Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mały -ja też się z tego cieszę ,dawno nigdzie nie byłam ....Troszkę sie boję bo to będzie moje pierwsze wyjście jako singiel ;) I od razu na taką imprezę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles ----------naprawdę nie wiem o co Tobie chodzi bo eksponowanie swojej złości wszystkim to nie wiem do czego prowadzi . Wiesz myśle że jeśli ktoś mówi że jest zły i mówi o tym wszystkim to oznacza że potrzebuje pomocy bo nie radzi sobie z problemem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-----------nie obawiaj się nie masz czego kobieta singiel na weselu czy obojętnie na jakiej imprezie to nic strasznego zobaczysz jakie bedziesz miała zainteresowanie u facetów bedziesz rozrywana i tańcować bedziesz aż buty pogubisz w tańcu :)i tego Tobie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te smoczuś, czy ty się dobrze czujesz ? Co ci teraz odbija ? Napisałem pierwszy teraz coś do ciebie ? jak nie, to się bujaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Mały , jakis mały stres z tego powodu mam ;) Mam nadzieję , że nie będzie żle a jak będzie -to wymknę sie po anigielsku tylnimi drzwiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles------------ to Ty wyluzuj masz problem to mów jeśli nie to nie afiszuj się nim bo to nie modne pozdrawiam :)i troszkę grzeczniej nie jestem dla Ciebie chłopaczkiem miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles -----------w ten sposób pokazujesz wszystkim jak mało jesteś inteligentny nie wiem czy to dobrze ale w ten sposób wszyscy bedą wiedzieli co reprezentujesz sobą --------ale Ty podobno jesteś dorosly więc wiesz co robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I smoczusiu maleńki o co miałbym być zazdrosny ? O Pomorzankę ? Daj spokój człowieku. Do piękności nie należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles-----------nie mówi się o kobiecie jak o rzeczy nie wiesz ? więcej szacunku .Czy Pomorzanka do piękności nie należy? to nie ważne jest kobietą więc należy jej sie szacunek . Widzę że Ty nie umiesz mieć szacunek do kobiet więc i prawdopodobnie i do siebie też nie masz szacunku pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ----------to napisz którego masz to wesele i o jakiej godzinie to po towarzysze Tobie i poszalejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim wiecie co?????????? powiem wam tylko jedno,przypomina mi to farsę jaka sie tu działa jakiś miesiąc temu i juz wtedy było nieprzyjemnie i wywiało sporo osób stąd,znowu chcecie do tego doprowadzić,smoczuś wyluzuj, Herakles ty sie uspokój-kazdy ma prawo miec gorszy dzień ale przesadzasz,a ty pomorzuś nie baw się niumi ,bo sie nakrecaja chłopcy obaj..... smoczuś dostanę kawki?????????????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka --------------przepraszam za to co było nie myślałem że tak już było nie było mnie w tedy więc przepraszam za to co było pewnie że masz kawę ale chwilkę poczekaj parzę :)jak mija Tobie dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę musialam popracować ;) Makarenka witaj ten topik chyba jakiś jest pechowy . Ja dzisiaj będę chyba milczała bo nie podoba mi sie tacała sytuacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-----------to narozrabiałem strasznie przepraszam poprawię się Makarenka---------- kawusia już gotowa czeka :) proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie nie jestem złośliwa,ani zazdrosna ani jeszcze co innego..... fakt jest faktem pomorzanka ma tu bardzo duże powodzenie,ale miejcie tez panowie wzgląd na inne panie tutaj,przez wasze kłótnie aż sie nie chce tu wchodzić,przecież nie tylko wy tu jesteście,albo mamy paczkę,albo bawcie sie sami..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×