Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Lingus i to od samego początku :D Mały - w Muzeum , dwóch znam ...jeszcze podpowiem że czarni ;) Makarenka - zaraz odeślę Ci siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka i to własnie jest piekne,że nawet taka mała istota jak ja ma tyle siły,trzeba ja tylko w sobie znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Kochanie ...wiem.... człowiek sam nie wie ile ma w sobie siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------czarni hi hi wiem o kogo chodzi to wartownicy znam ich prawie wszystkich a szczególnie tych starszych stażem choć pozmieniało tam się wielu a coś więcej o mim może możesz powiedzieć ile lat tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - to znasz ich na pewno , szczególnie jednego bardzo dobrze znam .Świat jest jednak mały ;) Makarenka - dzięki 🌻....przecięz tutaj są same laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------świat jest mały to zależy pod jakim kontem patrzysz na to ale wiem o co Tobie chodzi , teraz zaciekawiłaś mnie tą znajomością może coś jeszcze możesz zdradzić mi oczywiście nie nalegam ...Tych co znam to Heniek,Waldek, Darek ,Marek i taki śmieszny Adam no i Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - wiesz jakie są tam okolice, wszyscy sie znają , nie chcę robić tam nikomu kłopotów . Ale wymienileś tych dwóch panów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przestanę. :P Prawdę mówię. Ale Wy to laski jesteście, to fakt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------- jakie kłopoty nie wiem jak możesz to zrobić ale jeśli nie chcesz sprecyzować Twoja sprawa ale nie powiem że nie jestem ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w soczewkach masz dobry, ale widocznie oglądałaś moje zdjęcie bez soczewek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ....ależ to Cie zaintrygowało ;) Pestuś , noszę soczewki od lat ....Żle sie czuje w okularach i wolałam chodzic jak kret dopóki nie odkryłam soczewek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz już sposób, jak się oduzależnić od kafe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×