie smieję z tego ;) ... z wiosną na pewno się rozkręcę ;) Gorzej u mnie z tym czasem wolnym - tym bardziej że nie chce poznawać chłopców z ewentualnym facetem .Chyba że już byłabym pewna że to będzie coś poważniejszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heraklesie na tyle Ciebie znam ;) Podczytująca - ja sama powinnam się przygotować , niedługo mamy praktykantow i co nie co muszę sobie pamięć odświeżyć ;) Ale mi się nie chce .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nad swoimi praktykantami nauczyłam się w końcu panować - To niestety już jest młodzież w wieku 18-19 lat i czasami nie są łatwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam tylko powiedzieć że tekst Podczytującej o taxi i fajkach był cudny 🌻 dziękuję ;) Pomorzanka 🌻 wie o czym gadam bo aż jej to napisałam w @. Dobra.... uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... płakałas bo nie było Cię 40 minut i nikt nie tęsknił... to było boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na odwyku
To ja tym razem życzę wszystkim dobrej nocy i poszedł w cholere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - nic się złego nie dzieje:) , Pestka popłakała się ze śniechu czytajac Twoje teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jak wy zrywacie ze mną
to ja zrywam z kafe :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytująca .... to było zajebiscie piękne 🌻 Gnomie ...nie zachowuj się jak dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś ... ale na gg Ciebie dopadniemy :P:P:P Podczytująca - ja też po tym tekście poprostu leżałam :D Od tej pory uważnie pilnuję kogo w danej chwili brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×