Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Piękne dziewczynki ja już też muszę zmykać choć tak ciężko mi sie z Wami rozstawać ale już czas na mnie a właściwie to już nie mam czasu tylko biegiem muszę lecieć .............czy dostanę małego buziaczka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pomorzanko trenowało się..... inni pili,palili,imprezowali a ja trenowałam okładanie po buźkach ;) dzięki kontuzji musiałam zrezygnować po 6 latach i nie zgodze się z tym ze sport to zdrowie,dla większości kadry sportowej tak sie kończy ich kariera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 ode mnie ;), pomorzanki bo może nie zdążyć i pesuni która straciła ochotę dzisiaj na ujawnienie,ale jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka-------------Jeszcze tak przelotem przeproście za mnie------- Pestusię ---------nie chciał bym aby ta moja wpadka dzisiejsza popsuła naszą znajomość ----glupio mi z tego powodu -------a więcej informacji to do Pomorzanki się udaj spadam dzięki za buziaki ja odpuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczek jak znikniesz to zienie zdanie o przefajnych facetach,mam nadzieje że to tylko na okres 8 godzin słuzby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu się ptaszki pochowały :) Cześć Iza ! I co z tamtym kochasiem niewypał był ? A taka zakochana po raz chyba setny byłaś i znów nic nie wyszło ? I znów sama na kafe 24godz/dobę ;) he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzeislowbrak
Podczytuję to forum od kilku dni. Dzisiaj przeczytałem wszystkie strony. Uważam, że tworzycie super grupę, przesympatycznych osób, wrażliwych. Tak trzymać. I nagle ktoś próbuje znowu Wam namieszać. Ale to z czystej zazdrości, braku pomysłu na życie, zwykłej głupoty i mściwości. Nie dajcie się, bo dzięki Wam dużo osób nie traci "wiary".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd Marta, czy ktoś tam choć założę się że to Izka ! Tak samo jak i założyła ten durny temat bo kto inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia cipa ! Przeczytałaś tak sobie ponad 220 stron ?! - baju baju pasztecie ! Pisujesz w tym temacie więc wyjazd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzeislowbrak
michael33 jak można przeczytać powyżej sam sobie wystawił opinię. Nie ma co nawet do tego dodać. Widać z kim ma się do czynienia. Pozostaje jedna skuteczna metoda. Ignorowanie. Nie dajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, chcialam Was tylko zawolac, bo mi bez Was smutno. :) Milej gry, Pomorzuś. :) Ciekawe kto wygra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko no jak możesz tak wogóle pomysleć??????????? toć impreza dzisiaj nie??????????/ a my wiemy co oblewamy hahahahhahahahhahhahhahahahhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu się dzieje? co za panoszenie sie płci męskiej i kombinowanie tutaj,to że się nie odzywam to nie znaczy że nie śledzę, niee podoba mi sie to panowie i to wy zrywka stąd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izabelita 🌻-troszkę narobiło sie :O ale myślę że damy radę i powyrywamy stąd niechciane chwasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×