Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

mamy sie tu bawić,odstresowywać- a wy sie szaroiecie jak dwa koguty-nie.... indory!!!!!!!!!!!! jeden bardziej czerwony od drugiego hahahahahahaahahahahahahahahahahahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -------------------- to moje przeprosiny nie zostały przyjęte?patrzcie jak się uśmiecham do Was najpiękniej jak mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczek ... przyjete,ale naucz sie odpuszczać,czasami tak trzeba.... a Herakles musi przystopować z tym narwaniem,wyluzuj sie tu a nie nakręcaj,chcemy wszyscy tu miło spędzać czas.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka----------dzięki bo siedziałem jak na gwoździach dobrzew że kawę szybko Tobie zrobiłem ufffffffffff :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko nie mów tak..... nie oceniajmy kogoś z góry,może facet ma zły okres,każdy ma prawo mieć,ale nikomu nie wolno sie uzewnetrzniać na innych.... może on na nas liczy, a nikt nie chce do niego wyciągnąć ręki,nie kwitujmy go,bo uważam ,że wczoraj źle zrozumiał to co pisałyście,bo nie był w temacie,poprostu nie doczytał,ale to że jest podminowany to inna sparawa..... Herakles.... uśmiechnij sie,nikt nie jest tu przeciwko tobie i nie odbieraj nas za wrogów,nie po to sie tu zgraliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo miło jest jak Wy jesteście --------a czy Wy wiecie że już nie długo Wasze święto ?:)i jak tu je uczcić teraz bedę miał problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka ------------ ale to tak dziwnie troszkę tak na odległość ? ale cóż dobre i to -------tylko obym nie zapomniał :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie ci transparenty bedziemy tu wystawiać i odliczac dni do 8 marca heheheheheheheheehehe nie damy ci zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestucha..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pestunia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pesteczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość ,że masz z nami raj na ziemi to jeszcze narzekasz że ci kawki nie robimy...... ;) a my cie całujemy,dopieszczamy słowami,dbamy,żeby nikt na ciebie tu nie krzyczał..... a ty sie jeszcze kawki od nas domagasz??????????? oj obudzisz w nas diablice, zobaczysz...... nie pozbierasz sie wtedy..... hahahahahhahahahahhahhhhhahahahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - już Ci jedną kiedyś z rana zrobiłam ;) Makarenka - to cała Ty :D No ładnie dziewczyny , przyjdzie mi się starej babie od Was uczyc ;) Wiecie o czym mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka------------wiem dzisiaj mam nagrabione strasznie ale do 8 marca może uda mi się udobruchać Was bo pamiętając czasy odległe to faceci najlepiej spędzali to święto kobietką kwiatki --------(goździki)--------pamiętacie ? a sami picie do upadłego a kobietki ciągnęły ich do domu jak już o własnych nogach nie mogli się poruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka ------------o Pani moich snów pragnę robić Tobie kawkę przynosić rankiem do łóżka uśmiechać się pięknie i życzyć miłego dnia hi hi hi hi :):) czy może być ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki cukier to tez tak łatwo nie przejdzie hehehehehehe....... naturalny masz smoczus byc....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka------------------jaki cukier taki byłem kiedyś dla byłej ale już może troszkę zapomniałem ale to było dla niej mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×