Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pestuś - nie ma mowy ;) jesteś tutaj na stałe już przypisana:) 🌻😘 Linguś - co prawda jestem tu od początku , ale na takie streszczenie chyba bym się nie porwała ;) Mały - gdzie idziesz ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - ja rzeczywiście żadnej gafy nie zuważyłam ;) Mały wracaj kobiety tutaj buziaczki rozdaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim, to ciekawe zajęcie sobie znalazłeś. Filozofia jest ciekawa, ale bardzo powazna i czasem nawet nudnawa. Ale jeśli to ubarwia Twoje życie, to dobrze. ;) Smoczysko (wrrrrrr) gdzie uciekasz? Zostajesz i już. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczysko, każdy jest wstydliwy w jakimś stopniu, nie martw się tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczek.... uspokój się Dziewczyny mają wielkie serca... :D a Ty się nie przejmuj bo na pewno nie ma czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, ale masło maślane przedstwiłam odnosnie filozofii, ale wiadomo o co chodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Filozofia nigdy nie jest nudna, Lingner. Filozofia dla duszy i umysłu jest naturalnym pokarmem. Oddawanie się filozofii jest czystą przyjemnością intelektualną. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś dasz radę,;) w końcu nasze smoczysko jestes,co to dla ciebie wiadro wody:P hahahahahahaahahahahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, ja mam inne przyjemności. :) A Ty dziś masz wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nie, Lingner. Nie mam wolnego. Poram się z codziennością, jak zwykle. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarena ---------- wiesz jeden taki smok był co wodę pił i co? biedaczek pękło się jemu a po wiaderku wody to brzuch bedzie jak bania bedziecie mnie kulały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś ;) to nasza kuleczka zostaniesz,ale i tak zawsze bedziesz nasz,a tym wawelskim sie nie przejmuj- to tylko bajka hahahahahhaahahahahahahahhahahhahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo miłe co piszecie :) dziękuję bardzo ----------a ja mam tyle dziewczyn no pięknie to się nazywa powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mkarenkaa... a Ty czasem to nie miałas mi zdjęcia przysłac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka ja też nie mam Twojego zdjęcia ?:( Mam 100% skuteczności w tym co robię :) ...uffff:D A teraz na kawkę wpadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie nie najgorszą masz tę rzeczywistość, Psełdonimku. Szkoda, że moja jest taka sobie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu już jakieś wyznania się odbywają. Tak to jest jak kilku facetów i cały wianuszek kobiet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peściu, a Ty co dziś porabiasz ciekawego? Też w pracy, jak zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Pomorzuś, na TWA jest więcej facetów. Szkoda, ze Gnomek poszedł na odwyk, bo mi Go brakuje. Kóleczka także. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------to bardzo cieszy mnie że masz satysfakcję z tego co robisz i jeszcze 100% skuteczności no no gratulacje brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Linguś że kazdy czasmi przechodzi coś takiego jak odwyk od kafe ;) Ciekawa jestem kiedy mnie też to znowu ponownie dopadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - jutro przede mną jeszcze większy sprawdzian . Ale na szczęście jestem bardzo dokładna , wiec chyba nie będzie problemu :) A Ty czym sie zajmujesz ? Tak mniej więcej ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×