Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Heraklessssssssss
pestka jest taka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🌻i nielicznym rodzynkom ;) Widzę że jeszcze troszekę popisałyście :) Ja wczoraj w końcu nagadałam sie troszke z braciszkiem . Jego historia też jest ciekawa , był w związku 6 lat , w końcu dziewczyna go zdradziła , ma dzieciaczka a on już nie chciał wiecej znać kobiet ;) Hmmmm ale wczoraj odkryłam że sie zakochał :), więc myślę że każdy nawet po złych przejściach na nowo serduszko otwiera :) I tak ma być ;) A teraz zmykam na kawke , zapowiada się na to ze cieżki dzień dzisiaj mam ,więc pewnie mało mnie tutaj będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim którzy nie śpią jeszcze :) ja właśnie wstałem i zapraszam na kawę dzisiaj ja robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🌻🌻🌻 ;) wiosna normalnie idzie,a wy tu śpicie.... pomorzanka,pestuś macie e-maila na skrzyneczkach prześlijcie reszcie dziewczyn bo tylko wasze mam ,uśmiejecie sie.... hahahahahhahaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha... świetna Makrenkaa... :D:D:D nie mogę tu pisać... jestem zbyt chaotyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczek a ja sie załapię bo jakąś taką deLurr wypiłam hahahahahaahahahaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestucha a wycofaj sie stąd to ja cie znajde... zobaczysz... i taki wpierdziel masz wtedy że hohohohohhhhoooooooo........ Ani mi sie waż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ------- ja dzisiejszą noc spedziłem w pracy dość spokojnie więc odsypiałem ją krótko choć pracuję po 8 godzin ale nie ma to jak sen w łóżku bo noc to nie bardzo jest czas na spanie można się przyzwyczaić na pewien czas ale organizm ludzki po pewnym czasie domaga się normalnego snu . A odnośnie brata to fajnie że odnalazł sens życia ale mam nadzieję że nie popadł w pracoholizm jak to w moim przypadku było , choć pewnie nie jest to taka zła metoda zawsze pozwala częściowo zapomnieć o problemach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochni :) Ja tylko wpadłam się przywitać bo jak zwykle zaraz do pracy :O Może powinnam się przeprowadzić do jakiegoś pomieszczenia w pracy bo i tak w domu tylko śpie?;) Pomorzanka super że braciszek się zakochał-szkoda ze nie we mnie hehehe ;) Ja też chcę się zakochać :D No który chętny?? ;) Trzymajcie kciuki bo dzisiaj zebranie z szefową, bo musimy coś wyjaśnić-jestem bojowo nastawiona :D Oby wszystko wyszło tak jak chce większość;) Buziaczki i postaram się coś napisać w nocy jak wrócię;) 🌻 Buziaczki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena pewnie że tak : ) zrobię Tobie z 2 łyżeczek i to sypaną bo taką ja pijam ale z cukrem czy bez pijasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenkaa.... ale Ty jestes stanowcza ... nono.... :D Pracocholizm to fajna rzecz... wiem bo tak mam własnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały- póżniej wpadne na drugą kawkę ;) Teraz jeszcze muszę troszkę pokombinować w pracy ;) Pestuś 🌻ani mi sie waż !!! Nie jesteś chaotyczna wcale ... tylko Herakles to taka złośliwa bestia ;) Makarenka🌻 - a nie znasz ralnie żadnego takiego pana ;) ? Chciałabym być kiedyś tak powitana :D Cholerka i jeszcze szefowa chodzi zła jak osa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia --------witam Cię czy to co piszesz to propozycja hmmmmmm niech pomyślę :) może dam się skusić na nią :) powodzenia na rozmowie z szefową trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka -------ale to ja osobiście zrobię to pycha bedzie zasmakuje Tobie więc może? to taka od serca bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - no niestety , nie ma jak to noc w łóżeczku :) Ja też dzisiaj troszkę jestem niewyspana .... poszłam pózniej spać , potem w nocy wiatr mnie obudził i dzisiaj ledwo co na oczy widzę ;) Braciszek teraz za mnie kciuki trzyma . Jego teraz zabija tęsknota ,bo on w Menczesterze a jego dziewczyna u nas.Też mu ciężko ... ale na szczęście są skype , gadulce ... chociaż to nie jest to samo :O Fanaberio - dom to takie miejsce ,gdzie się najlepiej wypoczywa wiec nie waż sie w pracy gdzieś kimać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------w nocy u mnie tak nie wiało ale i jeszcze przed 30 min. słońce świeciło a teraz co wieje i już nie ma słońca:) fuj kiedy to się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały pocieszę Cię że za jakis czas będziesz miał jeszcze gorszą pogodę ;) U nas juz mocno się chmurzy , zaraz będzie lać , poteżnie wieje i marna szansa na to żeby było lepiej ;) Za dwie godzinki będzie tak u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To współczuję bratu-----tak naprawdę ma dziewczynę piszą rozmawiają widzą się --------ale i jej nie ma ,nie ma tak realnie na co dzień jeśli będą bardzo silnie związaniu uczuciowo to może wytrzymają ale ile tak można na odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczek.... wiesz...ja dziękuję zę byłaby od serca i w ogóle ;) ale sypaną to ja raz w życiu piłam ... bleee :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ...dzięki ...to miłe :) zdanie Heraklesa trochę mało mnie interesuje ;) każdy ma prawo myśleć co sobie tam chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mie jest tak żle Mały , dosyć często jeżdżą do siebie , myślę że dadzą radę i mam nadzieję że za jakis czas będę miała braciszka w domu :) Pestus jak można nie lubić kawy sypanej ?:) Czarna ,sypana, bez cukru , to jest właśnie to z rana ;) Wygońcie mnie stąd :D ... muszę pracować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------nie strasz mnie już teraz nie jest fajnie a mówisz że bedzie jeszcze gorzej:(? za 2 godziny mówisz a z kąd u Ciebie takie wyczucie czasu wróżką jesteś ? jeśli tak to ja zamawiam słoneczko u Ciebie da się zrobić :) proszę bardzo bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - poważnie tak będzie , juz wymienialiśmy takie informacje z kolegą z Twoich stron i rzeczywiscie przeważnie się to potwierdzało -jaka pogoda u nas to u Was za dwie godziny . Nawet przepowiadałam mu burze ;) Przygotuj się raczej na dzień na kafe ;) a nie na spacerkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------To bardzo dziwne co piszesz czy to znaczy że brat wraca do polski , naprawdę dziwi mnie to z reguły ludzie którzy jadą za granicę już nie wracają a nawet zabierają ze sobą dziewczyny , żony i dzieci a on wraca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś -no niestety jakos tą pogode musimy przeżyć ;) Jeszcze troszke będzie wiosna - i wtedy wszyscy odżyjemy troszeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×